'Ondanks niet-selectie heeft Inzaghi uitstekend nieuws voor Lukaku'

250 stemmen
'Ondanks niet-selectie heeft Inzaghi uitstekend nieuws voor Lukaku'

De toekomst ziet er voor Jordan Lukaku somber uit bij Lazio. De Italiaanse topclub nam de flankverdediger niet op in de lijst van 25 spelers voor de Serie A weet Het Nieuwsblad. 


Lukaku sukkelt sedert februari met een slepende blessure aan de linkerknie. De diagnose zou een chronische ontsteking van de patellapees zijn, veroorzaakt door overbelasting. Vorig seizoen speelde hij het seizoen 'met de handrem op', om nog het WK te kunnen halen. Maar Lukaku werd door de bondsdokters niet fit genoeg bevonden.  

We zijn nu drie maanden verder en Lukaku is nog steeds niet blessurevrij, hij werkt nog steeds aan zijn herstel. Door zijn niet-selectie voor de Serie A lijkt de toekomst van de Belg niet erg rooskleurig bij Lazio. Volgende zomer loopt zijn contract af in Italië, het is niet onwaarschijnlijk dat hij daarvoor nog een transfer zal maken. De speler wenste voorlopig niet te reageren.

UPDATE 22/08
Het nieuws uit de Italiaanse media zou toch wat voorbarig zijn. De lijst van 25 spelers voor de Serie A kan iedere dag aangepast worden. Wanneer Lukaku terug wedstrijd fit bevonden wordt, kan hij dus meteen ingeschreven worden. Volgens Het Laatste Nieuws is trainer Simone Inzaghi dat dan ook van plan, het kind van de rekening zou de 33-jarige Dusan Basta worden. Voor de Europa League is de linksachter ook niet ingeschreven, en die selectie mag niet aangepast worden. Vorig seizoen maakte Lukaku nochtans de meeste speelminuten in de midweekwedstrijden van de Europa League.

Wordt Jordan Lukaku ooit de vaste linksachter bij de Rode Duivels?

Meest recent

JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

5
5
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

53
53
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

164
164
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

379
379
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

84
84
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

366
366
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

146
146
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

637
637
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

198
198
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

593
593
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

507
507
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

174
174
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

335
335
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1062
1062
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

434
434
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

310
310
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

446
446
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

387
387
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

273
273
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

208
208
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

461
461
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

370
370
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

150
150
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

130
130
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

206
206

Meer sportnieuws