'Transferrecord Anderlecht in gevaar, speler van 10 miljoen genoemd'

door
'Transferrecord Anderlecht in gevaar, speler van 10 miljoen genoemd'

Anderlecht aast al een tijdje op het Roemeense talent Dennis Man van FCS Boekarest. De 19-jarige middenvelder zou ook de interesse genieten van AS Roma, dat naar verluidt een bod van 7 miljoen euro (met bonussen 15 miljoen) op hem deed.  


Hein Vanhaezebrouck zou zelf voorgesteld hebben om Man te laten scouten. Maar sinds januari aast ook AS Roma op de middenvelder van FCSB. Voorzitter Gigi Becali van de club uit Boekarest plakte al een prijs van 30 miljoen euro op Man, in de hoop om geïnteresseerde clubs af te schrikken. 

Maar het bod van AS Roma zou pure quatsch zijn, weet het Roemeense Digisport. De Romeinen zouden in geen geval een bod uitgebracht hebben op Dennis Man. De interesse van Anderlecht zou wel nog reëel zijn.

UPDATE 19/08
De Italiaanse transfermarkt is inmiddels gesloten en volgens Inside Roma zou RSCA daardoor nog de enige resterende club zijn met concrete interesse. De Brusselaars zouden daarvoor zelfs bereid zijn om hun transferrecord van zo'n 9.8 miljoen (voor Nicolae Stanciu, red.) euro te verbreken. Al lijkt die informatie toch wat voorbarig. Het medium verwijst immers naar Digisport als bron, maar daar is al even niet meer bericht over de vermeende interesse van Anderlecht.

Volgens zijn makelaar Anamaria Prodan is een transfer deze zomer zelfs niet aan de orde, dat heeft FSCB-voorzitter Gigi Becali haar toevertrouwd. "Als ik Becali was zou ik hem pas verkopen voor 20 miljoen", zegt de zaakwaarneemster, die eerder ook al Stanciu naar Brussel loodste, bij Pro TV.

LEES OOK: Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

Moet Anderlecht 10 miljoen betalen voor Man?

Meest recent

Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

14
14
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

46
46
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

107
107
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

115
115
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

98
98
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

46
46
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

58
58
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

74
74
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

107
107
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

98
98
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

443
443
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

276
276
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

66
66
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

139
139
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

332
332
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

425
425
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

134
134
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

139
139
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

205
205
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

399
399
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

79
79
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

457
457
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

366
366
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

417
417

Meer sportnieuws