'Transferrecord Anderlecht in gevaar, speler van 10 miljoen genoemd'

door
'Transferrecord Anderlecht in gevaar, speler van 10 miljoen genoemd'

Anderlecht aast al een tijdje op het Roemeense talent Dennis Man van FCS Boekarest. De 19-jarige middenvelder zou ook de interesse genieten van AS Roma, dat naar verluidt een bod van 7 miljoen euro (met bonussen 15 miljoen) op hem deed.  


Hein Vanhaezebrouck zou zelf voorgesteld hebben om Man te laten scouten. Maar sinds januari aast ook AS Roma op de middenvelder van FCSB. Voorzitter Gigi Becali van de club uit Boekarest plakte al een prijs van 30 miljoen euro op Man, in de hoop om geïnteresseerde clubs af te schrikken. 

Maar het bod van AS Roma zou pure quatsch zijn, weet het Roemeense Digisport. De Romeinen zouden in geen geval een bod uitgebracht hebben op Dennis Man. De interesse van Anderlecht zou wel nog reëel zijn.

UPDATE 19/08
De Italiaanse transfermarkt is inmiddels gesloten en volgens Inside Roma zou RSCA daardoor nog de enige resterende club zijn met concrete interesse. De Brusselaars zouden daarvoor zelfs bereid zijn om hun transferrecord van zo'n 9.8 miljoen (voor Nicolae Stanciu, red.) euro te verbreken. Al lijkt die informatie toch wat voorbarig. Het medium verwijst immers naar Digisport als bron, maar daar is al even niet meer bericht over de vermeende interesse van Anderlecht.

Volgens zijn makelaar Anamaria Prodan is een transfer deze zomer zelfs niet aan de orde, dat heeft FSCB-voorzitter Gigi Becali haar toevertrouwd. "Als ik Becali was zou ik hem pas verkopen voor 20 miljoen", zegt de zaakwaarneemster, die eerder ook al Stanciu naar Brussel loodste, bij Pro TV.

LEES OOK: Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

Moet Anderlecht 10 miljoen betalen voor Man?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

57
57
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

57
57
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

168
168
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

221
221
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

79
79
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

175
175
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

102
102
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

13
13
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

259
259
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

193
193
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

198
198
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

33
33
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

60
60
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

37
37
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

84
84
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

31
31
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

99
99
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

79
79
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

176
176

Meer sportnieuws