"De interesse van Anderlecht geeft me vertrouwen"

door

Anderlecht hoopt zijn kern nog te kunnen versterken voor het eind van de transfermarkt. Daarvoor kijkt het ook naar de Roemeense markt, Paars-Wit zou gecharmeerd zijn door Dennis Man van FCS Boekarest. Maar ook AS Roma aast op de middenvelder. 


Anderlecht zal wel diep in de buidel moeten tasten want de Roemeense topclub is niet van plan hun goudhaantje binnen de twee jaar te verkopen. AS Roma volgt Man al langer, in januari van dit jaar hebben de Italianen zelfs een bod uitgebracht van 10 miljoen euro, dat geweigerd werd door FCS. 

AS Roma is nu opnieuw in de dans gesprongen, maar AS Roma Live weet dat technisch directeur Monchi geen extra buitenspeler nodig heeft. De Italiaanse topclub zou met 4 wingers al voldoende materiaal hebben op de flank. Volgens de website zou Anderlecht wel stevig doordrukken voor hem.

UPDATE 09/08
AS Roma zag haar aanbod op Dennis Man van 10 miljoen euro geweigerd worden, maar de voorzitter van FCS wees ook nog een ander bod van 14 miljoen euro af van een niet-nader genoemde club, vertelde hij aan Pro X. De vraagprijs voor Man blijft tussen de 20 en 25 miljoen. Ondertussen sprak de speler zelf zich uit over de interesse van Anderlecht in hem. "Dit geeft me vertrouwen voor de toekomst. Maar ik blijf met de voeten op de grond staan, ik probeer hard te werken en de ploeg zoveel mogelijk te helpen."

LEES OOK: Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Dennis Man is geen spek voor de bek van Anderlecht

Meest recent

Ontslag Hasi in de maak: lees de laatste stand van zaken

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

2
2
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

44
44
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

209
209
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

50
50
CPL: Spectaculaire zege Kortrijk, mooie comeback Beerschot

In de Challenger Pro League heeft KV Kortrijk zich herpakt na de slipper van vorig weekend tegen ...

70
70
Coosemans in zak en as: "Dit klinkt belachelijk, maar ..."

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste competitiezege sinds 13 december. ...

387
387
Crisis bij Anderlecht: fans schreeuwen om dubbel ontslag

De zoveelste crisis bij RSC Anderlecht lijkt compleet. Na de recente 5 op 18 werd zondagmiddag ook ...

381
381
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

316
316
Over en uit Hasi? Scherp Standard mept Anderlecht knock-out

Zijn de dagen van Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht geteld? In de match die absoluut ...

364
364
Club Brugge-stunt tegen Atlético: dit zeggen de cijfers

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

86
86
Heldenrol Godts eindigt in nieuwe optater voor Ajax

In de Nederlandse Eredivisie blijft Ajax uiterst wisselvallig presteren. Na een dubbeslag van Mika ...

22
22
Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

349
349
'Kompany beloond: Bayern plant eerste zomertransfer'

In de Bundesliga liet Bayern München zaterdag twee punten liggen tegen Hamburg SV. Op bezoek ...

222
222
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

53
53
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

638
638
Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

RSC Anderlecht heeft deze week zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd ...

560
560
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

163
163
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

307
307
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

443
443
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

101
101
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

82
82
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

89
89
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

331
331
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

300
300
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

138
138

Meer sportnieuws