OFFICIEEL: Henry grijpt dan toch naast Engelse job

238 stemmen
OFFICIEEL: Henry grijpt dan toch naast Engelse job

Thierry Henry levert goed werk bij de Rode Duivels en de KBVB wil het contract van de T3 openbreken. De voormalige aanvaller van FC Barcelona en Arsenal kondigde alvast aan dat hij stopt als analist van Sky Sports.

Er heerst nog steeds de nodige onduidelijkheid over de toekomst van Henry bij de nationale ploeg, maar ondertussen zijn er ook kapers op de kust. Volgens The Daily Mail zou de voormalige Franse topvoetballer aan de slag kunnen als hoofdtrainer van Aston Villa. De Engelse traditieclub slaagde er afgelopen seizoen net niet in om terug te promoveren naar de Premier League en denkt met Henry meer succes te kunnen hebben. Of de oud-spits geïnteresseerd is in deze overgang is nog niet geweten. De nieuwe Egyptische eigenaars zouden alvast voldoende geld hebben om hem te overtuigen.

UPDATE 24/07

Thierry Henry lijkt nu echt stevig op weg om de Rode Duivels te gaan verlaten. De gewezen Franse topspits wil zijn eigen kans wagen als hoofdcoach, en krijgt die kans nu meer dan waarschijnlijk bij Aston Villa. Volgens BBC is er zelfs al sprake van een mondeling akkoord. Een doorbraak, lees: handtekening, wordt komende week verwacht.

UPDATE 25/07
Henry zal ondanks de eerdere berichten dan toch niet de nieuwe trainer van Aston Villa worden. De Engelse tweedeklasser laat op zijn website in een korte mededeling immers weten dat na een ontmoeting met de nieuwe eigenaars Steve Bruce dan toch gewoon mag aanblijven als trainer. De Rode Duivels mogen dus nog altijd hopen op een verlengd verblijf van de Franse ex-topspits als T3.


LEES OOK: 'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Denk je dat Henry nog bij de Rode Duivels zal blijven?

Meest recent

Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

0
0
Courtois over nieuwe coach Mourinho: "We hadden aanvaringen"

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

13
13
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

30
30
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

133
133
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

68
68
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

38
38
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

367
367
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

166
166
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

94
94
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

102
102
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

152
152
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

448
448
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

130
130
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

138
138
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

184
184
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

229
229
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

235
235
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

71
71
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

188
188
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

297
297
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

435
435
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

87
87
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

550
550
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

90
90
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

482
482

Meer sportnieuws