OFFICIEEL: Henry grijpt dan toch naast Engelse job

door
OFFICIEEL: Henry grijpt dan toch naast Engelse job

Thierry Henry levert goed werk bij de Rode Duivels en de KBVB wil het contract van de T3 openbreken. De voormalige aanvaller van FC Barcelona en Arsenal kondigde alvast aan dat hij stopt als analist van Sky Sports.

Er heerst nog steeds de nodige onduidelijkheid over de toekomst van Henry bij de nationale ploeg, maar ondertussen zijn er ook kapers op de kust. Volgens The Daily Mail zou de voormalige Franse topvoetballer aan de slag kunnen als hoofdtrainer van Aston Villa. De Engelse traditieclub slaagde er afgelopen seizoen net niet in om terug te promoveren naar de Premier League en denkt met Henry meer succes te kunnen hebben. Of de oud-spits geïnteresseerd is in deze overgang is nog niet geweten. De nieuwe Egyptische eigenaars zouden alvast voldoende geld hebben om hem te overtuigen.

UPDATE 24/07

Thierry Henry lijkt nu echt stevig op weg om de Rode Duivels te gaan verlaten. De gewezen Franse topspits wil zijn eigen kans wagen als hoofdcoach, en krijgt die kans nu meer dan waarschijnlijk bij Aston Villa. Volgens BBC is er zelfs al sprake van een mondeling akkoord. Een doorbraak, lees: handtekening, wordt komende week verwacht.

UPDATE 25/07
Henry zal ondanks de eerdere berichten dan toch niet de nieuwe trainer van Aston Villa worden. De Engelse tweedeklasser laat op zijn website in een korte mededeling immers weten dat na een ontmoeting met de nieuwe eigenaars Steve Bruce dan toch gewoon mag aanblijven als trainer. De Rode Duivels mogen dus nog altijd hopen op een verlengd verblijf van de Franse ex-topspits als T3.


LEES OOK: Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

Denk je dat Henry nog bij de Rode Duivels zal blijven?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

13
13
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

40
40
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

16
16
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

34
34
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

132
132
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

233
233
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

52
52
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

79
79
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

232
232
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

247
247
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

44
44
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

115
115
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

205
205
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

64
64
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

191
191
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

115
115
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

95
95
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

92
92
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

99
99
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

237
237
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

259
259
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

166
166
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

90
90
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

255
255

Meer sportnieuws