'Clasie moet nog wachten op droomtransfer'

door
'Clasie moet nog wachten op droomtransfer'

Misschien wel de meest verrassende transfer die Club Brugge vorig seizoen realiseerde was die van Jordy Clasie. De 27-jarige Nederlander, in 2014 nog deel van de WK-ploeg die derde werd in Brazilië, werd voor een seizoen gehuurd van Southampton. Door de sterke prestaties van Marvelous Nakamba, Ruud Vormer en Hans Vanaken kon hij echter niet echt een basisplaats afdwingen.


Desondanks wou Clasie wel graag langer houden, maar dat bleek al snel onbegonnen werk. De middenvelder keerde dan ook terug naar Southampton en Club haalde met Mats Rits ondertussen ook al een vervanger. Clasie lijkt in Engeland echter geen toekomst te hebben, maar hoeft niet te wanhopen.

Volgens VI lonkt een terugkeer door de grote poort bij Feyenoord immers. Bij zijn ex-club staat Karim El Ahmadi immers op vertrekken, de ervaren Marokkaan trekt transfervrij naar Al Ittihad. Als vervanger gaan de Rotterdammers vol voor Clasie en de verwachting is dat de deal snel rond zal zijn.

UPDATE 09/07
Het lijkt erop dat Clasie nog even geduld zal moeten oefenen om zijn gedroomde terugkeer bij Feyenoord te realiseren. De Rotterdammers willen hun ex-speler op huurbasis terughalen, maar volgens De Telegraaf maken ze daarbij geen haast. De Nederlandse krant weet dat de transfer pas afgerond zal worden als ze bij Southampton instemmen om Clasie voor 'een redelijke prijs' te verhuren. Zelf zou Clasie enkel terug naar Feyenoord willen, waardoor zij in een comfortabele onderhandelingspositie zitten.

LEES OOK: Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

Had Club moeten proberen hem langer te houden?

Meest recent

Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

28
28
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

112
112
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

9
9
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

201
201
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

201
201
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

50
50
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

137
137
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

281
281
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

110
110
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

83
83
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

55
55
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

177
177
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

134
134
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

123
123
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

17
17
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

336
336
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

288
288
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

122
122
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

587
587
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

84
84
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

93
93
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

226
226
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

254
254
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

126
126
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

100
100

Meer sportnieuws