'Anderlecht trekt zich na bod van 5.5 miljoen terug uit transfersoap'

door
'Anderlecht trekt zich na bod van 5.5 miljoen terug uit transfersoap'

Anderlecht is nog op zoek naar versterking voor de verdediging. Luc Devroe liet al uitschijnen dat de club geen spelers meer voor de breedte zoekt, maar wel gerichte versterkingen die de nieuwe ploeg kunnen dragen. 


Daarvoor kijkt Anderlecht onder meer naar de Deense competitie. Paars-Wit heeft enkele weken geleden naar verluidt de onderhandelingen gestart met FC Midjylland over de transfer van de Gambiaanse verdediger Bubacarr Sanneh. De Brusselaars zouden de gesprekken hebben gestart met een bod van zo'n 3.5 miljoen euro en stelselmatig hebben opgebouwd naar zo'n 5 miljoen euro. 

Al deze aanbiedingen werden kordaat geweigerd door de Deense club, die hun international niet wil verkopen. Maar de Gambiaanse website Gambia Sports weet dat Anderlecht volgende week een nieuw bod van 6 miljoen euro zal plaatsen op Sanneh. Daarmee zit het bijna aan de vraagprijs die zo'n 7 miljoen euro zou bedragen. 

UPDATE 12/07 
Het lijkt er niet op dat Sanneh de vervanger van Kara Mbodj zal worden bij Paars-Wit, of toch niet meteen. De Gambiaanse krant Foroyaa stelt immers dat Midtjylland zijn sterkhouders wil behouden om via de voorrondes een plek in de Champions League te veroveren. Lukt dat niet, kan er misschien opnieuw onderhandeld worden maar de kans is reëel dat RSCA tegen dan al een andere alternatief heeft gevonden.

UPDATE 13/07
Volgens de Deense journalist Soren Sorgenfri van NordicBet heeft Anderlecht een laatste bod van 5.5 miljoen euro gedaan op Sanneh. Maar dat heeft Midtjylland ook geweigerd. Daarmee zou Anderlecht zich terugtrekken voor de transfer van Sanneh. Misschien richt Anderlecht zijn peilen op Chancel Mbemba, die nog altijd niet getransfereerd is naar FC Porto?

LEES OOK: Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Moet Anderlecht alles zetten op Mbemba?

Meest recent

Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

39
39
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

60
60
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

164
164
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

151
151
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

154
154
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

101
101
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

98
98
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

168
168
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

475
475
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

249
249
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

92
92
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

89
89
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

258
258
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

256
256
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

116
116
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

422
422
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

321
321
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

222
222
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

374
374
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1070
1070
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

119
119
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

217
217
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

336
336
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

99
99
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

247
247

Meer sportnieuws