Terry ziet dan toch af van opmerkelijke transfer: "Niet de juiste stap"

102 stemmen
Terry ziet dan toch af van opmerkelijke transfer:

De 37-jarige legendarische verdediger John Terry weet van geen ophouden. Het boegbeeld van Chelsea verliet The Blues in 2017 voor een avontuur bij Aston Villa. Nu lijkt hij het te proberen in een andere Europese competitie. 

De 78-voudige international zou volgens The Mirror dichtbij een een overgang staan naar het Russische Spartak Moskou. Eind juni liep het contract af Terry bij Aston Villa en tot nog toe vond hij nog geen nieuwe club. Mogelijk kan hij in Rusland zijn carrière verder zetten, Terry zou momenteel medische proeven ondergaan bij Spartak. 

UPDATE 10/09
John Terry staat op het punt vriend en vijand te verrassen met zijn transfer naar Spartak Moskou. Volgens The Mirror zou hij al zijn medische proeven met glans doorstaan hebben. De contractdetails voor zijn overgang naar Rusland zouden ook al bekend zijn volgens de krant. De 37-jarige Terry zou een éénjarig contract ondertekenen waarbij hij maar liefst 3,3 miljoen euro zou vangen. Verre van slecht voor een 37-jarige verdediger. 

UPDATE 12/09
Uiteindelijk gaat Terry toch niet naar Spartak Moskou, waar hij de vervanger voor de zwaar geblesseerde Samuel Gigot (ex-AA Gent) moest worden. "Na goed te hebben nagedacht, heb ik besloten om de aanbieding van Spartak af te wijzen. Ik wil Spartak bedanken voor de mogelijkheid en de club en de supporters het allerbeste wensen voor het seizoen. Het is een ambitieuze club en ik ben erg onder de indruk geraakt van de professionaliteit. Maar na met mijn gezin te hebben gesproken, hebben we besloten dat dit op dit moment niet de juiste stap voor ons is", legt de Engelsman uit op Instagram.


Goede beslissing?

Meest recent

'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

15
15
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

12
12
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

29
29
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

21
21
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

46
46
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

11
11
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

67
67
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

101
101
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

200
200
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

414
414
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

49
49
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

158
158
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

353
353
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

794
794
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

114
114
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

324
324
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

165
165
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

628
628
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

552
552
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

164
164
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

347
347
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

52
52
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

218
218
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

515
515

Meer sportnieuws