'Dendoncker nog lang niet weg bij Anderlecht'

door
'Dendoncker nog lang niet weg bij Anderlecht'

Anderlecht maakt de komende weken vooral nog werk van enkele uitgaande transfers. Spelers als Obradovic, Teodorczyk en Thelin moeten weg, terwijl Kara ook weg zou willen. Dat geldt evenzeer voor Leander Dendoncker, die de vorige twee transferperiodes nog naast een transfer greep. 


Nu lijkt de 23-jarige Rode Duivel écht de deur van het Astridpark achter zich dicht te trekken. "Het beweegt rond hem", bevestigt Luc Devroe in La Dernière Heure. "Hij moet niet vertrekken, maar wil weg. Dus we zullen meewerken. Hij keert pas op 6 augustus terug. Er zijn transfermarkten die al sluiten op 9 en 16 augustus. Maar we moeten geduldig blijven. Ik weet nog dat iedereen in paniek schoot na het EK 2016 en zich afvroeg wanneer Jordan Lukaku zou vertrekken. Het is uiteindelijk op 22 juli gebeurd." 

Volgens La Capitale ligt er alvast een concreet aanbod van Olympique Marseille op tafel. De Franse traditieclub speelde vorig seizoen nog de finale van de Europa League en eindigde als vierde in de Ligue 1.

UPDATE 28/07
Marseille was al langer op zoek naar een centrale verdediger en zo kwam het bij Leander Dendoncker uit. De Fransen haalden ondertussen al Caleta-Car voor de verdediging. Le 10 Sport weet dat Dendoncker als alternatief voor Caleta-Car op de lijst stond maar dat er geen verdere acties ondernomen werden voor hem. Nu Marseille hun defensieve versterking beet heeft, lijkt de interesse in Dendoncker getemperd te zijn. Dat weet ook Manu Lonjon, journalist van Yahoo Sport. "Marseille heeft geïnformeerd naar Dendoncker, maar er is geen aanbod gedaan."

LEES OOK: Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Dendoncker moet naar de Premier League

Meest recent

Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

121
121
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

126
126
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

281
281
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

404
404
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

737
737
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

50
50
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

833
833
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

149
149
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

487
487
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

353
353
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

364
364
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

568
568
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

393
393
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

365
365
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

540
540
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

404
404
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

928
928
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

435
435
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

428
428
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

459
459
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1201
1201
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

255
255
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

450
450
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

229
229

Meer sportnieuws