UPDATE: Krijgt Sels zijn kans bij andere Engelse club?

door
UPDATE: Krijgt Sels zijn kans bij andere Engelse club?

Matz Sels kon zijn verblijf bij Anderlecht niet verlengen. Paars-Wit en Newcastle raakten er niet uit qua financiën waardoor Matz Sels nu op overschot is bij The Magpies. Maar Sels is door trainer Rafa Benitez wel geselecteerd voor het oefenkamp van Newcastle, en hij maakte zowaar speelminuten. 


De laatste wedstrijd van Sels in het shirt van Newcastle is bijna 18 maanden geleden, toen verloor Newcastle verrassend van Oxford United in de FA Cup. Het is hoe dan ook verrassend dat de Belg mee is op oefenkamp in Ierland. Benitez bracht maar liefst vijf doelmannen mee naar Ierland. Naast Sels zijn dat Dubravka, Elliot, Darlow en de jeugdige Woodman weet Chronicle Live. 

Woodman wordt waarschijnlijk uitgeleend aan een Engelse club uit de lagere regionen en Benitez wil slechts drie doelmannen voor het eerste elftal. Van het trio Sels, Elliot en Darlow moet dus iemand vertrekken. Ondanks de interesse van Fenerbahce voor Sels is er nog geen concreet bod binnengekomen voor hem. Daarom kreeg hij van Benitez minuten in de oefenwedstrijd tegen St Patrick's Athletic. Misschien kan Sels zich bewijzen en alsnog bij Newcastle blijven?

UPDATE 19/07
Waar de toekomst van Matz Sels ligt is verre van geweten. De doelman zelf sluit niets uit, maar naar eigen zeggen wil hij slagen bij Newcastle. Of trainer Benitez daar ook zo over denkt, zal de toekomst uitwijzen. De Spanjaard geeft zijn vijf doelmannen een kans tijdens de voorbereiding in Ierland, maar sowieso zullen er twee keepers de club (tijdelijk) moeten verlaten. Een vertrek van Sels is dus zeker nog aan de orde. Het Nieuwsblad meldt dat een tijdelijk vertrek naar een andere Engelse club, desnoods een ambitieuze club uit de Championship, een serieuze optie is voor hem en Newcastle. 

Kan Sels de Premier League aan?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

77
77
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

48
48
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

5
5
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

63
63
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

46
46
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

58
58
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

234
234
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

30
30
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

382
382
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

257
257
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

342
342
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

24
24
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

111
111
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

67
67
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

430
430
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

166
166
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

334
334
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

128
128
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

479
479
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

292
292
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

241
241
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

180
180

Meer sportnieuws