Oproep voor betrokken clubs in schandaal: "Show me the money"

door
Oproep voor betrokken clubs in schandaal:

Vorige week viel het gerecht in het kader van 'Operatie Propere Handen' binnen bij negen Belgische clubs, op zoek naar bewijzen van hun operaties met makelaars Mogi Bayat en Dejan Veljkovic. Veel gaven die clubs sindsdien niet prijs, op een kort statement na waarin ze benadrukken dat ze meewerken met het onderzoek en dat ze 'transparant' zijn.


Stef Wijnants heeft echter een duidelijke boodschap voor hen. "Show me the money dan", aldus de journalist op TV Limburg. "Want ik zie niets. Als er helemaal niks aan is aan al die transacties die de betrokken clubs gedaan hebben met Veljkovic, dan kan je die toch ook gewoon openbaar maken? Laat dan voor één keer precies weten hoeveel je betaald hebt voor een speler en hoeveel commissie je betaald hebt."

"Ik weet het, dat gaan ze niet doen in het voetbal. Maar wat is het probleem, als je helemaal veilig bent? Dan is dat ook van de wereld, want anders blijven er toch altijd vragen over waarom ze dat niet doen."

POLL: Ben je het eens met hem?

Meest recent

Club-Atalanta: De Mos schat kansen op Brugse triomf in

Deze week staan de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League op het programma. Ook Club ...

6
6
'Bakayoko maakt transferklapper: bod van 40 miljoen'

Nu Rudi Garcia aangesteld is als bondscoach, wordt het uitkijken naar welke spelers onder hem een ...

15
15
Grote vrees bij Beerschot: 'Zoveel punten hebben ze nodig'

Nog vijf speeldagen en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit erop. Bij een aantal ...

91
91
Gouden transferzet Club: top-international in de maak

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis en een aantal van ...

293
293
Transferblunder Antwerp? "Zijn talentenpakket is een raadsel"

Antwerp FC verloor afgelopen weekend met 2-0 op het veld van RSC Anderlecht. In de eerste helft ...

93
93
Lang apart genomen na veelbesproken incident: "Hij is een goed mens"

In de Champions League neemt PSV het dinsdagavond op tegen Juventus. Daarbij zullen de spotlights ...

36
36
Antwerp bestolen in beker? "Onbegrijpelijk dat dit passeert"

Antwerp FC heeft een pijnlijke week achter de rug. De Great Old verloor afgelopen zondag op het veld ...

345
345
'Rigaux zet Club Brugge op ramkoers voor monsterzomer'

Dévy Rigaux heeft als nieuwe Director of Football bij Club Brugge meteen zijn stempel ...

500
500
KRC Genk mag dromen: jackpot van minstens 30 miljoen

KRC Genk blijft goed op koers om dit seizoen met zijn vijfde landstitel aan de haal te gaan. Dat zou ...

331
331
'Kompany op wenken bediend: nieuw monstercontract Bayern'

Vincent Kompany is bezig aan een goed eerste seizoen als coach van Bayern München en wil die ...

139
139
'Anderlecht zet zich schrap: vertrek Verschaeren op komst'

RSC Anderlecht heeft een mooie week achter de rug met kwalificatie voor de bekerfinale en een ...

613
613
Gouden etalage Club Brugge: viertal speelt voor toptransfer

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Atalanta BC. Ook voor de spelers ...

315
315
'Verrassende Belgische terugkeer Stijn Vreven in de maak'

Lokeren-Temse heeft afscheid genomen van Hans Cornelis als hoofdtrainer. Na de 0-5 pandoering tegen ...

192
192
Anderlecht-pion baart opzien: “Indrukwekkend om te zien”

RSC Anderlecht schakelde in de beker Royal Antwerp FC uit en ook in de competitie zette Paars-Wit ...

437
437
Groot nieuws over Doku vlak voor clash met Courtois

In de tussenronde van de Champions League zijn alle ogen dinsdagavond op de klepper tussen ...

74
74
Lierse en KBVB vechten om bom geld door… Romelu Lukaku

Lierse SK en de Belgische Voetbalbond staan lijnrecht tegenover elkaar door… Romelu ...

152
152
Besnik Hasi zwaar onder vuur: “Waarom in godsnaam?”

Besnik Hasi deed afgelopen speeldag weer opvallende uitspraken. Na het 3-3 gelijkspel tegen KAA Gent ...

169
169
Na ophef Nainggolan weer storm: ontslag bij Lokeren-Temse

Het rommelt bij Lokeren-Temse. Na de ophef rond Radja Nainggolan zal de tweedeklasser volgens Het ...

228
228
Sprookje Muslic duurt voort: nieuwe droomaffiche in FA Cup

In Engeland werd afgelopen weekend de vierde ronde van de League Cup afgewerkt. Daarin zorgde het ...

99
99
Anderlecht likkebaardt: "Hij is de 'nieuwe Luc Nillis'"

RSC Anderlecht heeft erg mooie week achter de rug. Enkele dagen na de kwalificatie voor de finale ...

516
516

Meer sportnieuws