Flaters breken Club zuur op tegen uitstekend STVV

door
Flaters breken Club zuur op tegen uitstekend STVV

STVV heeft Club Brugge in eigen huis knap in bedwang gehouden. De Kanaries deden een gooi naar de drie punten maar mochten uiteindelijk tevreden zijn dat de landskampioen de blunders opstapelde en zo twee punten weggaf.

Club Brugge putte moed uit het gelijkspel eerder deze week in de Champions League tegen Monaco. De Bruggelingen konden vanavond ook weer voor even naast Racing Genk aan de kop komen in de Jupiler Pro League. Daarvoor moest Blauw-Zwart wel de maat nemen van STVV, de ploeg van Marc Brys staat na elf speeldagen op een knappe zevende plaats en doet volop mee voor een stek in Play-Off I. Acolatse kwam bij de thuisploeg in de ploeg, De Norre was geblesseerd. Bij Club Brugge koos Ivan Leko voor Matta, Decarli, Schrijvers en Diatta.
STVV start sterk maar valt terug na tussenkomst VAR
Een uitstekend gestart STVV kreeg op het kwartier een uitstekende kans via Kamada, zijn schot vloog tegen de paal. Een dikke minuut later was het wel raak toen diezelfde Kamada op doel schoot en Letica de bal domweg door zijn handen liet vliegen: 1-0 voor de Kanaries en een hernieuwd keepersprobleem voor Leko en coClub Brugge was even aangeslagen en onderging het spel maar op het halfuur kreeg het een unieke kans op de gelijkmaker toen scheidsrechter Lardot na ingrijpen van de VAR een penalty toekende. Vanaken miste niet en zette de 1-1 op het bord. De bezoekers bleven nu aandringen en nog voor de pauze kopte Schrijvers, op assist van opnieuw Vanaken, de 1-2 tegen de touwen.

Scheidsrechter Lardot heeft minuten nodig om een strafschop toe te kennen.
Kapitale blunders doen Club de das om
Ook na de pauze was het STVV dat het beste uit de startblokken schoot, een poging van Boli vloog maar nipt naast de verkeerde kant van de paal. Aan de overzijde toonde Club bitter weinig, er was enkel een flauw schotje van Schrijvers dat in de handen van Steppe vloog. Aan de overzijde had Letica opnieuw moeite met een schot van Kamada, deze keer bracht de bezoekende goalie in twee tijden redding. De Kanaries kregen uiteindelijk toch loon naar werken toen Poulain de bal tegen ploegmaat Rits schoot en de bal knullig in doel verdween: 2-2. Daar bleef het uiteindelijk ook bij na een spektakelstuk in Limburg.
Scoreverloop:
1-0 (18') Kamada, 1-1 (31') Vanaken (p), 1-2 (41') Schrijvers, 2-2 (78') own-goal Rits

LEES OOK: 'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

Verdiende STVV de zege?

Meest recent

Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen waren"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

0
0
'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

14
14
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

445
445
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

140
140
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

60
60
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

73
73
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

300
300
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

137
137
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

223
223
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

87
87
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

240
240
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

425
425
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

182
182
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

65
65
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

523
523
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

108
108
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

64
64
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

255
255
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

151
151
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

116
116
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

38
38
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53

Meer sportnieuws