'Club Brugge heeft beste papieren om miljoenentransfer binnen te halen'

door
'Club Brugge heeft beste papieren om miljoenentransfer binnen te halen'

Club Brugge is in volle WK-gekte intussen begonnen aan zijn nieuwe seizoen. Maandag werd er een eerste keer getraind en is Blauw-Zwart ook nog volop aan het bouwen aan zijn kern. 


Twee transfers lijken helemaal in kannen en kruiken. Zo meldt HLN dat Clinton Mata nog deze week zou aansluiten. Het Nieuwsblad meldt dan weer dat ook de transfer van aanvaller Djordje Jovanovic zo goed als afgerond is. Mata zou zo’n 3 miljoen kosten en Jovanovic 800.000 euro. 

Een fraaie dubbelslag lijkt er dus aan te zitten komen, maar dat kon ook een drieslag geweest zijn. Benfica lijkt Club echter te snel af te zijn voor de Portugese middenvelder Alfa Semedo. Dat meldt A Bola

UPDATE 20/06 
De overgang van Mata is inmiddels afgerond, die van Jovanovic is in de maak. Maar ook in de strijd om Semedo is Blauw-Zwart niet helemaal uitgeteld. Volgens Correio da Manhã legt Benfica inderdaad 2 miljoen euro neer bij Moreirense om de resterende 50% van zijn transferrechten over te nemen. De resterende 50% was al in handen van de topclub. 

Maar dat wil niet zeggen dat Semedo persé voor Benfica gaat spelen. Het medium wijst er immers op dat de middenvelder dan nog steeds verkocht kan worden, maar dat de volledige transfersom dan naar de club uit Lissabon gaat. CM duidt Club Brugge ook aan als geïnteresseerde ploeg, maar dan zullen wel de nodige miljoenen op tafel gelegd moeten worden.

UPDATE 23/06
Verschillende Portugese media zoals Sapodesporto en O Jogo meldden dat Club Brugge nog altijd in de race ligt om Semedo binnen te halen. Zo zou Club met vier miljoen nog altijd het meest interessante bod gedaan hebben op de Portugese middenvelder. Benfica zou Semedo slechts op huurbasis willen overnemen. Benfica zal Semedo wellicht niet permanent overnemen omdat er een te groot verschil is tussen vraag en aanbod tussen de Portugese topclub en de speler. Club Brugge zou Semedo ook een veel interessanter financieel voorstel gedaan hebben dan Benfica. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: Chelsea-coach woest na spectaculaire kwalificatie

Trending:

'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Haalt Club Brugge Semedo alsnog?

Meest recent

Bornauw heeft fraaie transfer beet, verrassend akkoord Fofana

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels komen momenteel in aanmerking voor een transfer. Sebastiaan ...

42
42
'Transferdetails Nielsen: Club boekt aanzienlijk verlies'

Club Brugge nam deze zomermercato al afscheid van Ferran Jutgla, die terug in Spanje ging ...

250
250
WK Clubs: grote revelatie knikt Real Madrid naar kwartfinale

Op het wereldkampioenschap voor clubs heeft Real Madrid zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales. ...

64
64
'Kompany in blijde verwachting: Bayern vol voor topaanwinst'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

143
143
Kop eraf bij Union: nieuwe gezichten tonen zich in oefenzege

Een weekje geleden, exact een maand na het behalen van de titel, begon Union SG als ...

94
94
Kaminski vindt nieuwe club, straffe transfer voor Bodart

Twee Belgische doelmannen hebben sinds dinsdag een nieuwe ploeg gevonden. Thomas Kaminski ruilde ...

56
56
'Na 54 goals in 52 duels: Gyökeres krijgt megatransfer'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

167
167
'Union gaat voor spectaculaire dubbelslag van 50 miljoen'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

325
325
Wilmots op dreef: Standard stelt zesde zomeraanwinst voor

Marc Wilmots wil Standard opnieuw naar de top loodsen, al lijkt die weg wel nog bijzonder lang. Om ...

122
122
'Club Brugge heeft beet: vervanger Jashari al op komst'

Het lijkt stilaan nog slechts een kwestie van tijd voor Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan ...

741
741
'Witte rook: Standard haalt slag thuis bij Club Brugge'

Standard laat er geen gras over groeien op de zomermercato, want Marc Wilmots haalde tot dusver al ...

349
349
'AC Milan slaat dubbelslag: Club Brugge vangt 60 miljoen'

Charles De Ketelaere flopte in San Siro, maar dat weerhoudt AC Milan er niet van om opnieuw te ...

916
916
‘Club Brugge kapot van plotse bocht Jashari‘

Eerst leek Ardon Jashari Club Brugge trouw te blijven, maar nu is alles anders. Terwijl ...

715
715
Anderlecht-fans vinden nieuwe zondebok: "Tijd voor afscheid"

RSC Anderlecht stelde dinsdag al een vijfde zomeraanwinst voor, maar dat blijkt niet te volstaan ...

344
344
Jong geweld voor Wils: Antwerp licht aankoopoptie

De keuze om Stef Wils te promoveren tot T1 was volgens Sven Jaecques een "weldoordachte beslissing", ...

524
524
'Club Brugge krijgt zin: Milan verhoogt bod op Jashari'

Van een overeenkomst is er nog geen sprake, maar het ziet er hoe langer hoe meer naar uit dat Ardon ...

824
824
Gegeerde keeper speelt open kaart: Anderlecht of AA Gent?

Thomas Kaminski zal het niet worden, maar RSC Anderlecht blijft wel zoeken naar een nieuwe doublure ...

501
501
'Westerlo aan zet: Yow lokt stevige interesse'

We haalden al aan dat er veel staat te gebeuren bij KVC Westerlo. De Kemphanen moeten ook spelers ...

193
193
'AA Gent & Westerlo kloppen aan voor buitenkansje'

Tot dusver hield AA Gent zich gedeinsd op de transfermarkt, maar daar lijkt stilaan verandering in ...

258
258
'Leegloop bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Momenteel eist Ardon Jashari alle aandacht op, maar dat er deze zomer nog meer volk Club Brugge zal ...

805
805
Hendrik Van Crombrugge en Vanessa delen spetterend nieuws

Voor Hendrik Van Crombrugge waren het op sportief vlak niet de meest fijne jaren uit zijn ...

685
685
'Antwerp in actie: transfervuurwerk barst helemaal los'

Ruim drie weken voor de competitiestart heeft Antwerp nog veel werk aan de winkel. Voorlopig lijkt ...

896
896
'Soap ontploft: Jashari zadelt Club Brugge met deadline op'

Club Brugge wilde Ardon Jashari graag nog een jaartje langer aan boord houden, maar dat lijkt almaar ...

1138
1138
Renard jubelt: “Nieuwe leider mét grinta bij Anderlecht"

RSC Anderlecht is hard aan het gaan op de zomermercato. Enric Llansana is de nieuwste zomeraanwinst ...

449
449
‘Puntenhalvering? Supporters zijn het kotsbeu’

Er werd weer een bom onder de competitiehervorming gelegd na de klacht van Franc Borains, Union SG, ...

353
353

Meer sportnieuws