Veerkrachtig Antwerp slaat Panda's KO na de pauze

298 stemmen
Veerkrachtig Antwerp slaat Panda's KO na de pauze

The Great Old heeft zich op een voorlopige derde plaats genesteld, in het kielzog van leiders Racing Genk en Club Brugge. Na wat mindere resultaten toonde Antwerp vanavond veerkracht door een achterstand aan de Kehrweg nog om te zetten in een overwinning.

Antwerp zat in een mindere periode de laatste weken met een één op zes in de competitie en de bekeruitschakeling op het veld van KV Mechelen. Coach Bolöni koos met Bolingi en Nazaryna voor twee nieuwe namen. Bij de Panda's keerde Blondelle terug in de ploeg, Pouraliganji zat hierdoor weer op de bank.
Eupen neemt de leiding na evenwichtige eerste helft
De thuisploeg creëerde het eerst gevaar, al kreeg het daarvoor hulp van doelman Bolat die pardoes op het hoofd van Ocansey schoot, top opluchting van Bolat vloog de bal in het zijnet. De wedstrijd ging over en weer maar echte kansen waren schaars. Iets voorbij het halfuur kwam de thuisploeg toch op voorsprong toen Toyokawa de vrijstaande Fall vond in de zestien meter en die schoot rustig binnen: 1-0. The Great Old ging in de laatste vijf minuten nog op zoek naar de gelijkmaker maar doelman Van Crombrugge kwam gepast tussen op een afgeweken schot van Haroun. Halfweg leken de Panda's een goede zaak te doen.

Eupen herpakte zich knap na een zwakke start en nam vanavond opnieuw de leiding.
Veerkrachtig Rood-Wit vecht terug na de pauze
De thuisploeg kwam opnieuw gretig uit de kleedkamers en na amper twee minuten spelen schoot Fall over het doel van Bolat. Antwerp herstelde nadien weer het evenwicht en halfweg de tweede periode kwam het op gelijke hoogte toen Refaelov van aan de rand van de zestien meter met een lage plaatsbal Van Crombrugge te grazen nam. De bezoekers duwden nu door en de Eupense goalie hield even later Mbokani van de voorsprong voor Antwerp. Die 1-2 kwam er uiteindelijk toch toen Rodrigues een uitstekende voorzet van Juklerod binnen duwde. The Great Old hield nadien relatief gemakkelijk stand en boekt zo een belangrijke zege in de strijd om Play-Off I. Eupen van zijn kant blijft wat ter plaatse trappelen.
Scoreverloop:
1-0 (38') Fall, 1-1 (69') Refaelov, 1-2 (74') Rodrigues

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Is Antwerp een zekerheid voor Play-Off I?

Meest recent

'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

8
8
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

124
124
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

61
61
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

34
34
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

297
297
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

35
35
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

235
235
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

582
582
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

382
382
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

120
120
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

933
933
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

171
171
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

72
72
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

578
578
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

214
214
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

466
466
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

228
228
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

265
265
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1171
1171
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

607
607
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

329
329
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

287
287
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

150
150
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

168
168
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

662
662

Meer sportnieuws