AA Gent keert zijn kar: "De voorzitter wil dat ik nog een jaar blijf"

door
AA Gent keert zijn kar:

Het was al 40 jaar geleden en van Rob Rensenbrink, Arie Haan en Johan Boskamp geleden dat er nog eens een speler uit de Belgische competitie een WK-finale mocht meemaken, maar zondag is het opnieuw zover. Dan zal Lovre Kalinic met Kroatië een gooi doen naar de wereldtitel. Bij AA Gent zullen ze de match uiteraard met bijzondere aandacht volgen.


De doelman komt in Het Laatste Nieuws met opvallend nieuws over zijn toekomst. "De president wil me nog een jaar houden", verklaart hij immers. "Ja, ze hadden me nochtans beloofd dat ik mocht vertrekken. Ach, we zien wel na het WK - ik ben nu niet bezig met een transfer. Mijn focus ligt nu op de Wereldbeker. Dat heb ik ook aan de voorzitter en het bestuur van Gent gezegd. Ik wil trouwens niets overhaast beslissen."

"
Voel ik me klaar voor een stap hogerop? Ja. Ik denk dat ik meekan in Engeland. Maar geld is niet het belangrijkste, wel het gevoel. De energie die een club uitstraalt. Bij Gent heb ik al een fantastische tijd meegemaakt", voegt Kalinic er nog aan toe. Hij zag nochtans ook dat de Buffalo's al Colin Coosemans binnenhaalden. "I know. Extra concurrentie kan ook geen kwaad. Ik aanvaard dat. Het is eigen aan voetbal. En misschien wilde het bestuur gewoon al zeker zijn van een opvolger, in de veronderstelling dat ik ga vertrekken. We zien wel, áls er straks een goed bod zou komen. Ik droom niet. (lachje) Behalve dan van de Wereldbeker winnen. (glundert) Ik sta zondag in de finale van het WK. Da's het enige waar ik nu aan denk."

LEES OOK: Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Denk je dat hij zal blijven?

Meest recent

Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

78
78
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

70
70
‘Bounida hakt interlandknoop door: KBVB in rep en roer’

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

63
63
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

27
27
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

179
179
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

201
201
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

60
60
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

501
501
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

207
207
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

28
28
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

127
127
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

142
142
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

226
226
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

52
52
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

351
351
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

111
111
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

283
283
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

291
291
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

133
133
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

35
35
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

225
225
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

211
211
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

142
142
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

129
129
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

180
180

Meer sportnieuws