Franse ex-wereldkampioen vreest de Belgen: "De planeten staan op één lijn"

door
Franse ex-wereldkampioen vreest de Belgen:

Het belooft een bijzonder spannende confrontatie te worden vanavond tussen de Rode Duivels en Frankrijk. Bij onze zuiderburen zijn er velen die Les Bleus als topfavoriet zien, maar niet iedereen loopt zo hard van de stapel. Zo is een ex-wereldkampioen toch bevreesd voor ons land.


Bixente Lizarazu is er niet helemaal gerust in. "Wij gaan België niet zomaar kloppen, het is echt een te duchten tegenstander. Dit is een wedstrijd die alle kanten op kan en wij moeten respect hebben voor België. Ze zijn speels, ze zijn frivool en ze kunnen met één actie het vuur in een wedstrijd jagen. Langs de andere kant hebben ze tegen Brazilië ook getoond dat ze tactisch een ploeg kunnen vastzetten", stelt hij vast bij Het Laatste Nieuws.

"
Op het WK in Brazilië en ook op het EK in Frankrijk hadden ze leuke spelers, maar nu staat er ook een hechte groep. Les planètes sont alignées, de planeten staan op één lijn. Dit is het moment om te oogsten voor België. Als we deze halve finale voor Frankrijk omschrijven als een gouden kans, dan is dat voor België zeker het geval."

LEES OOK: 'Duivels vrezen: meteen mokerslag in WK-groepsfase'

Is dit hét moment voor België om wereldkampioen te worden?

Meest recent

Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

0
0
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

13
13
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

36
36
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

164
164
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

112
112
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

158
158
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

149
149
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

111
111
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

106
106
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

335
335
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

378
378
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

344
344
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

83
83
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

383
383
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

230
230
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

318
318
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

106
106
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

668
668
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

362
362
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

376
376
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

581
581
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

322
322
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

173
173
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

540
540

Meer sportnieuws