UPDATE: Krijgt Sels zijn kans bij andere Engelse club?

117
UPDATE: Krijgt Sels zijn kans bij andere Engelse club?

Matz Sels kon zijn verblijf bij Anderlecht niet verlengen. Paars-Wit en Newcastle raakten er niet uit qua financiën waardoor Matz Sels nu op overschot is bij The Magpies. Maar Sels is door trainer Rafa Benitez wel geselecteerd voor het oefenkamp van Newcastle, en hij maakte zowaar speelminuten. 


De laatste wedstrijd van Sels in het shirt van Newcastle is bijna 18 maanden geleden, toen verloor Newcastle verrassend van Oxford United in de FA Cup. Het is hoe dan ook verrassend dat de Belg mee is op oefenkamp in Ierland. Benitez bracht maar liefst vijf doelmannen mee naar Ierland. Naast Sels zijn dat Dubravka, Elliot, Darlow en de jeugdige Woodman weet Chronicle Live. 

Woodman wordt waarschijnlijk uitgeleend aan een Engelse club uit de lagere regionen en Benitez wil slechts drie doelmannen voor het eerste elftal. Van het trio Sels, Elliot en Darlow moet dus iemand vertrekken. Ondanks de interesse van Fenerbahce voor Sels is er nog geen concreet bod binnengekomen voor hem. Daarom kreeg hij van Benitez minuten in de oefenwedstrijd tegen St Patrick's Athletic. Misschien kan Sels zich bewijzen en alsnog bij Newcastle blijven?

UPDATE 19/07
Waar de toekomst van Matz Sels ligt is verre van geweten. De doelman zelf sluit niets uit, maar naar eigen zeggen wil hij slagen bij Newcastle. Of trainer Benitez daar ook zo over denkt, zal de toekomst uitwijzen. De Spanjaard geeft zijn vijf doelmannen een kans tijdens de voorbereiding in Ierland, maar sowieso zullen er twee keepers de club (tijdelijk) moeten verlaten. Een vertrek van Sels is dus zeker nog aan de orde. Het Nieuwsblad meldt dat een tijdelijk vertrek naar een andere Engelse club, desnoods een ambitieuze club uit de Championship, een serieuze optie is voor hem en Newcastle. 

LEES OOK: 'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

Kan Sels de Premier League aan?

Meest recent

Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

14
14
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

22
22
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

87
87
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

69
69
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

176
176
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

175
175
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

56
56
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

361
361
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

340
340
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

169
169
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

124
124
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

113
113
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

190
190
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

185
185
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1615
1615
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

381
381
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

303
303
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

322
322
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

93
93
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

228
228
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

248
248
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

106
106

Meer sportnieuws