'Charleroi vindt akkoord met Belgisch talent en shopt ook in Serie A'

door
'Charleroi vindt akkoord met Belgisch talent en shopt ook in Serie A'

Sporting Charleroi is van plan Felice Mazzu nog aanvallende versterking te geven. Adama Niana van Troyes is de voornaamste piste om de aanval te versterken, maar er is ook een Belgische speler op komst.

Het Nieuwsblad meldt dat David Henen een concrete piste is bij de Carolo's. De club wil de Belgische aanvaller de kans geven om zijn carrière echt te laten starten, nadat hij bij de U23 van Everton voetbalde. Hij is een vrije speler.


Henen werd deze zomer al genoemd bij Royal Antwerp FC en Standard, maar tot een contract kwam het nooit. De afgelopen dagen was de ex-speler van Anderlecht en Standard ook op bezoek bij het Legia Warschau van Ricardo Sa Pinto, maar Henen zou graag terugkeren naar de Belgische competitie.

UPDATE 12u48
Charleroi lijkt Henen ook definitief beet te hebben, want volgens journalist Sven Claes hebben club en speler een akkoord bereikt. Vrijdag zou de jonge flankaanvaller zijn medische testen afleggen, waarna de deal helemaal afgerond kan worden. En er is nog versterking op komst.

Ook achterin komt er wellicht nog iets bij, want onder meer Sudpresse weet dat Charleroi nog een verdediger in de Serie A zal ophalen. De club onderhandelt met Gabriele Angella. De 29-jarige Italiaan staat onder contract bij Udinese, waar hij vorig seizoen twaalf keer meespeelde. Hij kwam eerder ook uit voor Empoli, Siena, Reggina, Watford en Queens Park Rangers. Charleroi zou hem voor een seizoen huren.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Heeft Charleroi achterin versterking nodig?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

85
85
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

9
9
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

76
76
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

154
154
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

41
41
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

74
74
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

185
185
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

201
201
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

42
42
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

100
100
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

188
188
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

59
59
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

179
179
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

99
99
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

86
86
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

85
85
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

87
87
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

210
210
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

249
249
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

160
160
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

84
84
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

248
248
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

520
520
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

73
73
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

419
419

Meer sportnieuws