'Ciman blijkt koopje te zijn voor Dijon'

door
'Ciman blijkt koopje te zijn voor Dijon'

Royal Antwerp FC haalde met Dieumerci Mbokani een grote naam in huis, maar de kans bestaat dat de Great Old nog een oude bekende naar de Bosuil gaat halen. Ze zouden alvast geïnformeerd hebben.

Volgens Het Nieuwsblad informeerde een Belgische club naar Laurent Ciman en die club zou Antwerp zijn. De Antwerpse club zou er nog een verdediger bijwillen en Ciman is een piste. 

De ervaren verdediger, die net naast een WK-selectie greep en nadien aankondigde te stoppen als Rode Duivel, kan ook naar het Franse Dijon. Ciman speelt voor Los Angeles FC, maar hij zou er niet meer gelukkig zijn.

Ciman speelde in België al voor Standard, Club Brugge, KV Kortrijk en Sporting Charleroi.

UPDATE 19u45

Laurent Ciman zal niet terugkeren naar de Jupiler Pro League. De Belgische verdediger staat volgens de Amerikaanse journalist Kevin Baxter (LA Times) op het punt voor Dijon te tekenen. Volgens een bron dichtbij de speler zou de transfer voor 95% rond zijn.

UPDATE 28/08

Laurent Ciman heeft via Twitter aangekondigd dat hij Los Angeles verlaat voor Frankrijk. De verdediger bedankte de club voor alle steun die het hem heeft gegeven en de kans om terug te keren naar Europa. Ciman zal voor twee jaar gaan tekenen bij de Franse eersteklasser Dijon.

UPDATE 22u30

Ook Dijon heeft nu de nakende komst van Ciman bevestigd. Er ligt een contract voor twee jaar klaar voor onze landgenoot. Helemaal rond is de deal echter nog niet, want Ciman moet nog zijn medische testen afleggen.

UPDATE 23u30
Dijon doet met de transfer van Ciman alvast een goede zaak op financieel vlak. De Franse eersteklasser betaalt volgens Nicolas Martineau, journalist van TVA Sports, slechts 500.000 dollar om onze landgenoot weg te plukken bij Los Angeles FC.

Een jaar geleden had Dijon nog meer dan het dubbele over voor Ciman, die toen nog bij Montreal Impact speelde. Toen vingen ze echter bot omdat Ciman verkoos om in Canada te blijven.

Doet Dijon een goede zaak?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

24
24
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

48
48
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

102
102
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

182
182
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

192
192
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

55
55
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

400
400
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

49
49
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

108
108
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

418
418
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

132
132
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

210
210
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

155
155
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

161
161
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

350
350
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

486
486
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

122
122
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

667
667
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

331
331
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

218
218
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

337
337
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

279
279
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1055
1055
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

481
481
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

333
333

Meer sportnieuws