'Kogel is door de kerk: Lokeren stelt Sollied aan als opvolger Maes'

door
'Kogel is door de kerk: Lokeren stelt Sollied aan als opvolger Maes'

De sportieve crisis bij Lokeren is sinds afgelopen weekend compleet. Na tegen KV Oostende wederom een zwakke prestatie werd afgeleverd, besloot voorzitter Roger Lambrecht om de samenwerking met trainer Peter Maes stop te zetten. Voorlopig neemt assistent-coach Arnar Vidarsson.

Maar de interim-opdracht van de IJslander zou wel eens van korte duur kunnen zijn. Volgens Het Nieuwsblad heeft Lambrecht immers een verrassende opvolger voor Maes in het vizier. Zo zou niemand minder dan Trond Sollied aan de slag gaan op Daknam. De ex-trainer van onder meer AA Gent en Club Brugge nam de voorbije jaren wat gas terug om meer tijd bij zijn familie te kunnen doorbrengen, maar zou nu dus weer aan de slag gaan.

De Noor heeft alvast een pak ervaring en dat is volgens Lambrecht wat nodig is om de ploeg weer op de rails te krijgen. De bandenkoning zou in het verleden ook al aan de mouw van Sollied getrokken hebben. Overigens krijgt ook de sportieve cel een facelift. Als vervanger voor de ontslagen sportief directeur Willy Reynders werd naar verluidt een gesprek gevoerd met Dimitri Mbuyu, die onlangs nog mocht beschikken op de scoutingscel van Anderlecht.

UPDATE 13u30
Volgens Het Laatste Nieuws is de kogel nu helemaal door de kerk: Sollied wordt de opvolger van Peter Maes. De Noor staat dinsdag al een eerste keer op het trainingsveld en zal donderdag ook al op de bank zitten voor de wedstrijd tegen Anderlecht.

LEES OOK: Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Goede keuze van Lokeren?

Meest recent

'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

15
15
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

56
56
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

142
142
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

77
77
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

26
26
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

57
57
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

390
390
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

51
51
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

551
551
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

364
364
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

21
21
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

69
69
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

145
145
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

375
375
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

195
195
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

642
642
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

535
535
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

260
260
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

70
70
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

318
318
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

55
55
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

893
893
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

197
197
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

147
147
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

56
56

Meer sportnieuws