Terry ziet dan toch af van opmerkelijke transfer: "Niet de juiste stap"

door
Terry ziet dan toch af van opmerkelijke transfer:

De 37-jarige legendarische verdediger John Terry weet van geen ophouden. Het boegbeeld van Chelsea verliet The Blues in 2017 voor een avontuur bij Aston Villa. Nu lijkt hij het te proberen in een andere Europese competitie. 

De 78-voudige international zou volgens The Mirror dichtbij een een overgang staan naar het Russische Spartak Moskou. Eind juni liep het contract af Terry bij Aston Villa en tot nog toe vond hij nog geen nieuwe club. Mogelijk kan hij in Rusland zijn carrière verder zetten, Terry zou momenteel medische proeven ondergaan bij Spartak. 

UPDATE 10/09
John Terry staat op het punt vriend en vijand te verrassen met zijn transfer naar Spartak Moskou. Volgens The Mirror zou hij al zijn medische proeven met glans doorstaan hebben. De contractdetails voor zijn overgang naar Rusland zouden ook al bekend zijn volgens de krant. De 37-jarige Terry zou een éénjarig contract ondertekenen waarbij hij maar liefst 3,3 miljoen euro zou vangen. Verre van slecht voor een 37-jarige verdediger. 

UPDATE 12/09
Uiteindelijk gaat Terry toch niet naar Spartak Moskou, waar hij de vervanger voor de zwaar geblesseerde Samuel Gigot (ex-AA Gent) moest worden. "Na goed te hebben nagedacht, heb ik besloten om de aanbieding van Spartak af te wijzen. Ik wil Spartak bedanken voor de mogelijkheid en de club en de supporters het allerbeste wensen voor het seizoen. Het is een ambitieuze club en ik ben erg onder de indruk geraakt van de professionaliteit. Maar na met mijn gezin te hebben gesproken, hebben we besloten dat dit op dit moment niet de juiste stap voor ons is", legt de Engelsman uit op Instagram.


Goede beslissing?

Meest recent

'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

28
28
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

63
63
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

16
16
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

120
120
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

94
94
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

43
43
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

82
82
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

151
151
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

138
138
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

448
448
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

111
111
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

68
68
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

55
55
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

85
85
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

175
175
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

173
173
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

116
116
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

301
301
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

248
248
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

262
262
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

202
202
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

197
197
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

231
231
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

65
65

Meer sportnieuws