Liverpool grijpt koppositie met ruime zege, Depoitre en Odoi krijgen slaag

door
Liverpool grijpt koppositie met ruime zege, Depoitre en Odoi krijgen slaag

Liverpool is voorlopig alleen leider in de Premier League. Het heeft Manchester City voorlopig afgeschud dankzij een ruime zege tegen Cardiff City. Voor Denis Odoi (Fuham) en Laurent Depoitre en Isaac Mbenza (beiden Huddersfield Town) werd het een namiddag om snel te vergeten.


Lang had Liverpool niet nodig om tegen Cardiff de ban te breken. Al na tien minuten stond het op voorsprong na een goal van Salah. Toen Mané halfweg de tweede helft de score verdubbelde, leek de buit binnen. Het werd echter nog even spannend na de aansluitingstreffer van Paterson, maar Shaqiri en weer Mané gooiden de partij snel helemaal op slot.

Verder stonden er nog drie Belgen aan de aftrap zaterdagnamiddag in de Premier League. Denis Odoi speelde de hele match bij Fulham, maar kon een 0-3-nederlaag tegen Bournemouth niet vermijden. Verder verschenen ook Laurent Depoitre en Isaac Mbenza in de basis bij Huddersfield Town. Op Watford gingen ze echter met 3-0 de boot in. Kabasele viel bij de thuisploeg vijf minuten voor tijd in. Leander Dendoncker tenslotte zat voor de eerste keer bij de selectie bij Wolverhampton, maar kwam op Brighton niet van de bank.

Alle uitslagen:
Brighton & Hove Albion - Wolverhampton Wanderers 1-0
Fulham - Bournemouth 0-3
Liverpool - Cardiff City 4-1
Southampton - Newcastle United 0-0
Watford - Huddersfield Town 3-0

LEES OOK: Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Zal Dendoncker snel in actie komen bij Wolverhampton?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

26
26
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

16
16
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

53
53
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

82
82
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

269
269
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

263
263
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

174
174
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

206
206
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

188
188
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

111
111
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

123
123
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

174
174
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

445
445
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

380
380
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

280
280
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

139
139
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

428
428
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

814
814
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

289
289
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

231
231
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

179
179
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

432
432
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

161
161

Meer sportnieuws