'Charleroi vindt akkoord met Belgisch talent en shopt ook in Serie A'

door
'Charleroi vindt akkoord met Belgisch talent en shopt ook in Serie A'

Sporting Charleroi is van plan Felice Mazzu nog aanvallende versterking te geven. Adama Niana van Troyes is de voornaamste piste om de aanval te versterken, maar er is ook een Belgische speler op komst.

Het Nieuwsblad meldt dat David Henen een concrete piste is bij de Carolo's. De club wil de Belgische aanvaller de kans geven om zijn carrière echt te laten starten, nadat hij bij de U23 van Everton voetbalde. Hij is een vrije speler.


Henen werd deze zomer al genoemd bij Royal Antwerp FC en Standard, maar tot een contract kwam het nooit. De afgelopen dagen was de ex-speler van Anderlecht en Standard ook op bezoek bij het Legia Warschau van Ricardo Sa Pinto, maar Henen zou graag terugkeren naar de Belgische competitie.

UPDATE 12u48
Charleroi lijkt Henen ook definitief beet te hebben, want volgens journalist Sven Claes hebben club en speler een akkoord bereikt. Vrijdag zou de jonge flankaanvaller zijn medische testen afleggen, waarna de deal helemaal afgerond kan worden. En er is nog versterking op komst.

Ook achterin komt er wellicht nog iets bij, want onder meer Sudpresse weet dat Charleroi nog een verdediger in de Serie A zal ophalen. De club onderhandelt met Gabriele Angella. De 29-jarige Italiaan staat onder contract bij Udinese, waar hij vorig seizoen twaalf keer meespeelde. Hij kwam eerder ook uit voor Empoli, Siena, Reggina, Watford en Queens Park Rangers. Charleroi zou hem voor een seizoen huren.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Heeft Charleroi achterin versterking nodig?

Meest recent

Rode Duivels: de dríé grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

65
65
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

80
80
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

180
180
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

85
85
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

177
177
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

138
138
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

87
87
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

68
68
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

87
87
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

96
96
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

58
58
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

205
205
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

81
81
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

135
135
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

134
134
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

431
431
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

335
335
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

476
476
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

420
420
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

344
344
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

375
375
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

106
106
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

231
231
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

332
332
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

78
78

Meer sportnieuws