Veerkrachtig Antwerp slaat Panda's KO na de pauze

door
Veerkrachtig Antwerp slaat Panda's KO na de pauze

The Great Old heeft zich op een voorlopige derde plaats genesteld, in het kielzog van leiders Racing Genk en Club Brugge. Na wat mindere resultaten toonde Antwerp vanavond veerkracht door een achterstand aan de Kehrweg nog om te zetten in een overwinning.

Antwerp zat in een mindere periode de laatste weken met een één op zes in de competitie en de bekeruitschakeling op het veld van KV Mechelen. Coach Bolöni koos met Bolingi en Nazaryna voor twee nieuwe namen. Bij de Panda's keerde Blondelle terug in de ploeg, Pouraliganji zat hierdoor weer op de bank.
Eupen neemt de leiding na evenwichtige eerste helft
De thuisploeg creëerde het eerst gevaar, al kreeg het daarvoor hulp van doelman Bolat die pardoes op het hoofd van Ocansey schoot, top opluchting van Bolat vloog de bal in het zijnet. De wedstrijd ging over en weer maar echte kansen waren schaars. Iets voorbij het halfuur kwam de thuisploeg toch op voorsprong toen Toyokawa de vrijstaande Fall vond in de zestien meter en die schoot rustig binnen: 1-0. The Great Old ging in de laatste vijf minuten nog op zoek naar de gelijkmaker maar doelman Van Crombrugge kwam gepast tussen op een afgeweken schot van Haroun. Halfweg leken de Panda's een goede zaak te doen.

Eupen herpakte zich knap na een zwakke start en nam vanavond opnieuw de leiding.
Veerkrachtig Rood-Wit vecht terug na de pauze
De thuisploeg kwam opnieuw gretig uit de kleedkamers en na amper twee minuten spelen schoot Fall over het doel van Bolat. Antwerp herstelde nadien weer het evenwicht en halfweg de tweede periode kwam het op gelijke hoogte toen Refaelov van aan de rand van de zestien meter met een lage plaatsbal Van Crombrugge te grazen nam. De bezoekers duwden nu door en de Eupense goalie hield even later Mbokani van de voorsprong voor Antwerp. Die 1-2 kwam er uiteindelijk toch toen Rodrigues een uitstekende voorzet van Juklerod binnen duwde. The Great Old hield nadien relatief gemakkelijk stand en boekt zo een belangrijke zege in de strijd om Play-Off I. Eupen van zijn kant blijft wat ter plaatse trappelen.
Scoreverloop:
1-0 (38') Fall, 1-1 (69') Refaelov, 1-2 (74') Rodrigues

LEES OOK: Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Is Antwerp een zekerheid voor Play-Off I?

Meest recent

Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

3
3
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

10
10
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

37
37
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

90
90
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

39
39
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

107
107
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

116
116
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

282
282
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

287
287
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

174
174
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

209
209
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

133
133
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

108
108
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

199
199
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

68
68
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

366
366
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

114
114
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

394
394
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

169
169
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

269
269
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

651
651
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

214
214
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

348
348
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

424
424
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

909
909

Meer sportnieuws