Flaters breken Club zuur op tegen uitstekend STVV

door
Flaters breken Club zuur op tegen uitstekend STVV

STVV heeft Club Brugge in eigen huis knap in bedwang gehouden. De Kanaries deden een gooi naar de drie punten maar mochten uiteindelijk tevreden zijn dat de landskampioen de blunders opstapelde en zo twee punten weggaf.

Club Brugge putte moed uit het gelijkspel eerder deze week in de Champions League tegen Monaco. De Bruggelingen konden vanavond ook weer voor even naast Racing Genk aan de kop komen in de Jupiler Pro League. Daarvoor moest Blauw-Zwart wel de maat nemen van STVV, de ploeg van Marc Brys staat na elf speeldagen op een knappe zevende plaats en doet volop mee voor een stek in Play-Off I. Acolatse kwam bij de thuisploeg in de ploeg, De Norre was geblesseerd. Bij Club Brugge koos Ivan Leko voor Matta, Decarli, Schrijvers en Diatta.
STVV start sterk maar valt terug na tussenkomst VAR
Een uitstekend gestart STVV kreeg op het kwartier een uitstekende kans via Kamada, zijn schot vloog tegen de paal. Een dikke minuut later was het wel raak toen diezelfde Kamada op doel schoot en Letica de bal domweg door zijn handen liet vliegen: 1-0 voor de Kanaries en een hernieuwd keepersprobleem voor Leko en coClub Brugge was even aangeslagen en onderging het spel maar op het halfuur kreeg het een unieke kans op de gelijkmaker toen scheidsrechter Lardot na ingrijpen van de VAR een penalty toekende. Vanaken miste niet en zette de 1-1 op het bord. De bezoekers bleven nu aandringen en nog voor de pauze kopte Schrijvers, op assist van opnieuw Vanaken, de 1-2 tegen de touwen.

Scheidsrechter Lardot heeft minuten nodig om een strafschop toe te kennen.
Kapitale blunders doen Club de das om
Ook na de pauze was het STVV dat het beste uit de startblokken schoot, een poging van Boli vloog maar nipt naast de verkeerde kant van de paal. Aan de overzijde toonde Club bitter weinig, er was enkel een flauw schotje van Schrijvers dat in de handen van Steppe vloog. Aan de overzijde had Letica opnieuw moeite met een schot van Kamada, deze keer bracht de bezoekende goalie in twee tijden redding. De Kanaries kregen uiteindelijk toch loon naar werken toen Poulain de bal tegen ploegmaat Rits schoot en de bal knullig in doel verdween: 2-2. Daar bleef het uiteindelijk ook bij na een spektakelstuk in Limburg.
Scoreverloop:
1-0 (18') Kamada, 1-1 (31') Vanaken (p), 1-2 (41') Schrijvers, 2-2 (78') own-goal Rits

LEES OOK: Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Verdiende STVV de zege?

Meest recent

Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

19
19
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

34
34
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

87
87
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

49
49
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

185
185
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

123
123
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

333
333
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

976
976
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

55
55
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

135
135
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

137
137
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

247
247
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

55
55
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

531
531
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

113
113
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

375
375
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

592
592
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

311
311
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

365
365
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

371
371
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

80
80
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

459
459
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

83
83
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

79
79

Meer sportnieuws