'Anderlecht grijpt naast transfervrije centrale verdediger'

250 stemmen
'Anderlecht grijpt naast transfervrije centrale verdediger'

Anderlecht houdt stevig rekening met een vertrek van Kara Mbodj. De Senegalees mag bij een goed bod ook beschikken bij de recordkampioen. Als vervanger hoopt Paars-Wit een transfervrije Zweed binnen te halen.  


Volgens Het Nieuwsblad heeft Kara de interesse gewekt vanuit Engeland en Rusland. Maar zoals eerder gemeld hoopt Anderlecht hun Senegalese verdediger te slijten aan Galatasaray. Als vervanger voor Kara heeft Anderlecht de 25-jarige Emil Bergström op het oog. Drie dagen geleden verbrak Bergström zijn contract bij Rubin Kazan waardoor hij nu gratis op te halen is voor Paars-Wit. Vorig seizoen werd de Zweed uitgeleend aan Grashoppers Zürich, waar hij een titularis was. 

RSCA is echter niet de enige club die aan zijn mouw trekt. Volgens HLN zou ook KRC Genk de Zweed graag zien komen. De Limburgers zijn nog steeds op zoek naar een vervanger voor Omar Colley en Bergström zou grotendeels aan het gezochte profiel voldoen. Vanuit het buitenland worden vooral FC Basel en Udinese genoemd.

UPDATE 30/07
Het was een tijd stil rond de eventuele overgang van Emil Bergström naar Anderlecht. Het Nederlandse Telegraaf weet dat de 25-jarige centrale verdediger aan de slag gaat bij FC Utrecht. De krant omschrijft de transfer als een heuse stunt omdat Utrecht grotere clubs zoals Anderlecht, FC Basel en Udinese het nakijken geeft. De reden waarom het zo stil was rond Bergström was omdat technisch directeur van Utrecht, Jordy Zuidam, maandenlang aan stilte gewerkt heeft om de transfer te kunnen realiseren.

LEES OOK: Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

Anderlecht moet zeker nog twee centrale verdedigers halen

Meest recent

Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

5
5
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

31
31
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

126
126
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

157
157
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

16
16
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

755
755
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

27
27
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

30
30
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

72
72
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

321
321
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

119
119
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

133
133
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

60
60
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

94
94
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

60
60
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

57
57
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

227
227
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

142
142
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

119
119
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

38
38
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

299
299
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

188
188
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

65
65
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

53
53

Meer sportnieuws