'Man Utd krijgt nieuws van Boateng, gevolgen voor Alderweireld?'

door
'Man Utd krijgt nieuws van Boateng, gevolgen voor Alderweireld?'

Manchester United is nog steeds op zoek naar defensieve versterking. De namen van Alderweireld, Boateng en Maguire werden al meermaals gelinkt aan de Mancunians, al lijkt José Mourinho nu toch een Rode Duivel als topprioriteit te beschouwen. 

Volgens Daily Mirror heeft Manchester United vandaag een finaal bod neergelegd bij Tottenham omtrent de transfer van Toby Alderweireld. De 29-jarige Rode Duivel heeft nog een éénjarig contract bij de Spurs, en zou niet weigerachtig staan tegenover een transfer. Het bod van 45 miljoen euro is er één om te nemen of te laten volgens de Britse media. Hierdoor zou de transfer van Alderweireld wel eens in een stroomversnelling kunnen gaan. 

Als Tottenham beslist om het bod niet te accepteren, zal Manchester United zijn vizier richten op Jerome Boateng en Harry Maguire. Eerstgenoemde zou de tweede keuze zijn van United-trainer José Mourinho. 

UPDATE 07/08

Een transfer van Toby Alderweireld naar Man Utd zou dan toch nog voor één van deze dagen kunnen zijn. Donderdag sluit de transfermarkt in Engeland, maar Goal.com meldt dat Spurs en Man Utd een akkoord zouden hebben bereikt over de transfer van de Rode Duivel. Hoeveel de transfersom zou bedragen, werd niet vermeld.

Er zit evenwel wel een addertje onder het gras. Want hoewel het akkoord zou bestaan, zou Tottenham zijn verdediger enkel willen laten gaan indien het een vervanger vindt. Met nog twee dagen te gaan, wordt dat dus een race tegen de klok.

UPDATE 23u
De transfer van Alderweireld naar Man Utd lijkt weer wat pertinenter te worden, want Jose Mourinho mag zijn andere optie schrappen. United benaderde de voorbije dagen ook Jerome Boateng, maar de Duitser zal volgens Bild zeker niet naar Old Trafford trekken. Boateng zou Mourinho persoonlijk opgebeld hebben om hem te bedanken voor de interesse, maar eraan toevoegend dat hij niet op het aanbod ingaat.

LEES OOK: Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Zal de transfer van Alderweireld nog op tijd rond raken?

Meest recent

'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

2
2
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

7
7
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

12
12
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

89
89
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

175
175
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

63
63
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

103
103
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

53
53
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

175
175
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

190
190
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

128
128
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

183
183
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

205
205
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

264
264
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

123
123
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

112
112
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

69
69
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

353
353
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

249
249
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

299
299
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

457
457
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

171
171
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

373
373
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1538
1538

Meer sportnieuws