'Transferrecord Anderlecht in gevaar, speler van 10 miljoen genoemd'

door
'Transferrecord Anderlecht in gevaar, speler van 10 miljoen genoemd'

Anderlecht aast al een tijdje op het Roemeense talent Dennis Man van FCS Boekarest. De 19-jarige middenvelder zou ook de interesse genieten van AS Roma, dat naar verluidt een bod van 7 miljoen euro (met bonussen 15 miljoen) op hem deed.  


Hein Vanhaezebrouck zou zelf voorgesteld hebben om Man te laten scouten. Maar sinds januari aast ook AS Roma op de middenvelder van FCSB. Voorzitter Gigi Becali van de club uit Boekarest plakte al een prijs van 30 miljoen euro op Man, in de hoop om geïnteresseerde clubs af te schrikken. 

Maar het bod van AS Roma zou pure quatsch zijn, weet het Roemeense Digisport. De Romeinen zouden in geen geval een bod uitgebracht hebben op Dennis Man. De interesse van Anderlecht zou wel nog reëel zijn.

UPDATE 19/08
De Italiaanse transfermarkt is inmiddels gesloten en volgens Inside Roma zou RSCA daardoor nog de enige resterende club zijn met concrete interesse. De Brusselaars zouden daarvoor zelfs bereid zijn om hun transferrecord van zo'n 9.8 miljoen (voor Nicolae Stanciu, red.) euro te verbreken. Al lijkt die informatie toch wat voorbarig. Het medium verwijst immers naar Digisport als bron, maar daar is al even niet meer bericht over de vermeende interesse van Anderlecht.

Volgens zijn makelaar Anamaria Prodan is een transfer deze zomer zelfs niet aan de orde, dat heeft FSCB-voorzitter Gigi Becali haar toevertrouwd. "Als ik Becali was zou ik hem pas verkopen voor 20 miljoen", zegt de zaakwaarneemster, die eerder ook al Stanciu naar Brussel loodste, bij Pro TV.

LEES OOK: "Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Moet Anderlecht 10 miljoen betalen voor Man?

Meest recent

"Hoe dom, hoe lomp" - Vandenbempt maakt gehakt van RSCA'er

Indien het alsnog de bekerfinale wil halen, zal RSC Anderlecht volgende zwaar aan de bak moeten. Het ...

27
27
Anderlecht benadeeld? Still vloekt na uitsluiting Sardella

RSC Anderlecht heeft zijn heenmatch in de halve finales van de Croky Cup tegen Antwerp FC met 0-1 ...

35
35
3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

116
116
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

34
34
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

283
283
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

72
72
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

144
144
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

671
671
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

153
153
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

43
43
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

260
260
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

940
940
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

156
156
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

184
184
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

106
106
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

43
43
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

773
773
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

527
527
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

69
69
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

462
462
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

243
243
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

378
378
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

253
253
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

473
473
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

420
420

Meer sportnieuws