"Ik ben volledig ontdaan en diepbedroefd, niet te geloven wat ik die nacht zag"

0 stemmen

Leicester City en OH Leuven zijn allebei in diepe rouw, nadat afgelopen weekend in Engeland de helikopter van eigenaar Vichai Srivaddhanaprabha neerstortte en daarbij vijf personen omkwamen, onder wie ook Srivaddhanaprabha zelf. Bij beide clubs is het nieuws als een mokerslag aangekomen.


Ook bij de spelers van Leicester is het nieuws ingeslagen als een bom. Kasper Schmeichel, die volgens ooggetuigen als één van de eersten bij het wrak was, komt met een pakkend eerbetoon. "Ik ben volledig ontdaan en diepbedroefd. Ik kan gewoon niet geloven wat ik afgelopen nacht heb gezien. Het lijkt gewoon niet waar te zijn. Het is moeilijk om in woorden neer te zetten hoeveel je voor deze voetbalclub en de stad van Leicester hebt betekend", verklaart de doelman.

"
Iedereen is op de hoogte van je investeringen, en die van je familie, in de club. Maar is er nog zo veel meer. Je gaf niet alleen heel veel om de club, maar ook heel veel om alles eromheen. Je eindeloze bijdrages aan ziekenhuizen en goede doelen zullen nooit vergeten worden."

"Toen je mij in 2011 aantrok, vertelde je mij dat we binnen zes jaar in de Champions League zouden spelen en we geweldige dingen zouden doen. Je inspireerde mij en ik geloofde in je. Je liet mij geloven dat niks onmogelijk was. Zonder jou en je familie zou dit allemaal, alles wat we samen hebben bereikt, nooit gebeurd zijn. Je hebt mij ervaringen gegeven die alleen in dromen werkelijkheid werden. Maar het meest trots ben ik op het feit dat ik onderdeel ben geweest van je visie. Van het gevoel dat je hebt gecreëerd. Deze club, deze stad is een familie. En dat allemaal dankzij jou. Daar ben ik je eeuwig dankbaar voor."

LEES OOK: ‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Meest recent

Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

7
7
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

407
407
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

24
24
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

22
22
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

38
38
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

38
38
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

108
108
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

172
172
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

196
196
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

346
346
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

823
823
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

130
130
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

717
717
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

198
198
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

584
584
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

191
191
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

61
61
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

180
180
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

157
157
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

848
848
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

583
583
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

210
210
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

72
72
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

40
40
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

51
51

Meer sportnieuws