Terry ziet dan toch af van opmerkelijke transfer: "Niet de juiste stap"

102 stemmen
Terry ziet dan toch af van opmerkelijke transfer:

De 37-jarige legendarische verdediger John Terry weet van geen ophouden. Het boegbeeld van Chelsea verliet The Blues in 2017 voor een avontuur bij Aston Villa. Nu lijkt hij het te proberen in een andere Europese competitie. 

De 78-voudige international zou volgens The Mirror dichtbij een een overgang staan naar het Russische Spartak Moskou. Eind juni liep het contract af Terry bij Aston Villa en tot nog toe vond hij nog geen nieuwe club. Mogelijk kan hij in Rusland zijn carrière verder zetten, Terry zou momenteel medische proeven ondergaan bij Spartak. 

UPDATE 10/09
John Terry staat op het punt vriend en vijand te verrassen met zijn transfer naar Spartak Moskou. Volgens The Mirror zou hij al zijn medische proeven met glans doorstaan hebben. De contractdetails voor zijn overgang naar Rusland zouden ook al bekend zijn volgens de krant. De 37-jarige Terry zou een éénjarig contract ondertekenen waarbij hij maar liefst 3,3 miljoen euro zou vangen. Verre van slecht voor een 37-jarige verdediger. 

UPDATE 12/09
Uiteindelijk gaat Terry toch niet naar Spartak Moskou, waar hij de vervanger voor de zwaar geblesseerde Samuel Gigot (ex-AA Gent) moest worden. "Na goed te hebben nagedacht, heb ik besloten om de aanbieding van Spartak af te wijzen. Ik wil Spartak bedanken voor de mogelijkheid en de club en de supporters het allerbeste wensen voor het seizoen. Het is een ambitieuze club en ik ben erg onder de indruk geraakt van de professionaliteit. Maar na met mijn gezin te hebben gesproken, hebben we besloten dat dit op dit moment niet de juiste stap voor ons is", legt de Engelsman uit op Instagram.


Goede beslissing?

Meest recent

'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

18
18
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

28
28
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

66
66
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

30
30
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

647
647
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

122
122
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

72
72
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

45
45
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

28
28
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

210
210
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

84
84
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

57
57
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

191
191
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

291
291
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

89
89
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

168
168
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

39
39
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

259
259
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

74
74
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

41
41
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

613
613
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

614
614
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

74
74
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

140
140
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

288
288

Meer sportnieuws