'Kogel is door de kerk: Lokeren stelt Sollied aan als opvolger Maes'

door
'Kogel is door de kerk: Lokeren stelt Sollied aan als opvolger Maes'

De sportieve crisis bij Lokeren is sinds afgelopen weekend compleet. Na tegen KV Oostende wederom een zwakke prestatie werd afgeleverd, besloot voorzitter Roger Lambrecht om de samenwerking met trainer Peter Maes stop te zetten. Voorlopig neemt assistent-coach Arnar Vidarsson.

Maar de interim-opdracht van de IJslander zou wel eens van korte duur kunnen zijn. Volgens Het Nieuwsblad heeft Lambrecht immers een verrassende opvolger voor Maes in het vizier. Zo zou niemand minder dan Trond Sollied aan de slag gaan op Daknam. De ex-trainer van onder meer AA Gent en Club Brugge nam de voorbije jaren wat gas terug om meer tijd bij zijn familie te kunnen doorbrengen, maar zou nu dus weer aan de slag gaan.

De Noor heeft alvast een pak ervaring en dat is volgens Lambrecht wat nodig is om de ploeg weer op de rails te krijgen. De bandenkoning zou in het verleden ook al aan de mouw van Sollied getrokken hebben. Overigens krijgt ook de sportieve cel een facelift. Als vervanger voor de ontslagen sportief directeur Willy Reynders werd naar verluidt een gesprek gevoerd met Dimitri Mbuyu, die onlangs nog mocht beschikken op de scoutingscel van Anderlecht.

UPDATE 13u30
Volgens Het Laatste Nieuws is de kogel nu helemaal door de kerk: Sollied wordt de opvolger van Peter Maes. De Noor staat dinsdag al een eerste keer op het trainingsveld en zal donderdag ook al op de bank zitten voor de wedstrijd tegen Anderlecht.

Goede keuze van Lokeren?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

76
76
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

6
6
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

27
27
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

111
111
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

199
199
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

78
78
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

80
80
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

101
101
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

210
210
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

144
144
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

133
133
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

118
118
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

375
375
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

303
303
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

433
433
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

373
373
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

119
119
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

154
154
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

275
275
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

91
91
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

113
113
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

95
95
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

112
112
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

270
270
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

219
219

Meer sportnieuws