Veerkrachtig Antwerp slaat Panda's KO na de pauze

298
Veerkrachtig Antwerp slaat Panda's KO na de pauze

The Great Old heeft zich op een voorlopige derde plaats genesteld, in het kielzog van leiders Racing Genk en Club Brugge. Na wat mindere resultaten toonde Antwerp vanavond veerkracht door een achterstand aan de Kehrweg nog om te zetten in een overwinning.

Antwerp zat in een mindere periode de laatste weken met een één op zes in de competitie en de bekeruitschakeling op het veld van KV Mechelen. Coach Bolöni koos met Bolingi en Nazaryna voor twee nieuwe namen. Bij de Panda's keerde Blondelle terug in de ploeg, Pouraliganji zat hierdoor weer op de bank.
Eupen neemt de leiding na evenwichtige eerste helft
De thuisploeg creëerde het eerst gevaar, al kreeg het daarvoor hulp van doelman Bolat die pardoes op het hoofd van Ocansey schoot, top opluchting van Bolat vloog de bal in het zijnet. De wedstrijd ging over en weer maar echte kansen waren schaars. Iets voorbij het halfuur kwam de thuisploeg toch op voorsprong toen Toyokawa de vrijstaande Fall vond in de zestien meter en die schoot rustig binnen: 1-0. The Great Old ging in de laatste vijf minuten nog op zoek naar de gelijkmaker maar doelman Van Crombrugge kwam gepast tussen op een afgeweken schot van Haroun. Halfweg leken de Panda's een goede zaak te doen.

Eupen herpakte zich knap na een zwakke start en nam vanavond opnieuw de leiding.
Veerkrachtig Rood-Wit vecht terug na de pauze
De thuisploeg kwam opnieuw gretig uit de kleedkamers en na amper twee minuten spelen schoot Fall over het doel van Bolat. Antwerp herstelde nadien weer het evenwicht en halfweg de tweede periode kwam het op gelijke hoogte toen Refaelov van aan de rand van de zestien meter met een lage plaatsbal Van Crombrugge te grazen nam. De bezoekers duwden nu door en de Eupense goalie hield even later Mbokani van de voorsprong voor Antwerp. Die 1-2 kwam er uiteindelijk toch toen Rodrigues een uitstekende voorzet van Juklerod binnen duwde. The Great Old hield nadien relatief gemakkelijk stand en boekt zo een belangrijke zege in de strijd om Play-Off I. Eupen van zijn kant blijft wat ter plaatse trappelen.
Scoreverloop:
1-0 (38') Fall, 1-1 (69') Refaelov, 1-2 (74') Rodrigues

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Is Antwerp een zekerheid voor Play-Off I?

Meest recent

Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

2
2
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

79
79
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

61
61
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

89
89
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

76
76
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

139
139
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

138
138
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1243
1243
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

295
295
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

258
258
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

259
259
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

84
84
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

209
209
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

219
219
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

97
97
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

76
76
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

32
32
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

126
126
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

326
326
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

201
201
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

465
465
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

379
379
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

162
162

Meer sportnieuws