Boskamp waarschuwt Duivels: "Dat wordt andere koek"

400 stemmen
Boskamp waarschuwt Duivels:

Zelfs met een B-ploeg zijn de Rode Duivels er nog in geslaagd Engeland te verslaan en zich zo tot groepswinnaar in poule G te kronen. Ook Johan Boskamp zag dat België een verdiende zege pakte en zich zo verzekerde van een achtste finale tegen Japan.


"Die Engelsen deden ook niet veel. Je zag gewoon dat de B-ploeg van België meer kwaliteit heeft dan die van Engeland. Hetzelfde verhaal geldt overigens voor het A-elftal. Een Mousa Dembélé staat bij de Rode Duivels ernaast en zou bij Engeland altijd in de basis staan. En zo heb je er nog wel een paar", is Boskamp duidelijk in Gazet van Antwerpen.

"Ik vond ook dat ze niet te veel moesten rekenen. Je weet toch pas achteraf wat het beste geweest zou zijn. Als je wereldkampioen wil worden, moet je toch tegen iedereen kunnen winnen. Maar als ik moest kiezen tussen Colombia en Japan, dan heb je tegen de Japanners gewoon de meeste kans. Een maand of drie geleden speelden de Duivels wel nog gelijk tegen de Japanners, toch moeten ze die de baas kunnen. Daarna wacht waarschijnlijk Brazilië. Dat wordt andere koek, want die gasten worden steeds beter. Ze geven haast niks weg en hebben met Neymar, Coutinho en Jesus vooraan jongens lopen die het op elk moment kunnen beslissen. Maar zoals net vermeld: als je de titel wil pakken, moet je iedereen verslaan."

LEES OOK: Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Hebben de Rode Duivels er goed aan gedaan hun groep te winnen?

Meest recent

Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

0
0
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

26
26
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

52
52
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

201
201
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

40
40
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

201
201
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

288
288
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

350
350
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

207
207
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

279
279
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

160
160
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

146
146
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

307
307
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

293
293
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

124
124
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

43
43
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

95
95
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

614
614
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

211
211
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

452
452
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

552
552
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

191
191
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

104
104
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

247
247
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

163
163

Meer sportnieuws