Veerkrachtig Antwerp slaat Panda's KO na de pauze

298 stemmen
Veerkrachtig Antwerp slaat Panda's KO na de pauze

The Great Old heeft zich op een voorlopige derde plaats genesteld, in het kielzog van leiders Racing Genk en Club Brugge. Na wat mindere resultaten toonde Antwerp vanavond veerkracht door een achterstand aan de Kehrweg nog om te zetten in een overwinning.

Antwerp zat in een mindere periode de laatste weken met een één op zes in de competitie en de bekeruitschakeling op het veld van KV Mechelen. Coach Bolöni koos met Bolingi en Nazaryna voor twee nieuwe namen. Bij de Panda's keerde Blondelle terug in de ploeg, Pouraliganji zat hierdoor weer op de bank.
Eupen neemt de leiding na evenwichtige eerste helft
De thuisploeg creëerde het eerst gevaar, al kreeg het daarvoor hulp van doelman Bolat die pardoes op het hoofd van Ocansey schoot, top opluchting van Bolat vloog de bal in het zijnet. De wedstrijd ging over en weer maar echte kansen waren schaars. Iets voorbij het halfuur kwam de thuisploeg toch op voorsprong toen Toyokawa de vrijstaande Fall vond in de zestien meter en die schoot rustig binnen: 1-0. The Great Old ging in de laatste vijf minuten nog op zoek naar de gelijkmaker maar doelman Van Crombrugge kwam gepast tussen op een afgeweken schot van Haroun. Halfweg leken de Panda's een goede zaak te doen.

Eupen herpakte zich knap na een zwakke start en nam vanavond opnieuw de leiding.
Veerkrachtig Rood-Wit vecht terug na de pauze
De thuisploeg kwam opnieuw gretig uit de kleedkamers en na amper twee minuten spelen schoot Fall over het doel van Bolat. Antwerp herstelde nadien weer het evenwicht en halfweg de tweede periode kwam het op gelijke hoogte toen Refaelov van aan de rand van de zestien meter met een lage plaatsbal Van Crombrugge te grazen nam. De bezoekers duwden nu door en de Eupense goalie hield even later Mbokani van de voorsprong voor Antwerp. Die 1-2 kwam er uiteindelijk toch toen Rodrigues een uitstekende voorzet van Juklerod binnen duwde. The Great Old hield nadien relatief gemakkelijk stand en boekt zo een belangrijke zege in de strijd om Play-Off I. Eupen van zijn kant blijft wat ter plaatse trappelen.
Scoreverloop:
1-0 (38') Fall, 1-1 (69') Refaelov, 1-2 (74') Rodrigues

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Is Antwerp een zekerheid voor Play-Off I?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

39
39
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

74
74
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

20
20
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

129
129
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

127
127
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

24
24
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

117
117
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

205
205
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

57
57
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

184
184
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

191
191
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

266
266
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

413
413
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

583
583
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

149
149
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

229
229
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

311
311
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

300
300
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

586
586
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws