Veerkrachtig Antwerp slaat Panda's KO na de pauze

298 stemmen
Veerkrachtig Antwerp slaat Panda's KO na de pauze

The Great Old heeft zich op een voorlopige derde plaats genesteld, in het kielzog van leiders Racing Genk en Club Brugge. Na wat mindere resultaten toonde Antwerp vanavond veerkracht door een achterstand aan de Kehrweg nog om te zetten in een overwinning.

Antwerp zat in een mindere periode de laatste weken met een één op zes in de competitie en de bekeruitschakeling op het veld van KV Mechelen. Coach Bolöni koos met Bolingi en Nazaryna voor twee nieuwe namen. Bij de Panda's keerde Blondelle terug in de ploeg, Pouraliganji zat hierdoor weer op de bank.
Eupen neemt de leiding na evenwichtige eerste helft
De thuisploeg creëerde het eerst gevaar, al kreeg het daarvoor hulp van doelman Bolat die pardoes op het hoofd van Ocansey schoot, top opluchting van Bolat vloog de bal in het zijnet. De wedstrijd ging over en weer maar echte kansen waren schaars. Iets voorbij het halfuur kwam de thuisploeg toch op voorsprong toen Toyokawa de vrijstaande Fall vond in de zestien meter en die schoot rustig binnen: 1-0. The Great Old ging in de laatste vijf minuten nog op zoek naar de gelijkmaker maar doelman Van Crombrugge kwam gepast tussen op een afgeweken schot van Haroun. Halfweg leken de Panda's een goede zaak te doen.

Eupen herpakte zich knap na een zwakke start en nam vanavond opnieuw de leiding.
Veerkrachtig Rood-Wit vecht terug na de pauze
De thuisploeg kwam opnieuw gretig uit de kleedkamers en na amper twee minuten spelen schoot Fall over het doel van Bolat. Antwerp herstelde nadien weer het evenwicht en halfweg de tweede periode kwam het op gelijke hoogte toen Refaelov van aan de rand van de zestien meter met een lage plaatsbal Van Crombrugge te grazen nam. De bezoekers duwden nu door en de Eupense goalie hield even later Mbokani van de voorsprong voor Antwerp. Die 1-2 kwam er uiteindelijk toch toen Rodrigues een uitstekende voorzet van Juklerod binnen duwde. The Great Old hield nadien relatief gemakkelijk stand en boekt zo een belangrijke zege in de strijd om Play-Off I. Eupen van zijn kant blijft wat ter plaatse trappelen.
Scoreverloop:
1-0 (38') Fall, 1-1 (69') Refaelov, 1-2 (74') Rodrigues

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Is Antwerp een zekerheid voor Play-Off I?

Meest recent

Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

172
172
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

238
238
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

181
181
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

63
63
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

111
111
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

128
128
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

524
524
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

246
246
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

74
74
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

190
190
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

103
103
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

381
381
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

80
80
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

40
40
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

593
593
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

650
650
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

123
123
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

296
296
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

196
196
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

110
110
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

179
179
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

349
349
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

327
327

Meer sportnieuws