KV Mechelen lijkt momenteel door niemand in de Belgische Jupiler League een halt toegeroepen te kunnen worden. De ploeg rekende vrijdagavond zelfs af met koploper
Anderlecht, die hele dure punten liet liggen in de strijd om het landskampioenschap. Bij een overwinning van regerend kampioen Standard Luik verliezen de Brusselaars de koppositie.
KV Mechelen - Anderlecht 2-1
In het stadion
Achter de Kazerne in Mechelen heerste weer een ouderwetse voetbalsfeer. De supporters werden echter niet verwend; in het eerste bedrijf waren slechts twee kansen te noteren, één aan iedere kant. Mununga en De Sutter wisten hun kansen echter niet te verzilveren, waardoor de brilstand naast de beginstand ook de ruststand was. Wel viel er vlak voor het rustsignaal nog een rode kaart: Rnic pleegde een aanslag op de benen van Asare en de verdediger van Anderlecht kon terecht inrukken.
In de tweede helft kon de thuisclub het numerieke voordeel uitbuiten. Het was Vleminckx die vlak na de rust het rood en geel op voorsprong zette. Oud-FC Utrecht spits Rossini maakte snel daarna ook de tweede treffer, waardoor het thuispubliek alvast kon beginnen met vieren. De Sutter maakte een kwartier voor tijd nog wel de aansluitingstreffer, die de wedstrijd nog enigszins spannend maakte, maar uiteindelijk kon in Mechelen gewoon een nieuw feest losbarsten. KV Mechelen is inmiddels al gestegen naar de negende positie in de Jupiler League.
Scoreverloop:
1-0 (47') Bjorn Vleminckx
2-0 (67') Giuseppe Rossini
2-1 (76') Tom De Sutter