'Dendoncker nog lang niet weg bij Anderlecht'

door
'Dendoncker nog lang niet weg bij Anderlecht'

Anderlecht maakt de komende weken vooral nog werk van enkele uitgaande transfers. Spelers als Obradovic, Teodorczyk en Thelin moeten weg, terwijl Kara ook weg zou willen. Dat geldt evenzeer voor Leander Dendoncker, die de vorige twee transferperiodes nog naast een transfer greep. 


Nu lijkt de 23-jarige Rode Duivel écht de deur van het Astridpark achter zich dicht te trekken. "Het beweegt rond hem", bevestigt Luc Devroe in La Dernière Heure. "Hij moet niet vertrekken, maar wil weg. Dus we zullen meewerken. Hij keert pas op 6 augustus terug. Er zijn transfermarkten die al sluiten op 9 en 16 augustus. Maar we moeten geduldig blijven. Ik weet nog dat iedereen in paniek schoot na het EK 2016 en zich afvroeg wanneer Jordan Lukaku zou vertrekken. Het is uiteindelijk op 22 juli gebeurd." 

Volgens La Capitale ligt er alvast een concreet aanbod van Olympique Marseille op tafel. De Franse traditieclub speelde vorig seizoen nog de finale van de Europa League en eindigde als vierde in de Ligue 1.

UPDATE 28/07
Marseille was al langer op zoek naar een centrale verdediger en zo kwam het bij Leander Dendoncker uit. De Fransen haalden ondertussen al Caleta-Car voor de verdediging. Le 10 Sport weet dat Dendoncker als alternatief voor Caleta-Car op de lijst stond maar dat er geen verdere acties ondernomen werden voor hem. Nu Marseille hun defensieve versterking beet heeft, lijkt de interesse in Dendoncker getemperd te zijn. Dat weet ook Manu Lonjon, journalist van Yahoo Sport. "Marseille heeft geïnformeerd naar Dendoncker, maar er is geen aanbod gedaan."

LEES OOK: 'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Dendoncker moet naar de Premier League

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

76
76
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

83
83
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

58
58
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

133
133
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

52
52
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

84
84
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

48
48
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

121
121
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

32
32
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

62
62
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

213
213
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1254
1254
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

130
130
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

63
63
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

179
179
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

367
367
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

74
74
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

140
140
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

46
46
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

190
190
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

97
97
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

354
354
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

78
78
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

95
95

Meer sportnieuws