'Charleroi vindt akkoord met Belgisch talent en shopt ook in Serie A'

door
'Charleroi vindt akkoord met Belgisch talent en shopt ook in Serie A'

Sporting Charleroi is van plan Felice Mazzu nog aanvallende versterking te geven. Adama Niana van Troyes is de voornaamste piste om de aanval te versterken, maar er is ook een Belgische speler op komst.

Het Nieuwsblad meldt dat David Henen een concrete piste is bij de Carolo's. De club wil de Belgische aanvaller de kans geven om zijn carrière echt te laten starten, nadat hij bij de U23 van Everton voetbalde. Hij is een vrije speler.


Henen werd deze zomer al genoemd bij Royal Antwerp FC en Standard, maar tot een contract kwam het nooit. De afgelopen dagen was de ex-speler van Anderlecht en Standard ook op bezoek bij het Legia Warschau van Ricardo Sa Pinto, maar Henen zou graag terugkeren naar de Belgische competitie.

UPDATE 12u48
Charleroi lijkt Henen ook definitief beet te hebben, want volgens journalist Sven Claes hebben club en speler een akkoord bereikt. Vrijdag zou de jonge flankaanvaller zijn medische testen afleggen, waarna de deal helemaal afgerond kan worden. En er is nog versterking op komst.

Ook achterin komt er wellicht nog iets bij, want onder meer Sudpresse weet dat Charleroi nog een verdediger in de Serie A zal ophalen. De club onderhandelt met Gabriele Angella. De 29-jarige Italiaan staat onder contract bij Udinese, waar hij vorig seizoen twaalf keer meespeelde. Hij kwam eerder ook uit voor Empoli, Siena, Reggina, Watford en Queens Park Rangers. Charleroi zou hem voor een seizoen huren.

LEES OOK: Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

Heeft Charleroi achterin versterking nodig?

Meest recent

Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

2
2
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

37
37
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

67
67
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

199
199
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

33
33
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

104
104
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

60
60
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

58
58
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

167
167
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

96
96
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

368
368
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

152
152
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

75
75
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

372
372
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

17
17
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

164
164
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

628
628
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

66
66
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

85
85
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

295
295
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

264
264
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

232
232
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

188
188
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

166
166
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

236
236

Meer sportnieuws