'Man Utd krijgt nieuws van Boateng, gevolgen voor Alderweireld?'

339 stemmen
'Man Utd krijgt nieuws van Boateng, gevolgen voor Alderweireld?'

Manchester United is nog steeds op zoek naar defensieve versterking. De namen van Alderweireld, Boateng en Maguire werden al meermaals gelinkt aan de Mancunians, al lijkt José Mourinho nu toch een Rode Duivel als topprioriteit te beschouwen. 

Volgens Daily Mirror heeft Manchester United vandaag een finaal bod neergelegd bij Tottenham omtrent de transfer van Toby Alderweireld. De 29-jarige Rode Duivel heeft nog een éénjarig contract bij de Spurs, en zou niet weigerachtig staan tegenover een transfer. Het bod van 45 miljoen euro is er één om te nemen of te laten volgens de Britse media. Hierdoor zou de transfer van Alderweireld wel eens in een stroomversnelling kunnen gaan. 

Als Tottenham beslist om het bod niet te accepteren, zal Manchester United zijn vizier richten op Jerome Boateng en Harry Maguire. Eerstgenoemde zou de tweede keuze zijn van United-trainer José Mourinho. 

UPDATE 07/08

Een transfer van Toby Alderweireld naar Man Utd zou dan toch nog voor één van deze dagen kunnen zijn. Donderdag sluit de transfermarkt in Engeland, maar Goal.com meldt dat Spurs en Man Utd een akkoord zouden hebben bereikt over de transfer van de Rode Duivel. Hoeveel de transfersom zou bedragen, werd niet vermeld.

Er zit evenwel wel een addertje onder het gras. Want hoewel het akkoord zou bestaan, zou Tottenham zijn verdediger enkel willen laten gaan indien het een vervanger vindt. Met nog twee dagen te gaan, wordt dat dus een race tegen de klok.

UPDATE 23u
De transfer van Alderweireld naar Man Utd lijkt weer wat pertinenter te worden, want Jose Mourinho mag zijn andere optie schrappen. United benaderde de voorbije dagen ook Jerome Boateng, maar de Duitser zal volgens Bild zeker niet naar Old Trafford trekken. Boateng zou Mourinho persoonlijk opgebeld hebben om hem te bedanken voor de interesse, maar eraan toevoegend dat hij niet op het aanbod ingaat.

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

Zal de transfer van Alderweireld nog op tijd rond raken?

Meest recent

Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

0
0
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

5
5
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

108
108
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

130
130
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

381
381
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

121
121
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

13
13
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

320
320
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

106
106
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

108
108
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

570
570
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

638
638
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

293
293
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

370
370
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

91
91
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

165
165
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

224
224
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

93
93
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

169
169
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

80
80
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

183
183
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

197
197
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

31
31
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

223
223
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

480
480

Meer sportnieuws