'Transferrecord Anderlecht in gevaar, speler van 10 miljoen genoemd'

door
'Transferrecord Anderlecht in gevaar, speler van 10 miljoen genoemd'

Anderlecht aast al een tijdje op het Roemeense talent Dennis Man van FCS Boekarest. De 19-jarige middenvelder zou ook de interesse genieten van AS Roma, dat naar verluidt een bod van 7 miljoen euro (met bonussen 15 miljoen) op hem deed.  


Hein Vanhaezebrouck zou zelf voorgesteld hebben om Man te laten scouten. Maar sinds januari aast ook AS Roma op de middenvelder van FCSB. Voorzitter Gigi Becali van de club uit Boekarest plakte al een prijs van 30 miljoen euro op Man, in de hoop om geïnteresseerde clubs af te schrikken. 

Maar het bod van AS Roma zou pure quatsch zijn, weet het Roemeense Digisport. De Romeinen zouden in geen geval een bod uitgebracht hebben op Dennis Man. De interesse van Anderlecht zou wel nog reëel zijn.

UPDATE 19/08
De Italiaanse transfermarkt is inmiddels gesloten en volgens Inside Roma zou RSCA daardoor nog de enige resterende club zijn met concrete interesse. De Brusselaars zouden daarvoor zelfs bereid zijn om hun transferrecord van zo'n 9.8 miljoen (voor Nicolae Stanciu, red.) euro te verbreken. Al lijkt die informatie toch wat voorbarig. Het medium verwijst immers naar Digisport als bron, maar daar is al even niet meer bericht over de vermeende interesse van Anderlecht.

Volgens zijn makelaar Anamaria Prodan is een transfer deze zomer zelfs niet aan de orde, dat heeft FSCB-voorzitter Gigi Becali haar toevertrouwd. "Als ik Becali was zou ik hem pas verkopen voor 20 miljoen", zegt de zaakwaarneemster, die eerder ook al Stanciu naar Brussel loodste, bij Pro TV.

LEES OOK: 'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

Moet Anderlecht 10 miljoen betalen voor Man?

Meest recent

Cristiano Ronaldo huivert bij angstaanjagend schandaal

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

3
3
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

8
8
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

13
13
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

332
332
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

80
80
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

212
212
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

208
208
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

73
73
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

101
101
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

147
147
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

105
105
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

472
472
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

179
179
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

245
245
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

106
106
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

593
593
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

648
648
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

291
291
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

673
673
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

89
89
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

77
77
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

77
77
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

44
44
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

259
259
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

81
81

Meer sportnieuws