'Ondanks niet-selectie heeft Inzaghi uitstekend nieuws voor Lukaku'

250 stemmen
'Ondanks niet-selectie heeft Inzaghi uitstekend nieuws voor Lukaku'

De toekomst ziet er voor Jordan Lukaku somber uit bij Lazio. De Italiaanse topclub nam de flankverdediger niet op in de lijst van 25 spelers voor de Serie A weet Het Nieuwsblad. 


Lukaku sukkelt sedert februari met een slepende blessure aan de linkerknie. De diagnose zou een chronische ontsteking van de patellapees zijn, veroorzaakt door overbelasting. Vorig seizoen speelde hij het seizoen 'met de handrem op', om nog het WK te kunnen halen. Maar Lukaku werd door de bondsdokters niet fit genoeg bevonden.  

We zijn nu drie maanden verder en Lukaku is nog steeds niet blessurevrij, hij werkt nog steeds aan zijn herstel. Door zijn niet-selectie voor de Serie A lijkt de toekomst van de Belg niet erg rooskleurig bij Lazio. Volgende zomer loopt zijn contract af in Italië, het is niet onwaarschijnlijk dat hij daarvoor nog een transfer zal maken. De speler wenste voorlopig niet te reageren.

UPDATE 22/08
Het nieuws uit de Italiaanse media zou toch wat voorbarig zijn. De lijst van 25 spelers voor de Serie A kan iedere dag aangepast worden. Wanneer Lukaku terug wedstrijd fit bevonden wordt, kan hij dus meteen ingeschreven worden. Volgens Het Laatste Nieuws is trainer Simone Inzaghi dat dan ook van plan, het kind van de rekening zou de 33-jarige Dusan Basta worden. Voor de Europa League is de linksachter ook niet ingeschreven, en die selectie mag niet aangepast worden. Vorig seizoen maakte Lukaku nochtans de meeste speelminuten in de midweekwedstrijden van de Europa League.

Wordt Jordan Lukaku ooit de vaste linksachter bij de Rode Duivels?

Meest recent

'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

10
10
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

32
32
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

61
61
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

223
223
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

121
121
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

104
104
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

71
71
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

135
135
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

219
219
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

47
47
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

199
199
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

426
426
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1063
1063
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

46
46
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

166
166
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

239
239
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

151
151
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

124
124
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

349
349
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

619
619
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

206
206
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

789
789
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

902
902
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

133
133

Meer sportnieuws