OFFICIEEL: Henry grijpt dan toch naast Engelse job

door
OFFICIEEL: Henry grijpt dan toch naast Engelse job

Thierry Henry levert goed werk bij de Rode Duivels en de KBVB wil het contract van de T3 openbreken. De voormalige aanvaller van FC Barcelona en Arsenal kondigde alvast aan dat hij stopt als analist van Sky Sports.

Er heerst nog steeds de nodige onduidelijkheid over de toekomst van Henry bij de nationale ploeg, maar ondertussen zijn er ook kapers op de kust. Volgens The Daily Mail zou de voormalige Franse topvoetballer aan de slag kunnen als hoofdtrainer van Aston Villa. De Engelse traditieclub slaagde er afgelopen seizoen net niet in om terug te promoveren naar de Premier League en denkt met Henry meer succes te kunnen hebben. Of de oud-spits geïnteresseerd is in deze overgang is nog niet geweten. De nieuwe Egyptische eigenaars zouden alvast voldoende geld hebben om hem te overtuigen.

UPDATE 24/07

Thierry Henry lijkt nu echt stevig op weg om de Rode Duivels te gaan verlaten. De gewezen Franse topspits wil zijn eigen kans wagen als hoofdcoach, en krijgt die kans nu meer dan waarschijnlijk bij Aston Villa. Volgens BBC is er zelfs al sprake van een mondeling akkoord. Een doorbraak, lees: handtekening, wordt komende week verwacht.

UPDATE 25/07
Henry zal ondanks de eerdere berichten dan toch niet de nieuwe trainer van Aston Villa worden. De Engelse tweedeklasser laat op zijn website in een korte mededeling immers weten dat na een ontmoeting met de nieuwe eigenaars Steve Bruce dan toch gewoon mag aanblijven als trainer. De Rode Duivels mogen dus nog altijd hopen op een verlengd verblijf van de Franse ex-topspits als T3.


LEES OOK: 'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Denk je dat Henry nog bij de Rode Duivels zal blijven?

Meest recent

'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

1
1
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

17
17
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

12
12
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

74
74
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

344
344
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

352
352
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

142
142
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

256
256
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

81
81
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

99
99
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

261
261
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

314
314
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

104
104
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

103
103
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

125
125
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

241
241
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

175
175
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

167
167
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

156
156
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

434
434
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

419
419
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

555
555
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

410
410
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

130
130

Meer sportnieuws