AA Gent keert zijn kar: "De voorzitter wil dat ik nog een jaar blijf"

door
AA Gent keert zijn kar:

Het was al 40 jaar geleden en van Rob Rensenbrink, Arie Haan en Johan Boskamp geleden dat er nog eens een speler uit de Belgische competitie een WK-finale mocht meemaken, maar zondag is het opnieuw zover. Dan zal Lovre Kalinic met Kroatië een gooi doen naar de wereldtitel. Bij AA Gent zullen ze de match uiteraard met bijzondere aandacht volgen.


De doelman komt in Het Laatste Nieuws met opvallend nieuws over zijn toekomst. "De president wil me nog een jaar houden", verklaart hij immers. "Ja, ze hadden me nochtans beloofd dat ik mocht vertrekken. Ach, we zien wel na het WK - ik ben nu niet bezig met een transfer. Mijn focus ligt nu op de Wereldbeker. Dat heb ik ook aan de voorzitter en het bestuur van Gent gezegd. Ik wil trouwens niets overhaast beslissen."

"
Voel ik me klaar voor een stap hogerop? Ja. Ik denk dat ik meekan in Engeland. Maar geld is niet het belangrijkste, wel het gevoel. De energie die een club uitstraalt. Bij Gent heb ik al een fantastische tijd meegemaakt", voegt Kalinic er nog aan toe. Hij zag nochtans ook dat de Buffalo's al Colin Coosemans binnenhaalden. "I know. Extra concurrentie kan ook geen kwaad. Ik aanvaard dat. Het is eigen aan voetbal. En misschien wilde het bestuur gewoon al zeker zijn van een opvolger, in de veronderstelling dat ik ga vertrekken. We zien wel, áls er straks een goed bod zou komen. Ik droom niet. (lachje) Behalve dan van de Wereldbeker winnen. (glundert) Ik sta zondag in de finale van het WK. Da's het enige waar ik nu aan denk."

LEES OOK: Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Denk je dat hij zal blijven?

Meest recent

Garcia incasseert uppercut: Lukaku haakt af bij Rode Duivels

Dinsdag bliezen de Rode Duivels in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de Verenigde ...

11
11
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

45
45
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

73
73
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

118
118
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

90
90
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

67
67
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

139
139
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

32
32
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

51
51
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

268
268
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

205
205
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

199
199
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

137
137
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

108
108
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

169
169
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

60
60
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

99
99
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

305
305
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

134
134
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

453
453
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

155
155
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

401
401
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

127
127
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

247
247

Meer sportnieuws