'Anderlecht grijpt naast transfervrije centrale verdediger'

door
'Anderlecht grijpt naast transfervrije centrale verdediger'

Anderlecht houdt stevig rekening met een vertrek van Kara Mbodj. De Senegalees mag bij een goed bod ook beschikken bij de recordkampioen. Als vervanger hoopt Paars-Wit een transfervrije Zweed binnen te halen.  


Volgens Het Nieuwsblad heeft Kara de interesse gewekt vanuit Engeland en Rusland. Maar zoals eerder gemeld hoopt Anderlecht hun Senegalese verdediger te slijten aan Galatasaray. Als vervanger voor Kara heeft Anderlecht de 25-jarige Emil Bergström op het oog. Drie dagen geleden verbrak Bergström zijn contract bij Rubin Kazan waardoor hij nu gratis op te halen is voor Paars-Wit. Vorig seizoen werd de Zweed uitgeleend aan Grashoppers Zürich, waar hij een titularis was. 

RSCA is echter niet de enige club die aan zijn mouw trekt. Volgens HLN zou ook KRC Genk de Zweed graag zien komen. De Limburgers zijn nog steeds op zoek naar een vervanger voor Omar Colley en Bergström zou grotendeels aan het gezochte profiel voldoen. Vanuit het buitenland worden vooral FC Basel en Udinese genoemd.

UPDATE 30/07
Het was een tijd stil rond de eventuele overgang van Emil Bergström naar Anderlecht. Het Nederlandse Telegraaf weet dat de 25-jarige centrale verdediger aan de slag gaat bij FC Utrecht. De krant omschrijft de transfer als een heuse stunt omdat Utrecht grotere clubs zoals Anderlecht, FC Basel en Udinese het nakijken geeft. De reden waarom het zo stil was rond Bergström was omdat technisch directeur van Utrecht, Jordy Zuidam, maandenlang aan stilte gewerkt heeft om de transfer te kunnen realiseren.

LEES OOK: Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Anderlecht moet zeker nog twee centrale verdedigers halen

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

114
114
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

107
107
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

52
52
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

74
74
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

84
84
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

172
172
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

36
36
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

643
643
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

426
426
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

222
222
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

409
409
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

235
235
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

163
163
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

241
241
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

211
211
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

848
848
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

138
138
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

138
138
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

330
330
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

144
144
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

402
402
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

553
553
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

470
470

Meer sportnieuws