UPDATE: STVV kan WK-spits al schrappen

door
UPDATE: STVV kan WK-spits al schrappen

STVV gaat zich aanvallend zeker nog versterken en volgens sportief manager Tom Van den Abbeele mogen de fans van STVV zich nog aan enkele transfers verwachten. "Voorin is er de terugkeer van Wolke Janssens. Hij zal voluit zijn kans krijgen.


Na de voorbereiding evalueren wij zijn situatie. Maar intussen zoeken wij wel nog een spits, type Akpom", zegt hij aan Het Belang van Limburg. Akpom werd vorig jaar gehuurd van Arsenal en deed het goed, zijn dossier is nog niet gesloten. “Wie weet. Maar er is ook nog een andere piste. Een spits die momenteel op het WK zit (Japan? nvdr.). We hebben er iets voor over. Maar het moet wel betaalbaar blijven. Duimen dus maar dat die spits niet scoort in Rusland", blijft hij mysterieus.

UPDATE 22/06
Gezien de Japanse eigenaars lijdt het weinig twijfel dat de nieuwe spits uit de Japanse WK-selectie zal komen en Het Laatste Nieuws meent dat het om Yuya Osako zou gaan. De 28-jarige, die dinsdag tegen Colombia nog de winnende treffer maakte, degradeerde afgelopen seizoen met FC Köln uit de Bundesliga. Yoshinori Muto (Mainz) en Shinji Okazaki (Leicester City), de andere spitsen in de Japanse kern, spelen immers bij grotere clubs en lijken dus niet haalbaar.

UPDATE 11u
STVV moet alvast niet hopen op Osako. De Japanner werd in maart al verkocht aan Werder Bremen, dat 4,5 miljoen euro voor hem betaalde. Bovendien lijkt Werder hem niet meteen gekocht te hebben om dan alweer te verhuren/verkopen.

LEES OOK: 'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Zal STVV een Japanse spits halen?

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

63
63
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

118
118
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

323
323
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

476
476
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

324
324
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

93
93
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

291
291
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

246
246
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

223
223
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

559
559
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

328
328
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

627
627
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

643
643
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

741
741
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

145
145
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

575
575
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1351
1351
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

768
768
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

242
242
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

474
474
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

379
379
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

655
655
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1035
1035
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

361
361
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

879
879

Meer sportnieuws