Franse ex-wereldkampioen vreest de Belgen: "De planeten staan op één lijn"

door
Franse ex-wereldkampioen vreest de Belgen:

Het belooft een bijzonder spannende confrontatie te worden vanavond tussen de Rode Duivels en Frankrijk. Bij onze zuiderburen zijn er velen die Les Bleus als topfavoriet zien, maar niet iedereen loopt zo hard van de stapel. Zo is een ex-wereldkampioen toch bevreesd voor ons land.


Bixente Lizarazu is er niet helemaal gerust in. "Wij gaan België niet zomaar kloppen, het is echt een te duchten tegenstander. Dit is een wedstrijd die alle kanten op kan en wij moeten respect hebben voor België. Ze zijn speels, ze zijn frivool en ze kunnen met één actie het vuur in een wedstrijd jagen. Langs de andere kant hebben ze tegen Brazilië ook getoond dat ze tactisch een ploeg kunnen vastzetten", stelt hij vast bij Het Laatste Nieuws.

"
Op het WK in Brazilië en ook op het EK in Frankrijk hadden ze leuke spelers, maar nu staat er ook een hechte groep. Les planètes sont alignées, de planeten staan op één lijn. Dit is het moment om te oogsten voor België. Als we deze halve finale voor Frankrijk omschrijven als een gouden kans, dan is dat voor België zeker het geval."

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Is dit hét moment voor België om wereldkampioen te worden?

Meest recent

'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

31
31
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

82
82
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

55
55
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

169
169
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

71
71
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

185
185
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

220
220
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

86
86
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

366
366
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

224
224
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

84
84
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

118
118
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

78
78
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

209
209
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

419
419
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

351
351
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

152
152
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

215
215
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

529
529
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

915
915
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

95
95
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

354
354
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

63
63
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

624
624

Meer sportnieuws