'Club Brugge heeft beste papieren om miljoenentransfer binnen te halen'

door
'Club Brugge heeft beste papieren om miljoenentransfer binnen te halen'

Club Brugge is in volle WK-gekte intussen begonnen aan zijn nieuwe seizoen. Maandag werd er een eerste keer getraind en is Blauw-Zwart ook nog volop aan het bouwen aan zijn kern. 


Twee transfers lijken helemaal in kannen en kruiken. Zo meldt HLN dat Clinton Mata nog deze week zou aansluiten. Het Nieuwsblad meldt dan weer dat ook de transfer van aanvaller Djordje Jovanovic zo goed als afgerond is. Mata zou zo’n 3 miljoen kosten en Jovanovic 800.000 euro. 

Een fraaie dubbelslag lijkt er dus aan te zitten komen, maar dat kon ook een drieslag geweest zijn. Benfica lijkt Club echter te snel af te zijn voor de Portugese middenvelder Alfa Semedo. Dat meldt A Bola

UPDATE 20/06 
De overgang van Mata is inmiddels afgerond, die van Jovanovic is in de maak. Maar ook in de strijd om Semedo is Blauw-Zwart niet helemaal uitgeteld. Volgens Correio da Manhã legt Benfica inderdaad 2 miljoen euro neer bij Moreirense om de resterende 50% van zijn transferrechten over te nemen. De resterende 50% was al in handen van de topclub. 

Maar dat wil niet zeggen dat Semedo persé voor Benfica gaat spelen. Het medium wijst er immers op dat de middenvelder dan nog steeds verkocht kan worden, maar dat de volledige transfersom dan naar de club uit Lissabon gaat. CM duidt Club Brugge ook aan als geïnteresseerde ploeg, maar dan zullen wel de nodige miljoenen op tafel gelegd moeten worden.

UPDATE 23/06
Verschillende Portugese media zoals Sapodesporto en O Jogo meldden dat Club Brugge nog altijd in de race ligt om Semedo binnen te halen. Zo zou Club met vier miljoen nog altijd het meest interessante bod gedaan hebben op de Portugese middenvelder. Benfica zou Semedo slechts op huurbasis willen overnemen. Benfica zal Semedo wellicht niet permanent overnemen omdat er een te groot verschil is tussen vraag en aanbod tussen de Portugese topclub en de speler. Club Brugge zou Semedo ook een veel interessanter financieel voorstel gedaan hebben dan Benfica. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

LEES OOK: Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Haalt Club Brugge Semedo alsnog?

Meest recent

Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

5
5
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

198
198
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

254
254
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

84
84
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

312
312
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

136
136
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

202
202
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

251
251
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

104
104
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

58
58
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

193
193
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

151
151
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

73
73
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

94
94
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

44
44
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

255
255
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

273
273
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

249
249
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

233
233
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

310
310
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

404
404
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

470
470
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

777
777
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

517
517
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

127
127

Meer sportnieuws