'Club moet zich niet meer rijk rekenen, miljoenentransfer staat op de helling'

556
'Club moet zich niet meer rijk rekenen, miljoenentransfer staat op de helling'

Terwijl Ivan Leko in de Supercup spelers als Anthony Limbombe, Abdoulay Diaby en Lior Refaelov in de tribune zette omdat ze te veel met een transfer bezig zijn, stond Wesley Moraes wél gewoon aan de aftrap. De Braziliaan scoorde ook, ondanks dat het ook rond hem van de geruchten blijft gonzen. 


Al de hele zomer aast Lazio op de 21-jarige spits, maar een akkoord met Club Brugge werd er nog altijd niet gevonden. Maar het dossier zou de komende dagen weleens in een stroomversnelling kunnen komen, weet Calciomercato. Dinsdagavond keerde voorzitter Claudio Lotito immers terug bij de club en dus kan er werk gemaakt worden van transfers. 

Naast de komst van Joaquin Correa, die voor 18 miljoen euro zou overkomen van Sevilla, is ook de komst van Wesley prioriteit. Felipe Caicedo staat immers op vertrekken naar Bursaspor of America en de spits van Club moet zijn vervanger worden.

UPDATE 26/07
Wordt de transfer van Wesley naar Lazio een maat voor niets? Volgens de Italiaanse kranten wel. Il Messaggero meldt dat Lazio zijn vizier richt op Lucas Perez van Arsenal. De Spaanse aanvaller werd vorig seizoen uitgeleend aan Deportivo La Coruna en is nu terug in Londen. Bij Arsenal mag hij de club verlaten, volgens de krant zou Lazio Perez prefereren in plaats van Wesley. 

De Spanjaard kost ook half zo veel als de spits van Club Brugge, wat het ook interessanter maakt voor Lazio. De onderhandelingen tussen de Italianen en Club Brugge slepen al een tijdje aan, beide clubs raken het niet eens over de transferprijs voor de Braziliaanse spits.

LEES OOK: Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Moet Club Wesley alsnog verkopen?

Meest recent

Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

11
11
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

6
6
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

36
36
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

51
51
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

33
33
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

33
33
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

15
15
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

166
166
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

54
54
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

109
109
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

75
75
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

98
98
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

83
83
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

312
312
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

58
58
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

65
65
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

316
316
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

285
285
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

232
232
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

180
180
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

206
206
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

208
208
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

262
262

Meer sportnieuws