'Anderlecht trekt zich na bod van 5.5 miljoen terug uit transfersoap'

door
'Anderlecht trekt zich na bod van 5.5 miljoen terug uit transfersoap'

Anderlecht is nog op zoek naar versterking voor de verdediging. Luc Devroe liet al uitschijnen dat de club geen spelers meer voor de breedte zoekt, maar wel gerichte versterkingen die de nieuwe ploeg kunnen dragen. 


Daarvoor kijkt Anderlecht onder meer naar de Deense competitie. Paars-Wit heeft enkele weken geleden naar verluidt de onderhandelingen gestart met FC Midjylland over de transfer van de Gambiaanse verdediger Bubacarr Sanneh. De Brusselaars zouden de gesprekken hebben gestart met een bod van zo'n 3.5 miljoen euro en stelselmatig hebben opgebouwd naar zo'n 5 miljoen euro. 

Al deze aanbiedingen werden kordaat geweigerd door de Deense club, die hun international niet wil verkopen. Maar de Gambiaanse website Gambia Sports weet dat Anderlecht volgende week een nieuw bod van 6 miljoen euro zal plaatsen op Sanneh. Daarmee zit het bijna aan de vraagprijs die zo'n 7 miljoen euro zou bedragen. 

UPDATE 12/07 
Het lijkt er niet op dat Sanneh de vervanger van Kara Mbodj zal worden bij Paars-Wit, of toch niet meteen. De Gambiaanse krant Foroyaa stelt immers dat Midtjylland zijn sterkhouders wil behouden om via de voorrondes een plek in de Champions League te veroveren. Lukt dat niet, kan er misschien opnieuw onderhandeld worden maar de kans is reëel dat RSCA tegen dan al een andere alternatief heeft gevonden.

UPDATE 13/07
Volgens de Deense journalist Soren Sorgenfri van NordicBet heeft Anderlecht een laatste bod van 5.5 miljoen euro gedaan op Sanneh. Maar dat heeft Midtjylland ook geweigerd. Daarmee zou Anderlecht zich terugtrekken voor de transfer van Sanneh. Misschien richt Anderlecht zijn peilen op Chancel Mbemba, die nog altijd niet getransfereerd is naar FC Porto?

JOUW MENING TELT:
Moet Anderlecht alles zetten op Mbemba?

Meest recent

'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

30
30
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

108
108
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

479
479
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

72
72
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

333
333
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

77
77
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1056
1056
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

622
622
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

447
447
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1581
1581
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

654
654
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

602
602
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

490
490
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

211
211
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

144
144
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

129
129
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

188
188
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

93
93
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

562
562
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

190
190
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

412
412
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

96
96
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

613
613
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

125
125

Meer sportnieuws