"Bij Club Brugge waren ze niet zo blij dat ik bij Anderlecht tekende"

908

Anderlecht en Club Brugge kwamen de voorbije weken en maanden in hun zoektocht naar versterking regelmatig bij dezelfde spelers uit. Ze toonden bijvoorbeeld allebei interesse in Siebe Schrijvers, maar Club trok uiteindelijk aan het langste eind. Maar Anderlecht ging ook met een doelwit van de landskampioen lopen.


Elias Cobbaut koos uiteindelijk voor Paars-Wit. "Genk had twee jaar ­geleden al interesse en ik vond het tof dat het me nog altijd wilde. Hetzelfde met Club Brugge. Daar waren ze niet zo blij dat ik bij Anderlecht tekende. Maar ik moest een keuze maken. Met Hein was er ook meteen een klik. ­Zeker op tactisch vlak kan hij me nog veel bijleren. En weet je, er is ook een nieuwe vibe in die club. Coucke vind ik ook echt een toffe gast. (glimlacht) Ik wilde deel uitmaken van dit verhaal", vertelt hij in Het Nieuwsblad.

Anderlecht legde maar liefst 3 miljoen euro op tafel. "
Ik kan nog ­altijd niet geloven dat ze zo veel voor mij hebben betaald. Maar of ik nu één miljoen waard ben of drie miljoen of 500: dat maakt niet uit. Ik doe ­gewoon mijn ding."

LEES OOK: Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Zal hij meteen titularis worden?

Meest recent

Oorlog in La Liga: Real publiceert publiekelijk statement

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid zondag een flinke tik geïncasseerd. De ...

34
34
‘Club Brugge wil transferstunt: zelfs 12 miljoen te weinig’

Club Brugge broedt op een transfer die meteen tot de duurste uit de clubgeschiedenis zou behoren. ...

73
73
Anderlecht krijgt verdict Bentayeb: FIFA-protocol geactiveerd

RSC Anderlecht speelde zaterdagavond een sterke wedstrijd tegen Zulte Waregem (3-0). Met een voet in ...

141
141
Analisten fileren titelstrijd: "Zij zijn te sterk voor de JPL"

Het eerste luik van het seizoen in de Jupiler Pro League zit erop. Uiteraard is het na zeven ...

239
239
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

533
533
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

46
46
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

358
358
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

51
51
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

34
34
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

146
146
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

293
293
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

60
60
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

58
58
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

195
195
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

233
233
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

223
223
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1257
1257
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

128
128
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

51
51
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

344
344
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

93
93
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

77
77
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

36
36
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

81
81
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

48
48

Meer sportnieuws