OFFICIEEL: Ook nieuwe club Ciman officieel gekend

door
OFFICIEEL: Ook nieuwe club Ciman officieel gekend

Royal Antwerp FC haalde met Dieumerci Mbokani een grote naam in huis, maar de kans bestaat dat de Great Old nog een oude bekende naar de Bosuil gaat halen. Ze zouden alvast geïnformeerd hebben.

Volgens Het Nieuwsblad informeerde een Belgische club naar Laurent Ciman en die club zou Antwerp zijn. De Antwerpse club zou er nog een verdediger bijwillen en Ciman is een piste. 

De ervaren verdediger, die net naast een WK-selectie greep en nadien aankondigde te stoppen als Rode Duivel, kan ook naar het Franse Dijon. Ciman speelt voor Los Angeles FC, maar hij zou er niet meer gelukkig zijn.

Ciman speelde in België al voor Standard, Club Brugge, KV Kortrijk en Sporting Charleroi.

UPDATE 19u45

Laurent Ciman zal niet terugkeren naar de Jupiler Pro League. De Belgische verdediger staat volgens de Amerikaanse journalist Kevin Baxter (LA Times) op het punt voor Dijon te tekenen. Volgens een bron dichtbij de speler zou de transfer voor 95% rond zijn.

UPDATE 28/08

Laurent Ciman heeft via Twitter aangekondigd dat hij Los Angeles verlaat voor Frankrijk. De verdediger bedankte de club voor alle steun die het hem heeft gegeven en de kans om terug te keren naar Europa. Ciman zal voor twee jaar gaan tekenen bij de Franse eersteklasser Dijon.

UPDATE 22u30
Ook Dijon heeft nu de nakende komst van Ciman bevestigd. Er ligt een contract voor twee jaar klaar voor onze landgenoot. Helemaal rond is de deal echter nog niet, want Ciman moet nog zijn medische testen afleggen.


Goede club voor hem?

Meest recent

Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

24
24
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

3
3
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

7
7
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

90
90
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

129
129
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

108
108
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

246
246
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

221
221
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

118
118
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

520
520
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

122
122
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

137
137
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

45
45
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

46
46
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

158
158
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

163
163
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

549
549
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

128
128
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

217
217
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

51
51
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

183
183
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

155
155
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

373
373
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

161
161
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

102
102

Meer sportnieuws