UPDATE: STVV kan WK-spits al schrappen

163
UPDATE: STVV kan WK-spits al schrappen

STVV gaat zich aanvallend zeker nog versterken en volgens sportief manager Tom Van den Abbeele mogen de fans van STVV zich nog aan enkele transfers verwachten. "Voorin is er de terugkeer van Wolke Janssens. Hij zal voluit zijn kans krijgen.


Na de voorbereiding evalueren wij zijn situatie. Maar intussen zoeken wij wel nog een spits, type Akpom", zegt hij aan Het Belang van Limburg. Akpom werd vorig jaar gehuurd van Arsenal en deed het goed, zijn dossier is nog niet gesloten. “Wie weet. Maar er is ook nog een andere piste. Een spits die momenteel op het WK zit (Japan? nvdr.). We hebben er iets voor over. Maar het moet wel betaalbaar blijven. Duimen dus maar dat die spits niet scoort in Rusland", blijft hij mysterieus.

UPDATE 22/06
Gezien de Japanse eigenaars lijdt het weinig twijfel dat de nieuwe spits uit de Japanse WK-selectie zal komen en Het Laatste Nieuws meent dat het om Yuya Osako zou gaan. De 28-jarige, die dinsdag tegen Colombia nog de winnende treffer maakte, degradeerde afgelopen seizoen met FC Köln uit de Bundesliga. Yoshinori Muto (Mainz) en Shinji Okazaki (Leicester City), de andere spitsen in de Japanse kern, spelen immers bij grotere clubs en lijken dus niet haalbaar.

UPDATE 11u
STVV moet alvast niet hopen op Osako. De Japanner werd in maart al verkocht aan Werder Bremen, dat 4,5 miljoen euro voor hem betaalde. Bovendien lijkt Werder hem niet meteen gekocht te hebben om dan alweer te verhuren/verkopen.

LEES OOK: Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Zal STVV een Japanse spits halen?

Meest recent

Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

1
1
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

57
57
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

17
17
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

45
45
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

51
51
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

54
54
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

211
211
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

346
346
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

107
107
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

256
256
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

133
133
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

104
104
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

457
457
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

553
553
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

64
64
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

767
767
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

75
75
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

639
639
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

224
224
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1129
1129
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

167
167
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

217
217

Meer sportnieuws