KVO laat tijden van Coucke dan toch herleven, flink prijskaartje voor nieuwkomer

door
KVO laat tijden van Coucke dan toch herleven, flink prijskaartje voor nieuwkomer

KV Oostende heeft zijn zesde aanwinst voorgesteld. De club maakte de komst van een nieuwe doelman bekend gemaakt en het is geen verrassing dat het om Fabrice Ondoa gaat. Hij komt over van Sevilla en tekende voor vier jaar. 


Hugo Broos looft de aanwinst. "Fabrice is 1m85 en heeft een enorme sprongkracht. Het is een doelman waar ik ontzettend kon op rekenen tijdens de Africa Cup. Ook Gert (Verheyen, nvdr.) zag hem aan het werk en zei meteen ‘JA’. Sevilla lang lange tijd dwars…" 

De doelman wil het gelijk van Broos bewijzen. "Ik zat in Spanje om onbegrijpelijke redenen op een dood spoor en toen Mr. Broos me belde om te zeggen dat hij nog een doelman zocht, wou ik direct komen. Uiteindelijk ben ik blij dat het gelukt is. Ik weet dat KV Oostende in het verleden met Didier Ovono een zeer geliefde en goeie Afrikaanse doelman had. Het is aan mij om te bewijzen dat ik een zeer waardige opvolger ben. Samen met William Dutoit zal ik op een sportieve en collegiale manier werken om deze club weer succes te bezorgen.” 
UPDATE 14u
Het Spaanse El Desmarque is te weten gekomen hoeveel KV Oostende precies neertelt voor hun nieuwe doelman. Het zou gaan om een basisbedrag van 750.000 euro waarop nog 250.000 euro bonussen kunnen bijkomen. Daarboven bedong Sevilla nog een clausule waarbij het een percentage op de latere doorverkoop kan opeisen. 

De duurste transfer ooit van de kustploeg was die van Nicolas de Préville die nooit een wedstrijd voor KVO gespeeld heeft, hij kostte 4.5 miljoen euro. Daarna komen Zinho Gano (2.5 miljoen euro) en Nicolas Lombaerts (1.5 miljoen euro). Marusic, Jali en Zivkovic kostten allemaal rond één miljoen euro waardoor Fabrice Ondoa ook in het lijstje van duurste aankopen van KV Oostende komt te staan.

Wordt Ondoa een revelatie bij KVO?

Meest recent

Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

168
168
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

92
92
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

84
84
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

256
256
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

21
21
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

136
136
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

464
464
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

23
23
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

60
60
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

32
32
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

170
170
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

77
77
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

114
114
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

105
105
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

110
110
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

103
103
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

279
279
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

288
288
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

172
172
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

142
142
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

200
200
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

157
157
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

114
114
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

294
294

Meer sportnieuws