Verrassende speler Club Brugge: "Martinez heeft mij gebeld"

door
Verrassende speler Club Brugge:

Club Brugge leverde vorig seizoen met Anthony Limbombe één Rode Duivel af, al haalde de flankspeler uiteindelijk de WK-selectie niet. Maar Roberto Martinez houdt nog een aantal andere spelers van de landskampioen in de gaten. Zo sprak hij zich in het verleden al uit over Dion Cools, Brandon Mechele en Hans Vanaken, maar nog een andere verrassende speler kreeg een telefoontje van de bondscoach.


In een interview met Le Buteur onthult Ahmed Touba dat de bondscoach hem gecontacteerd heeft. "Dat was toen men me voorstelde om voor Algerije te gaan spelen. Martinez heeft toen ook met me gepraat. Alleen denk ik dat het vooral was om mijn contacten met Algerije te doen bekoelen. Maar bon, ik breek me het hoofd er niet te veel over. Ik ben nog jong, als ik meer matchen speel kom ik er wel", aldus Touba.

Bovendien lijken de Rode Duivels niet zijn prioriteit te zijn. "Ik heb de mogelijkheid om voor drie landen te spelen. Ik ben al jeugdinternational bij België, ik kan ook voor Frankrijk spelen en natuurlijk voor mijn land van origine, Algerije. Als de Algerijnse bond me nu zou opbellen om me op te roepen, zou ik ja zeggen."

LEES OOK: Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Kan hij ooit Rode Duivel worden?

Meest recent

'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

4
4
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

44
44
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

151
151
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

129
129
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

87
87
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

191
191
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

203
203
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

370
370
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

75
75
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

200
200
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

136
136
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

87
87
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

32
32
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

143
143
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

190
190
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

424
424
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

366
366
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

248
248
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

423
423
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

54
54
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

505
505
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

386
386
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

765
765
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

502
502
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

362
362

Meer sportnieuws