Terry ziet dan toch af van opmerkelijke transfer: "Niet de juiste stap"

102 stemmen
Terry ziet dan toch af van opmerkelijke transfer:

De 37-jarige legendarische verdediger John Terry weet van geen ophouden. Het boegbeeld van Chelsea verliet The Blues in 2017 voor een avontuur bij Aston Villa. Nu lijkt hij het te proberen in een andere Europese competitie. 

De 78-voudige international zou volgens The Mirror dichtbij een een overgang staan naar het Russische Spartak Moskou. Eind juni liep het contract af Terry bij Aston Villa en tot nog toe vond hij nog geen nieuwe club. Mogelijk kan hij in Rusland zijn carrière verder zetten, Terry zou momenteel medische proeven ondergaan bij Spartak. 

UPDATE 10/09
John Terry staat op het punt vriend en vijand te verrassen met zijn transfer naar Spartak Moskou. Volgens The Mirror zou hij al zijn medische proeven met glans doorstaan hebben. De contractdetails voor zijn overgang naar Rusland zouden ook al bekend zijn volgens de krant. De 37-jarige Terry zou een éénjarig contract ondertekenen waarbij hij maar liefst 3,3 miljoen euro zou vangen. Verre van slecht voor een 37-jarige verdediger. 

UPDATE 12/09
Uiteindelijk gaat Terry toch niet naar Spartak Moskou, waar hij de vervanger voor de zwaar geblesseerde Samuel Gigot (ex-AA Gent) moest worden. "Na goed te hebben nagedacht, heb ik besloten om de aanbieding van Spartak af te wijzen. Ik wil Spartak bedanken voor de mogelijkheid en de club en de supporters het allerbeste wensen voor het seizoen. Het is een ambitieuze club en ik ben erg onder de indruk geraakt van de professionaliteit. Maar na met mijn gezin te hebben gesproken, hebben we besloten dat dit op dit moment niet de juiste stap voor ons is", legt de Engelsman uit op Instagram.


Goede beslissing?

Meest recent

'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

794
794
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

14
14
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

76
76
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

23
23
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

207
207
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

269
269
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

215
215
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

314
314
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

55
55
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

185
185
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

98
98
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

351
351
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

150
150
Mannaert onthult: “Al voor WK met Mark van Bommel gesproken”

De Rode Duivels hebben kennisgemaakt met Mark van Bommel als bondscoach. De Nederlander gaf een ...

63
63
‘Romano meldt Lukaku-nieuws: club haakt af, één favoriet’

Romelu Lukaku houdt de gemoederen op de zomermercato bezig. De Rode Duivel is op weg naar de exit ...

235
235
Compper trekt vol de kaart van de jeugd bij Antwerp

Marvin Compper begint aan zijn eerste test als trainer van Royal Antwerp FC. De 41-jarige ...

215
215
Thorup kondigt vertrekker aan: update over Adedeji-Sternberg

KRC Genk kan zich dit seizoen volledig focussen op de competitie. De Limburgers spelen geen Europees ...

918
918
Jonckheere snoert iedereen de mond bij KV Kortrijk

KV Kortrijk neemt het vrijdagavond op tegen Club Brugge. De eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

190
190
Van Bommel slaat meteen terug op heet hangijzer bij Duivels

Mark van Bommel gaf een eerste persconferentie als nieuwe bondscoach van de Rode Duivels. De ...

295
295
De Mil grijpt hard in bij KAA Gent voor KV Mechelen

KAA Gent neemt het op speeldag 1 van de Jupiler Pro League op tegen KV Mechelen. De Buffalo’s ...

275
275
'Oude bekende blijft aandringen voor Verschaeren'

In heel wat landen staat de start van de competitie stilaan echt voor de deur, maar Yari Verschaeren ...

377
377
Van Bommel doet plan met Courtois uit de doeken

De Rode Duivels beginnen eind september aan hun campagne in de Nations League met een nieuwe ...

207
207
Talenten tekenen bij Anderlecht, KV Mechelen en Kortrijk

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League wordt om 20u45 officieel op gang getrapt, maar de meeste ...

79
79
'Strijd Lukaku los: ook deze topclub probeert'

Romelu Lukaku vertrok niet mee op stage met Napoli en dat lijkt ervoor gezorgd te hebben dat de ...

202
202
Pro League dient Vitor Bruno meteen van antwoord

Voor Anderlecht breken drukke weken aan, want tot het einde van de maand zullen ze de voorrondes van ...

264
264

Meer sportnieuws