'Man Utd krijgt nieuws van Boateng, gevolgen voor Alderweireld?'

339 stemmen
'Man Utd krijgt nieuws van Boateng, gevolgen voor Alderweireld?'

Manchester United is nog steeds op zoek naar defensieve versterking. De namen van Alderweireld, Boateng en Maguire werden al meermaals gelinkt aan de Mancunians, al lijkt José Mourinho nu toch een Rode Duivel als topprioriteit te beschouwen. 

Volgens Daily Mirror heeft Manchester United vandaag een finaal bod neergelegd bij Tottenham omtrent de transfer van Toby Alderweireld. De 29-jarige Rode Duivel heeft nog een éénjarig contract bij de Spurs, en zou niet weigerachtig staan tegenover een transfer. Het bod van 45 miljoen euro is er één om te nemen of te laten volgens de Britse media. Hierdoor zou de transfer van Alderweireld wel eens in een stroomversnelling kunnen gaan. 

Als Tottenham beslist om het bod niet te accepteren, zal Manchester United zijn vizier richten op Jerome Boateng en Harry Maguire. Eerstgenoemde zou de tweede keuze zijn van United-trainer José Mourinho. 

UPDATE 07/08

Een transfer van Toby Alderweireld naar Man Utd zou dan toch nog voor één van deze dagen kunnen zijn. Donderdag sluit de transfermarkt in Engeland, maar Goal.com meldt dat Spurs en Man Utd een akkoord zouden hebben bereikt over de transfer van de Rode Duivel. Hoeveel de transfersom zou bedragen, werd niet vermeld.

Er zit evenwel wel een addertje onder het gras. Want hoewel het akkoord zou bestaan, zou Tottenham zijn verdediger enkel willen laten gaan indien het een vervanger vindt. Met nog twee dagen te gaan, wordt dat dus een race tegen de klok.

UPDATE 23u
De transfer van Alderweireld naar Man Utd lijkt weer wat pertinenter te worden, want Jose Mourinho mag zijn andere optie schrappen. United benaderde de voorbije dagen ook Jerome Boateng, maar de Duitser zal volgens Bild zeker niet naar Old Trafford trekken. Boateng zou Mourinho persoonlijk opgebeld hebben om hem te bedanken voor de interesse, maar eraan toevoegend dat hij niet op het aanbod ingaat.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Zal de transfer van Alderweireld nog op tijd rond raken?

Meest recent

De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

24
24
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

231
231
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

131
131
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

216
216
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

128
128
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

37
37
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

108
108
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

64
64
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

125
125
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

84
84
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

35
35
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

60
60
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

91
91
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

70
70
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

156
156
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

305
305
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1009
1009
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

230
230
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

114
114
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

231
231
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

120
120
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

320
320
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

118
118
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

619
619
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

664
664

Meer sportnieuws