Mexicaans wonderkind aast op transfer naar PSV

door
Mexicaans wonderkind aast op transfer naar PSV

Het Nederlandse PSV versterkte zich vorig jaar al met Hirving Lozano, en afgelopen zomer met diens boezemvriend Eríck Gutiérrez. Eerstgenoemde is een schot in de roos, en ook Gutíerrez toont al aan dat hij enorm veel in zijn mars heeft.


Mogelijk gaat PSV in de toekomst nog een derde Mexicaanse parel aantrekken. Jonathan González, één van de grote smaakmakers in de Mexicaanse competitie, heeft namelijk te kennen gegeven dat hij Eindhoven wel ziet zitten. Op Resortera Wave zegt hij: "Ik zou graag nog één jaar bij Monterrey blijven, en daarna de stap maken naar bijvoorbeeld PSV, of een andere Nederlandse club.

"Het is duidelijk dat de succesverhalen van Lozano en Gutí geen windeieren leggen voor PSV: de club staat flink op de kaart in Mexico. González is een pas negentienjarige middenvelder, die het afgelopen seizoen al 25 wedstrijden voor Monterrey op het hoogste niveau van het land speelde. Hij is geboren in de Verenigde Staten, maar koos voor een interlandcarrière namens Mexico. González staat bekend als een echte controleur op het middenveld: hij maakt vooral indruk met tackles en balveroveringen, maar leest het spel ook erg goed.

JOUW MENING TELT:
Belgische clubs zouden een voorbeeld moeten nemen aan de scoutingscel van PSV.

Meest recent

'Union wil verrassen met komst oude bekende van Genk'

Bij Union staat de champagne al koud voor zondag, wanneer het de titel hoopt te vieren met een zege ...

0
0
'Einde verhaal bij Juve: Italiaanse transfer voor Mbangula'

Eén van de grootste Belgische verrassingen van dit seizoen was zonder twijfel Samuel ...

2
2
PSG mag dromen van quadruple na klinkende bekerzege

Volgende week kent het Europese voetbalseizoen zijn apotheose met de finale van de Champions League. ...

19
19
'Na afhaken Wirtz: Bayern bepaalt nieuwe transferprioriteit'

Voor Bayern München zit het seizoen erop en dat betekent dat Vincent Kompany zich al kan ...

18
18
'Cijfers gelekt: Napoli doet De Bruyne vorstelijk voorstel'

Het lijkt stilaan duidelijk te worden waar de toekomst van Kevin De Bruyne zal liggen. Ondanks dat ...

104
104
Geen sprookje: Stuttgart pakt Duitse beker tegen derdeklasser

In Duitsland heeft Arminia Bielefeld zijn sprookje niet kunnen voltooien. De derdeklasser had het na ...

20
20
PO2 eindigt met late zege Charleroi en twee gelijke spelen

Zaterdagavond werd in de Europe Play-Off de laatste speeldag afgewerkt. Daarin stond niets meer op ...

35
35
'Amorim ongenadig: speler in volle kleedkamer deur gewezen'

Manchester United neemt het zondag nog op tegen Aston Villa, maar daarna zit een miserabel seizoen ...

135
135
Knaltransfer voor Westerlo: "Die droom is er nog steeds"

Westerlo zet zaterdag tegen Standard een punt achter zijn seizoen. Voor een aantal spelers van de ...

47
47
'Kassa Club rinkelt: transferstrijd tussen 4 grootmachten'

Het zou weleens een zomer als nooit te voren kunnen gaan worden bij Club Brugge. Het verkocht dit ...

394
394
'Union gaat strijd aan voor peperduur toptalent'

Zondag kan een hoogdag worden in de geschiedenis van Union SG. Met een zege tegen AA Gent kan het ...

98
98
'De Bruyne geeft fiat aan Napoli: meer details bekend'

Zondag speelt Kevin De Bruyne zijn laatste wedstrijd in het shirt van Manchester City, dat op de ...

196
196
VN POLL: Union champion óf toch tweede ster voor Club?

Zondagavond valt de beslissing in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Kan Union SG dit keer ...

218
218
'United beeft: duizelingwekkende aanbieding Bruno Fernandes'

Manchester United FC verloor woensdag de finale van de Europa League en greep zo definitief naast ...

136
136
'PSG zet zinnen op satellietclub in België'

Nadat het zich al tot Frans landskampioen wist te kronen betwist PSG binnenkort ook de finale van de ...

212
212
'Stormloop bij Club Brugge: absolute toptransfer op til'

Club Brugge hoopt zondag alsnog de titel te veroveren. Voor een aantal gegeerde goudhaantjes van ...

995
995
Anderlecht-fans kiezen opvolger Hasi: uitgesproken favoriet

Een nieuw seizoen zonder trofee zit er bijna op voor RSC Anderlecht. Zelf is Besnik Hasi ...

673
673
BV’s, bubbels en Vannieuwkerke: KVDO pakt groots uit

Karl Vannieuwkerke kennen we in de eerste plaats als sportpresentator bij de openbare omroep. Het ...

118
118
'Antwerp neemt afscheid van Janssen, duo levert jackpot op'

Antwerp hoopt nog een Europees ticket te bemachtigen, maar ongeacht de afloop tegen Charleroi ...

1230
1230
Crisis compleet bij AA Gent: speler klapt uit de biecht

Zondag kan AA Gent nog voor scherprechter spelen in de titelrace, al geeft niemand de Buffalo's ook ...

1271
1271

Meer sportnieuws