'Anderlecht grijpt naast transfervrije centrale verdediger'

250 stemmen
'Anderlecht grijpt naast transfervrije centrale verdediger'

Anderlecht houdt stevig rekening met een vertrek van Kara Mbodj. De Senegalees mag bij een goed bod ook beschikken bij de recordkampioen. Als vervanger hoopt Paars-Wit een transfervrije Zweed binnen te halen.  


Volgens Het Nieuwsblad heeft Kara de interesse gewekt vanuit Engeland en Rusland. Maar zoals eerder gemeld hoopt Anderlecht hun Senegalese verdediger te slijten aan Galatasaray. Als vervanger voor Kara heeft Anderlecht de 25-jarige Emil Bergström op het oog. Drie dagen geleden verbrak Bergström zijn contract bij Rubin Kazan waardoor hij nu gratis op te halen is voor Paars-Wit. Vorig seizoen werd de Zweed uitgeleend aan Grashoppers Zürich, waar hij een titularis was. 

RSCA is echter niet de enige club die aan zijn mouw trekt. Volgens HLN zou ook KRC Genk de Zweed graag zien komen. De Limburgers zijn nog steeds op zoek naar een vervanger voor Omar Colley en Bergström zou grotendeels aan het gezochte profiel voldoen. Vanuit het buitenland worden vooral FC Basel en Udinese genoemd.

UPDATE 30/07
Het was een tijd stil rond de eventuele overgang van Emil Bergström naar Anderlecht. Het Nederlandse Telegraaf weet dat de 25-jarige centrale verdediger aan de slag gaat bij FC Utrecht. De krant omschrijft de transfer als een heuse stunt omdat Utrecht grotere clubs zoals Anderlecht, FC Basel en Udinese het nakijken geeft. De reden waarom het zo stil was rond Bergström was omdat technisch directeur van Utrecht, Jordy Zuidam, maandenlang aan stilte gewerkt heeft om de transfer te kunnen realiseren.

LEES OOK: 'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Anderlecht moet zeker nog twee centrale verdedigers halen

Meest recent

Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

4
4
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

61
61
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

50
50
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

80
80
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

68
68
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

27
27
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

52
52
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

77
77
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

64
64
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

147
147
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

281
281
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

957
957
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

217
217
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

103
103
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

214
214
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

113
113
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

303
303
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

115
115
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

595
595
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

618
618
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

442
442
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1052
1052
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

249
249
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

495
495
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws