'Dendoncker nog lang niet weg bij Anderlecht'

287 stemmen
'Dendoncker nog lang niet weg bij Anderlecht'

Anderlecht maakt de komende weken vooral nog werk van enkele uitgaande transfers. Spelers als Obradovic, Teodorczyk en Thelin moeten weg, terwijl Kara ook weg zou willen. Dat geldt evenzeer voor Leander Dendoncker, die de vorige twee transferperiodes nog naast een transfer greep. 


Nu lijkt de 23-jarige Rode Duivel écht de deur van het Astridpark achter zich dicht te trekken. "Het beweegt rond hem", bevestigt Luc Devroe in La Dernière Heure. "Hij moet niet vertrekken, maar wil weg. Dus we zullen meewerken. Hij keert pas op 6 augustus terug. Er zijn transfermarkten die al sluiten op 9 en 16 augustus. Maar we moeten geduldig blijven. Ik weet nog dat iedereen in paniek schoot na het EK 2016 en zich afvroeg wanneer Jordan Lukaku zou vertrekken. Het is uiteindelijk op 22 juli gebeurd." 

Volgens La Capitale ligt er alvast een concreet aanbod van Olympique Marseille op tafel. De Franse traditieclub speelde vorig seizoen nog de finale van de Europa League en eindigde als vierde in de Ligue 1.

UPDATE 28/07
Marseille was al langer op zoek naar een centrale verdediger en zo kwam het bij Leander Dendoncker uit. De Fransen haalden ondertussen al Caleta-Car voor de verdediging. Le 10 Sport weet dat Dendoncker als alternatief voor Caleta-Car op de lijst stond maar dat er geen verdere acties ondernomen werden voor hem. Nu Marseille hun defensieve versterking beet heeft, lijkt de interesse in Dendoncker getemperd te zijn. Dat weet ook Manu Lonjon, journalist van Yahoo Sport. "Marseille heeft geïnformeerd naar Dendoncker, maar er is geen aanbod gedaan."

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

Dendoncker moet naar de Premier League

Meest recent

Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

0
0
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

8
8
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

75
75
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

47
47
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

99
99
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

17
17
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

177
177
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

134
134
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

697
697
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

894
894
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

318
318
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

174
174
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

250
250
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

187
187
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

150
150
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

171
171
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

102
102
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

73
73
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

117
117
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

84
84
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

167
167
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

347
347

Meer sportnieuws