'Anderlecht grijpt naast transfervrije centrale verdediger'

door
'Anderlecht grijpt naast transfervrije centrale verdediger'

Anderlecht houdt stevig rekening met een vertrek van Kara Mbodj. De Senegalees mag bij een goed bod ook beschikken bij de recordkampioen. Als vervanger hoopt Paars-Wit een transfervrije Zweed binnen te halen.  


Volgens Het Nieuwsblad heeft Kara de interesse gewekt vanuit Engeland en Rusland. Maar zoals eerder gemeld hoopt Anderlecht hun Senegalese verdediger te slijten aan Galatasaray. Als vervanger voor Kara heeft Anderlecht de 25-jarige Emil Bergström op het oog. Drie dagen geleden verbrak Bergström zijn contract bij Rubin Kazan waardoor hij nu gratis op te halen is voor Paars-Wit. Vorig seizoen werd de Zweed uitgeleend aan Grashoppers Zürich, waar hij een titularis was. 

RSCA is echter niet de enige club die aan zijn mouw trekt. Volgens HLN zou ook KRC Genk de Zweed graag zien komen. De Limburgers zijn nog steeds op zoek naar een vervanger voor Omar Colley en Bergström zou grotendeels aan het gezochte profiel voldoen. Vanuit het buitenland worden vooral FC Basel en Udinese genoemd.

UPDATE 30/07
Het was een tijd stil rond de eventuele overgang van Emil Bergström naar Anderlecht. Het Nederlandse Telegraaf weet dat de 25-jarige centrale verdediger aan de slag gaat bij FC Utrecht. De krant omschrijft de transfer als een heuse stunt omdat Utrecht grotere clubs zoals Anderlecht, FC Basel en Udinese het nakijken geeft. De reden waarom het zo stil was rond Bergström was omdat technisch directeur van Utrecht, Jordy Zuidam, maandenlang aan stilte gewerkt heeft om de transfer te kunnen realiseren.

LEES OOK: Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Anderlecht moet zeker nog twee centrale verdedigers halen

Meest recent

Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

143
143
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

137
137
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

304
304
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

424
424
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

743
743
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

51
51
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

853
853
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

153
153
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

512
512
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

360
360
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

366
366
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

580
580
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

394
394
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

368
368
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

541
541
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

407
407
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

930
930
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

435
435
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

431
431
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

459
459
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1218
1218
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

256
256
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

456
456
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

229
229

Meer sportnieuws