'Ciman blijkt koopje te zijn voor Dijon'

door
'Ciman blijkt koopje te zijn voor Dijon'

Royal Antwerp FC haalde met Dieumerci Mbokani een grote naam in huis, maar de kans bestaat dat de Great Old nog een oude bekende naar de Bosuil gaat halen. Ze zouden alvast geïnformeerd hebben.

Volgens Het Nieuwsblad informeerde een Belgische club naar Laurent Ciman en die club zou Antwerp zijn. De Antwerpse club zou er nog een verdediger bijwillen en Ciman is een piste. 

De ervaren verdediger, die net naast een WK-selectie greep en nadien aankondigde te stoppen als Rode Duivel, kan ook naar het Franse Dijon. Ciman speelt voor Los Angeles FC, maar hij zou er niet meer gelukkig zijn.

Ciman speelde in België al voor Standard, Club Brugge, KV Kortrijk en Sporting Charleroi.

UPDATE 19u45

Laurent Ciman zal niet terugkeren naar de Jupiler Pro League. De Belgische verdediger staat volgens de Amerikaanse journalist Kevin Baxter (LA Times) op het punt voor Dijon te tekenen. Volgens een bron dichtbij de speler zou de transfer voor 95% rond zijn.

UPDATE 28/08

Laurent Ciman heeft via Twitter aangekondigd dat hij Los Angeles verlaat voor Frankrijk. De verdediger bedankte de club voor alle steun die het hem heeft gegeven en de kans om terug te keren naar Europa. Ciman zal voor twee jaar gaan tekenen bij de Franse eersteklasser Dijon.

UPDATE 22u30

Ook Dijon heeft nu de nakende komst van Ciman bevestigd. Er ligt een contract voor twee jaar klaar voor onze landgenoot. Helemaal rond is de deal echter nog niet, want Ciman moet nog zijn medische testen afleggen.

UPDATE 23u30
Dijon doet met de transfer van Ciman alvast een goede zaak op financieel vlak. De Franse eersteklasser betaalt volgens Nicolas Martineau, journalist van TVA Sports, slechts 500.000 dollar om onze landgenoot weg te plukken bij Los Angeles FC.

Een jaar geleden had Dijon nog meer dan het dubbele over voor Ciman, die toen nog bij Montreal Impact speelde. Toen vingen ze echter bot omdat Ciman verkoos om in Canada te blijven.

Doet Dijon een goede zaak?

Meest recent

'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

5
5
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

26
26
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

20
20
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

17
17
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

88
88
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

178
178
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

41
41
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

132
132
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

148
148
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

192
192
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

214
214
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

39
39
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

294
294
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

23
23
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

173
173
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

24
24
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

517
517
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

226
226
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

391
391
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

313
313
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

653
653
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

655
655
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

90
90
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

109
109
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

249
249

Meer sportnieuws