Ook Drogba supportert voor Duivels: "Ik ben zo trots op hem"

door
Ook Drogba supportert voor Duivels:

Na de exit van Duitsland, Argentinië, Portugal en Spanje de voorbije dagen gelden de Rode Duivels meer dan ooit als één van de favorieten om het WK te winnen. Ze krijgen alvast steun van een aantal bekende supporters. Ook Didier Drogba is fan van ons land.


De Ivoriaan kijkt uiteraard met bijzondere aandacht naar Romelu Lukaku. "Als ik naar hem kijk op het WK, ben ik zo trots", vertelt hij aan BBC. "Ik heb een speciale band met hem. Ik ken hem al zeven jaar, al sinds hij op achttienjarige leeftijd zich meldde bij Chelsea in 2011. Hij is meer dan een hele goede vriend. Het is een kind die ik lief heb. Hij is als mijn jongere broertje, iemand die ik altijd heb proberen te helpen."

Drogba kent Lukaku bovendien al van in zijn Anderlecht-periode. "
Mijn vriend Vincent Kompany gaf mij de telefoon en hij zei dat hij een groot fan van Chelsea was en dat ik zijn idool was. Hij had mijn naam op zijn shirt staan en had een poster van mij op zijn muur. Een paar jaar later zat hij naast mij in de kleedkamer. Ik wilde hem die plek geven, want hij moest de nieuwe spits van Chelsea worden."

LEES OOK: Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

Haalt Lukaku nu al het niveau van Drogba destijds?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

33
33
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

22
22
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

191
191
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

57
57
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

153
153
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

156
156
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

63
63
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

160
160
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

504
504
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

112
112
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

61
61
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

566
566
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

387
387
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

71
71
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

95
95
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

543
543
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

438
438
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

154
154
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

125
125
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

127
127
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

411
411
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

304
304
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

396
396

Meer sportnieuws