Schrijnende taferelen bij Lokeren: "Er heerst chaos in de ploeg"

501 stemmen
Schrijnende taferelen bij Lokeren:

Een aantal jaren geleden was Lokeren een vaste waarde in de strijd om Play-Off I, maar daar blijft dezer dagen weinig van over. De Waaslanders hebben hun start alweer gemist en bengelen met één op twaalf onderin het klassement. Er loopt heel wat fout op Daknam en daar ziet Tom Boudeweel een grote verantwoordelijke voor.


De Sporza-journalist ziet dat het transferbeleid van Lokeren faalt. "De transfers voegen geen enkele meerwaarde toe aan de kern. Wanneer heeft Lokeren nog eens een speler met winst kunnen verkopen waardoor ze hun budget weer in evenwicht kregen? Nill De Pauw of Laurens De Bock hebben Lokeren toch enkele miljoenen opgeleverd. Zij kwamen allebei uit de jeugd, maar die doorstroming is er niet meer. Omdat de makelaars te veel macht hebben", stelt hij.

"
Dat is bij veel clubs het geval, maar in Lokeren is dat ronduit schrijnend. Zonder de juiste makelaar speel je niet. Kijk naar de Kameroense aanvaller Enoh. Hij is afgeserveerd, hij hoeft niet meer te trainen, maar de club betaalt hem nog wel. Er heerst chaos in de ploeg. Mijat Maric kon het niet meer aanzien en wilde zo snel mogelijk weg."

"
Er heerst niet alleen chaos op het veld, maar ook naast het veld. Lokeren is geen hedendaagse club meer. Daknam moet een standbeeld zetten voor Roger Lambrecht (foto), maar anno 2018 werkt zijn beleid niet meer. Lambrecht wil alles controleren binnen de club, maar zo werkt een modern bedrijf niet. Lokeren heeft nieuwe krachten in huis gehaald, maar zij botsen met de voorzitter. En als Lambrecht de club verkoopt, voor een (te?) hoge prijs, wil hij nog altijd een vinger in de pap hebben. Wie is daartoe bereid? Bovendien in een oude infrastructuur. Zo kan je moeilijk over een nieuwe drive spreken. Dat is het grote probleem. Pas als Lambrecht de club echt loslaat, kan Lokeren weer vooruit."

Moet Lambrecht Lokeren verkopen?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

44
44
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

53
53
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

37
37
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

118
118
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

371
371
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

517
517
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

475
475
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

82
82
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

402
402
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

545
545
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

249
249
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

69
69
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

235
235
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

464
464
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

730
730
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

223
223
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

573
573
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

396
396
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

755
755
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

630
630
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

740
740
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws