'Club Brugge heeft beste papieren om miljoenentransfer binnen te halen'

704 stemmen
'Club Brugge heeft beste papieren om miljoenentransfer binnen te halen'

Club Brugge is in volle WK-gekte intussen begonnen aan zijn nieuwe seizoen. Maandag werd er een eerste keer getraind en is Blauw-Zwart ook nog volop aan het bouwen aan zijn kern. 


Twee transfers lijken helemaal in kannen en kruiken. Zo meldt HLN dat Clinton Mata nog deze week zou aansluiten. Het Nieuwsblad meldt dan weer dat ook de transfer van aanvaller Djordje Jovanovic zo goed als afgerond is. Mata zou zo’n 3 miljoen kosten en Jovanovic 800.000 euro. 

Een fraaie dubbelslag lijkt er dus aan te zitten komen, maar dat kon ook een drieslag geweest zijn. Benfica lijkt Club echter te snel af te zijn voor de Portugese middenvelder Alfa Semedo. Dat meldt A Bola

UPDATE 20/06 
De overgang van Mata is inmiddels afgerond, die van Jovanovic is in de maak. Maar ook in de strijd om Semedo is Blauw-Zwart niet helemaal uitgeteld. Volgens Correio da Manhã legt Benfica inderdaad 2 miljoen euro neer bij Moreirense om de resterende 50% van zijn transferrechten over te nemen. De resterende 50% was al in handen van de topclub. 

Maar dat wil niet zeggen dat Semedo persé voor Benfica gaat spelen. Het medium wijst er immers op dat de middenvelder dan nog steeds verkocht kan worden, maar dat de volledige transfersom dan naar de club uit Lissabon gaat. CM duidt Club Brugge ook aan als geïnteresseerde ploeg, maar dan zullen wel de nodige miljoenen op tafel gelegd moeten worden.

UPDATE 23/06
Verschillende Portugese media zoals Sapodesporto en O Jogo meldden dat Club Brugge nog altijd in de race ligt om Semedo binnen te halen. Zo zou Club met vier miljoen nog altijd het meest interessante bod gedaan hebben op de Portugese middenvelder. Benfica zou Semedo slechts op huurbasis willen overnemen. Benfica zal Semedo wellicht niet permanent overnemen omdat er een te groot verschil is tussen vraag en aanbod tussen de Portugese topclub en de speler. Club Brugge zou Semedo ook een veel interessanter financieel voorstel gedaan hebben dan Benfica. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: Mourinho boorde Club Brugge toptransfer door de neus

Haalt Club Brugge Semedo alsnog?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

68
68
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

8
8
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

94
94
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

30
30
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

43
43
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

46
46
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

49
49
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

79
79
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

156
156
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

183
183
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

594
594
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

293
293
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

146
146
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

159
159
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

127
127
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

161
161
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

147
147
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

58
58
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

418
418
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

233
233
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

259
259
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

403
403
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

547
547
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

119
119

Meer sportnieuws