'Clasie moet nog wachten op droomtransfer'

door
'Clasie moet nog wachten op droomtransfer'

Misschien wel de meest verrassende transfer die Club Brugge vorig seizoen realiseerde was die van Jordy Clasie. De 27-jarige Nederlander, in 2014 nog deel van de WK-ploeg die derde werd in Brazilië, werd voor een seizoen gehuurd van Southampton. Door de sterke prestaties van Marvelous Nakamba, Ruud Vormer en Hans Vanaken kon hij echter niet echt een basisplaats afdwingen.


Desondanks wou Clasie wel graag langer houden, maar dat bleek al snel onbegonnen werk. De middenvelder keerde dan ook terug naar Southampton en Club haalde met Mats Rits ondertussen ook al een vervanger. Clasie lijkt in Engeland echter geen toekomst te hebben, maar hoeft niet te wanhopen.

Volgens VI lonkt een terugkeer door de grote poort bij Feyenoord immers. Bij zijn ex-club staat Karim El Ahmadi immers op vertrekken, de ervaren Marokkaan trekt transfervrij naar Al Ittihad. Als vervanger gaan de Rotterdammers vol voor Clasie en de verwachting is dat de deal snel rond zal zijn.

UPDATE 09/07
Het lijkt erop dat Clasie nog even geduld zal moeten oefenen om zijn gedroomde terugkeer bij Feyenoord te realiseren. De Rotterdammers willen hun ex-speler op huurbasis terughalen, maar volgens De Telegraaf maken ze daarbij geen haast. De Nederlandse krant weet dat de transfer pas afgerond zal worden als ze bij Southampton instemmen om Clasie voor 'een redelijke prijs' te verhuren. Zelf zou Clasie enkel terug naar Feyenoord willen, waardoor zij in een comfortabele onderhandelingspositie zitten.

LEES OOK: VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

Had Club moeten proberen hem langer te houden?

Meest recent

Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

1
1
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

20
20
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

7
7
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

54
54
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

37
37
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

60
60
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

177
177
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

197
197
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

88
88
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

233
233
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

185
185
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

219
219
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

614
614
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

213
213
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

595
595
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

93
93
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

71
71
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

136
136
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

64
64
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

93
93
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

435
435
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

255
255
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

84
84
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

264
264
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

297
297

Meer sportnieuws