Terry ziet dan toch af van opmerkelijke transfer: "Niet de juiste stap"

door
Terry ziet dan toch af van opmerkelijke transfer:

De 37-jarige legendarische verdediger John Terry weet van geen ophouden. Het boegbeeld van Chelsea verliet The Blues in 2017 voor een avontuur bij Aston Villa. Nu lijkt hij het te proberen in een andere Europese competitie. 

De 78-voudige international zou volgens The Mirror dichtbij een een overgang staan naar het Russische Spartak Moskou. Eind juni liep het contract af Terry bij Aston Villa en tot nog toe vond hij nog geen nieuwe club. Mogelijk kan hij in Rusland zijn carrière verder zetten, Terry zou momenteel medische proeven ondergaan bij Spartak. 

UPDATE 10/09
John Terry staat op het punt vriend en vijand te verrassen met zijn transfer naar Spartak Moskou. Volgens The Mirror zou hij al zijn medische proeven met glans doorstaan hebben. De contractdetails voor zijn overgang naar Rusland zouden ook al bekend zijn volgens de krant. De 37-jarige Terry zou een éénjarig contract ondertekenen waarbij hij maar liefst 3,3 miljoen euro zou vangen. Verre van slecht voor een 37-jarige verdediger. 

UPDATE 12/09
Uiteindelijk gaat Terry toch niet naar Spartak Moskou, waar hij de vervanger voor de zwaar geblesseerde Samuel Gigot (ex-AA Gent) moest worden. "Na goed te hebben nagedacht, heb ik besloten om de aanbieding van Spartak af te wijzen. Ik wil Spartak bedanken voor de mogelijkheid en de club en de supporters het allerbeste wensen voor het seizoen. Het is een ambitieuze club en ik ben erg onder de indruk geraakt van de professionaliteit. Maar na met mijn gezin te hebben gesproken, hebben we besloten dat dit op dit moment niet de juiste stap voor ons is", legt de Engelsman uit op Instagram.


Goede beslissing?

Meest recent

Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

9
9
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

180
180
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

61
61
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

166
166
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

174
174
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

279
279
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

96
96
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

118
118
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

245
245
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

126
126
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

327
327
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

475
475
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

382
382
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

123
123
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

109
109
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

103
103
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

68
68
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

65
65
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

79
79
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

250
250
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

287
287
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

364
364
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

48
48

Meer sportnieuws