UPDATE: STVV kan WK-spits al schrappen

door
UPDATE: STVV kan WK-spits al schrappen

STVV gaat zich aanvallend zeker nog versterken en volgens sportief manager Tom Van den Abbeele mogen de fans van STVV zich nog aan enkele transfers verwachten. "Voorin is er de terugkeer van Wolke Janssens. Hij zal voluit zijn kans krijgen.


Na de voorbereiding evalueren wij zijn situatie. Maar intussen zoeken wij wel nog een spits, type Akpom", zegt hij aan Het Belang van Limburg. Akpom werd vorig jaar gehuurd van Arsenal en deed het goed, zijn dossier is nog niet gesloten. “Wie weet. Maar er is ook nog een andere piste. Een spits die momenteel op het WK zit (Japan? nvdr.). We hebben er iets voor over. Maar het moet wel betaalbaar blijven. Duimen dus maar dat die spits niet scoort in Rusland", blijft hij mysterieus.

UPDATE 22/06
Gezien de Japanse eigenaars lijdt het weinig twijfel dat de nieuwe spits uit de Japanse WK-selectie zal komen en Het Laatste Nieuws meent dat het om Yuya Osako zou gaan. De 28-jarige, die dinsdag tegen Colombia nog de winnende treffer maakte, degradeerde afgelopen seizoen met FC Köln uit de Bundesliga. Yoshinori Muto (Mainz) en Shinji Okazaki (Leicester City), de andere spitsen in de Japanse kern, spelen immers bij grotere clubs en lijken dus niet haalbaar.

UPDATE 11u
STVV moet alvast niet hopen op Osako. De Japanner werd in maart al verkocht aan Werder Bremen, dat 4,5 miljoen euro voor hem betaalde. Bovendien lijkt Werder hem niet meteen gekocht te hebben om dan alweer te verhuren/verkopen.

LEES OOK: "Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Zal STVV een Japanse spits halen?

Meest recent

Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

23
23
Kompany in bres voor Bayern-schietschijf: "Sinds ik hier ben ..."

Bayern München lijkt helemaal klaar voor de hervatting van de Champions League. Het won vrijdag ...

11
11
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

108
108
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

156
156
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

26
26
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

29
29
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

191
191
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

123
123
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

121
121
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

93
93
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

216
216
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

149
149
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

185
185
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

523
523
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

162
162
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

102
102
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

317
317
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

400
400
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

289
289
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

282
282
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

58
58
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

175
175
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

89
89
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

130
130

Meer sportnieuws