Hazard gooit opnieuw olie op het vuur met uitspraken over Real Madrid

door
Hazard gooit opnieuw olie op het vuur met uitspraken over Real Madrid

Waar ligt de toekomst van Eden Hazard? Het is een vraag die velen in de voetbalwereld bezighoudt. De aanvoerder van de Rode Duivels schittert momenteel bij Chelsea, maar blijft lonken naar Real Madrid. Met zijn laatste uitspraken gooit hij nog wat extra olie op het vuur.


In 2020 is Hazard einde contract bij Chelsea en van een verlenging is nog geen sprake. "Als ze nu naar mij zouden komen, dan sta ik daar open voor. Ik ga niet zeggen dat ik niet met de club of de eigenaar spreek. Ik sta constant met hen in contact. Misschien (is het een verrassing dat ze nog niet naar mij zijn gekomen). Ik wil geen warrige situatie. Ik wil het beste voor mezelf en het beste voor de club. Ik ga niet roepen dat ik ga bijtekenen om vervolgens toch mijn krabbel niet te zetten (zoals Courtois deed, red). We zullen zien", verklaart Hazard aan Het Laatste Nieuws.

Want er is natuurlijk de Real-saga. "
Real Madrid is voor mij nog altijd de beste club in de wereld. Daar ga ik niet over liegen. Het is mijn kinderdroom om ooit voor die club te spelen. We zullen zien wat er gebeurt. Ik wil niet iedere dag over Real praten, maar ik denk dat we snel over mijn toekomst zullen samen zitten. Als je een droom hebt, wil je die waarmaken. Maar zoals ik al 100 keer heb gezegd: als ik mijn transfer krijg, zal ik blij zijn, maar als ik moet blijven ga ik niet mokken. Ik ben content, wat de uitkomst ook wordt. Ik ben op dit moment gelukkig hier. Ik wil gewoon genieten, zoals ik dat nu doe."

LEES OOK: Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Denk je dat Hazard ooit voor Real zal spelen?

Meest recent

Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

16
16
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

511
511
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

54
54
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

57
57
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

74
74
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

125
125
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

500
500
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

25
25
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

276
276
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

184
184
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

148
148
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

329
329
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

175
175
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

59
59
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

40
40
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

253
253
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

86
86
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

327
327
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

173
173
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

45
45
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

266
266
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

293
293
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

100
100
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

231
231
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

73
73

Meer sportnieuws