'Anderlecht trekt zich na bod van 5.5 miljoen terug uit transfersoap'

stemmen
'Anderlecht trekt zich na bod van 5.5 miljoen terug uit transfersoap'

Anderlecht is nog op zoek naar versterking voor de verdediging. Luc Devroe liet al uitschijnen dat de club geen spelers meer voor de breedte zoekt, maar wel gerichte versterkingen die de nieuwe ploeg kunnen dragen. 


Daarvoor kijkt Anderlecht onder meer naar de Deense competitie. Paars-Wit heeft enkele weken geleden naar verluidt de onderhandelingen gestart met FC Midjylland over de transfer van de Gambiaanse verdediger Bubacarr Sanneh. De Brusselaars zouden de gesprekken hebben gestart met een bod van zo'n 3.5 miljoen euro en stelselmatig hebben opgebouwd naar zo'n 5 miljoen euro. 

Al deze aanbiedingen werden kordaat geweigerd door de Deense club, die hun international niet wil verkopen. Maar de Gambiaanse website Gambia Sports weet dat Anderlecht volgende week een nieuw bod van 6 miljoen euro zal plaatsen op Sanneh. Daarmee zit het bijna aan de vraagprijs die zo'n 7 miljoen euro zou bedragen. 

UPDATE 12/07 
Het lijkt er niet op dat Sanneh de vervanger van Kara Mbodj zal worden bij Paars-Wit, of toch niet meteen. De Gambiaanse krant Foroyaa stelt immers dat Midtjylland zijn sterkhouders wil behouden om via de voorrondes een plek in de Champions League te veroveren. Lukt dat niet, kan er misschien opnieuw onderhandeld worden maar de kans is reëel dat RSCA tegen dan al een andere alternatief heeft gevonden.

UPDATE 13/07
Volgens de Deense journalist Soren Sorgenfri van NordicBet heeft Anderlecht een laatste bod van 5.5 miljoen euro gedaan op Sanneh. Maar dat heeft Midtjylland ook geweigerd. Daarmee zou Anderlecht zich terugtrekken voor de transfer van Sanneh. Misschien richt Anderlecht zijn peilen op Chancel Mbemba, die nog altijd niet getransfereerd is naar FC Porto?

LEES OOK: Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Moet Anderlecht alles zetten op Mbemba?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

4
4
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

47
47
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

394
394
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

85
85
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

375
375
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

30
30
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

374
374
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

208
208
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

220
220
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

115
115
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1167
1167
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

94
94
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

49
49
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

300
300
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

188
188
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

238
238
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

184
184
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

205
205
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

486
486
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

865
865
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

47
47
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

686
686
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

259
259
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

146
146
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

235
235

Meer sportnieuws