'Club Brugge heeft beste papieren om miljoenentransfer binnen te halen'

door
'Club Brugge heeft beste papieren om miljoenentransfer binnen te halen'

Club Brugge is in volle WK-gekte intussen begonnen aan zijn nieuwe seizoen. Maandag werd er een eerste keer getraind en is Blauw-Zwart ook nog volop aan het bouwen aan zijn kern. 


Twee transfers lijken helemaal in kannen en kruiken. Zo meldt HLN dat Clinton Mata nog deze week zou aansluiten. Het Nieuwsblad meldt dan weer dat ook de transfer van aanvaller Djordje Jovanovic zo goed als afgerond is. Mata zou zo’n 3 miljoen kosten en Jovanovic 800.000 euro. 

Een fraaie dubbelslag lijkt er dus aan te zitten komen, maar dat kon ook een drieslag geweest zijn. Benfica lijkt Club echter te snel af te zijn voor de Portugese middenvelder Alfa Semedo. Dat meldt A Bola

UPDATE 20/06 
De overgang van Mata is inmiddels afgerond, die van Jovanovic is in de maak. Maar ook in de strijd om Semedo is Blauw-Zwart niet helemaal uitgeteld. Volgens Correio da Manhã legt Benfica inderdaad 2 miljoen euro neer bij Moreirense om de resterende 50% van zijn transferrechten over te nemen. De resterende 50% was al in handen van de topclub. 

Maar dat wil niet zeggen dat Semedo persé voor Benfica gaat spelen. Het medium wijst er immers op dat de middenvelder dan nog steeds verkocht kan worden, maar dat de volledige transfersom dan naar de club uit Lissabon gaat. CM duidt Club Brugge ook aan als geïnteresseerde ploeg, maar dan zullen wel de nodige miljoenen op tafel gelegd moeten worden.

UPDATE 23/06
Verschillende Portugese media zoals Sapodesporto en O Jogo meldden dat Club Brugge nog altijd in de race ligt om Semedo binnen te halen. Zo zou Club met vier miljoen nog altijd het meest interessante bod gedaan hebben op de Portugese middenvelder. Benfica zou Semedo slechts op huurbasis willen overnemen. Benfica zal Semedo wellicht niet permanent overnemen omdat er een te groot verschil is tussen vraag en aanbod tussen de Portugese topclub en de speler. Club Brugge zou Semedo ook een veel interessanter financieel voorstel gedaan hebben dan Benfica. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Haalt Club Brugge Semedo alsnog?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

3
3
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

13
13
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

18
18
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

18
18
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

357
357
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

209
209
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

100
100
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

335
335
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

118
118
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

200
200
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

168
168
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

119
119
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

88
88
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

101
101
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

118
118
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

67
67
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

284
284
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

85
85
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

148
148
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

145
145
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

496
496
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

370
370
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

517
517
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

455
455
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

384
384

Meer sportnieuws