'Ondanks niet-selectie heeft Inzaghi uitstekend nieuws voor Lukaku'

door
'Ondanks niet-selectie heeft Inzaghi uitstekend nieuws voor Lukaku'

De toekomst ziet er voor Jordan Lukaku somber uit bij Lazio. De Italiaanse topclub nam de flankverdediger niet op in de lijst van 25 spelers voor de Serie A weet Het Nieuwsblad. 


Lukaku sukkelt sedert februari met een slepende blessure aan de linkerknie. De diagnose zou een chronische ontsteking van de patellapees zijn, veroorzaakt door overbelasting. Vorig seizoen speelde hij het seizoen 'met de handrem op', om nog het WK te kunnen halen. Maar Lukaku werd door de bondsdokters niet fit genoeg bevonden.  

We zijn nu drie maanden verder en Lukaku is nog steeds niet blessurevrij, hij werkt nog steeds aan zijn herstel. Door zijn niet-selectie voor de Serie A lijkt de toekomst van de Belg niet erg rooskleurig bij Lazio. Volgende zomer loopt zijn contract af in Italië, het is niet onwaarschijnlijk dat hij daarvoor nog een transfer zal maken. De speler wenste voorlopig niet te reageren.

UPDATE 22/08
Het nieuws uit de Italiaanse media zou toch wat voorbarig zijn. De lijst van 25 spelers voor de Serie A kan iedere dag aangepast worden. Wanneer Lukaku terug wedstrijd fit bevonden wordt, kan hij dus meteen ingeschreven worden. Volgens Het Laatste Nieuws is trainer Simone Inzaghi dat dan ook van plan, het kind van de rekening zou de 33-jarige Dusan Basta worden. Voor de Europa League is de linksachter ook niet ingeschreven, en die selectie mag niet aangepast worden. Vorig seizoen maakte Lukaku nochtans de meeste speelminuten in de midweekwedstrijden van de Europa League.

Wordt Jordan Lukaku ooit de vaste linksachter bij de Rode Duivels?

Meest recent

Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

10
10
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

10
10
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

136
136
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

38
38
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

235
235
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

351
351
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

75
75
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

127
127
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

145
145
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

161
161
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

286
286
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

915
915
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

273
273
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

444
444
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

336
336
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

441
441
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

563
563
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

362
362
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

790
790
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

344
344
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

527
527
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

100
100
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

168
168
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

346
346
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

92
92

Meer sportnieuws