UPDATE: Krijgt Sels zijn kans bij andere Engelse club?

door
UPDATE: Krijgt Sels zijn kans bij andere Engelse club?

Matz Sels kon zijn verblijf bij Anderlecht niet verlengen. Paars-Wit en Newcastle raakten er niet uit qua financiën waardoor Matz Sels nu op overschot is bij The Magpies. Maar Sels is door trainer Rafa Benitez wel geselecteerd voor het oefenkamp van Newcastle, en hij maakte zowaar speelminuten. 


De laatste wedstrijd van Sels in het shirt van Newcastle is bijna 18 maanden geleden, toen verloor Newcastle verrassend van Oxford United in de FA Cup. Het is hoe dan ook verrassend dat de Belg mee is op oefenkamp in Ierland. Benitez bracht maar liefst vijf doelmannen mee naar Ierland. Naast Sels zijn dat Dubravka, Elliot, Darlow en de jeugdige Woodman weet Chronicle Live. 

Woodman wordt waarschijnlijk uitgeleend aan een Engelse club uit de lagere regionen en Benitez wil slechts drie doelmannen voor het eerste elftal. Van het trio Sels, Elliot en Darlow moet dus iemand vertrekken. Ondanks de interesse van Fenerbahce voor Sels is er nog geen concreet bod binnengekomen voor hem. Daarom kreeg hij van Benitez minuten in de oefenwedstrijd tegen St Patrick's Athletic. Misschien kan Sels zich bewijzen en alsnog bij Newcastle blijven?

UPDATE 19/07
Waar de toekomst van Matz Sels ligt is verre van geweten. De doelman zelf sluit niets uit, maar naar eigen zeggen wil hij slagen bij Newcastle. Of trainer Benitez daar ook zo over denkt, zal de toekomst uitwijzen. De Spanjaard geeft zijn vijf doelmannen een kans tijdens de voorbereiding in Ierland, maar sowieso zullen er twee keepers de club (tijdelijk) moeten verlaten. Een vertrek van Sels is dus zeker nog aan de orde. Het Nieuwsblad meldt dat een tijdelijk vertrek naar een andere Engelse club, desnoods een ambitieuze club uit de Championship, een serieuze optie is voor hem en Newcastle. 

Kan Sels de Premier League aan?

Meest recent

Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

5
5
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

17
17
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

133
133
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

56
56
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

236
236
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

105
105
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

190
190
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

332
332
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

158
158
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

290
290
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

123
123
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

355
355
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

680
680
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

105
105
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

105
105
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

150
150
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

223
223
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

755
755
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

98
98
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

297
297
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

101
101
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

170
170
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

931
931
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

125
125
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

274
274

Meer sportnieuws