'Transferrecord Anderlecht in gevaar, speler van 10 miljoen genoemd'

2360 stemmen
'Transferrecord Anderlecht in gevaar, speler van 10 miljoen genoemd'

Anderlecht aast al een tijdje op het Roemeense talent Dennis Man van FCS Boekarest. De 19-jarige middenvelder zou ook de interesse genieten van AS Roma, dat naar verluidt een bod van 7 miljoen euro (met bonussen 15 miljoen) op hem deed.  


Hein Vanhaezebrouck zou zelf voorgesteld hebben om Man te laten scouten. Maar sinds januari aast ook AS Roma op de middenvelder van FCSB. Voorzitter Gigi Becali van de club uit Boekarest plakte al een prijs van 30 miljoen euro op Man, in de hoop om geïnteresseerde clubs af te schrikken. 

Maar het bod van AS Roma zou pure quatsch zijn, weet het Roemeense Digisport. De Romeinen zouden in geen geval een bod uitgebracht hebben op Dennis Man. De interesse van Anderlecht zou wel nog reëel zijn.

UPDATE 19/08
De Italiaanse transfermarkt is inmiddels gesloten en volgens Inside Roma zou RSCA daardoor nog de enige resterende club zijn met concrete interesse. De Brusselaars zouden daarvoor zelfs bereid zijn om hun transferrecord van zo'n 9.8 miljoen (voor Nicolae Stanciu, red.) euro te verbreken. Al lijkt die informatie toch wat voorbarig. Het medium verwijst immers naar Digisport als bron, maar daar is al even niet meer bericht over de vermeende interesse van Anderlecht.

Volgens zijn makelaar Anamaria Prodan is een transfer deze zomer zelfs niet aan de orde, dat heeft FSCB-voorzitter Gigi Becali haar toevertrouwd. "Als ik Becali was zou ik hem pas verkopen voor 20 miljoen", zegt de zaakwaarneemster, die eerder ook al Stanciu naar Brussel loodste, bij Pro TV.

LEES OOK: Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

Moet Anderlecht 10 miljoen betalen voor Man?

Meest recent

Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

12
12
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

71
71
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

158
158
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

89
89
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

307
307
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

134
134
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

236
236
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

299
299
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

233
233
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

302
302
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

79
79
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

163
163
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

84
84
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

224
224
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

359
359
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

445
445
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

991
991
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

113
113
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

196
196
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

130
130
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

221
221
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

435
435
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

268
268
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

262
262
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

177
177

Meer sportnieuws