'RSCA start concrete gesprekken met nieuwe club over Teodorczyk'

door
'RSCA start concrete gesprekken met nieuwe club over Teodorczyk'

De topclubs uit de Jupiler Pro League haalden al verschillende nieuwe gezichten in huis, maar zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Vooral aan uitgaande zijde staat nog één en ander op til bij de Belgische toppers. RSC Anderlecht bijvoorbeeld, wil nog een aantal spelers van de hand doen. 


Met name Lukasz Teodocrzyk, mag/moet de club verlaten. De Pool is in de pikorde inmiddels teruggezakt tot de vierde spits en voor die rol ligt zijn salaris veel te hoog. Mogelijk komt de oplossing nu vanuit Italië. De voorbije dagen geraakte al bekend dat Udinese zijn vizier op Teodorczyk had gericht. En nu bevestigt de bekende sportjournalist Alfredo Pedulla dat het de club van Bram Nuytinck menens is. 

De transfersom, die de 10 miljoen euro zou benaderen, zou volgens bovengenoemde bron alvast geen probleem zijn. Het hoge salaris van Teodorczyk, die bij RSCA naar verluidt bijna 2 miljoen euro per jaar opstrijkt, is dat wel. De Pool moet dus water bij de wijn doen, wat hij momenteel niet van plan lijkt, of Anderlecht zit met een probleem. Udinese zou op dit moment wel zijn opties afwegen om deze overgang alsnog te financieren. Mogelijk kan het via bonussen en premies toch tot een akkoord komen.

UPDATE 14/08
Anderlecht komt zowaar in een luxepositie terecht om Lukasz Teodorczyk te lozen. Italiaanse media melden namelijk dat de Poolse spits van Paars-Wit mogelijk de vervanger van Mario Balotelli bij OGC Nice zal worden. Zodra de Franse club Teodorczyk binnengehaald heeft kunnen ze Balotelli laten gaan. Er zou overigens al een gesprek hebben plaatsgevonden tussen Anderlecht en Nice.

LEES OOK: Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Welke club zal er in slagen om Teodorczyk te kopen?

Meest recent

Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

0
0
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

49
49
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

100
100
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

83
83
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

56
56
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

114
114
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

62
62
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

123
123
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

66
66
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

104
104
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

94
94
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

146
146
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

240
240
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

627
627
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

256
256
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

115
115
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

98
98
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

90
90
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

253
253
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

132
132
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

188
188
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

110
110
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

292
292

Meer sportnieuws