'Weg Wesley naar Lazio ligt open, Galatasaray richt zich op heuse toptransfer'

door
'Weg Wesley naar Lazio ligt open, Galatasaray richt zich op heuse toptransfer'

Ondanks een afgewezen bod van 7.5 miljoen euro heeft Lazio Wesley nog niet opgegeven. En Galatasaray blijft ook nog in de running. 


Wesley zou bij de Italiaanse topclub Lazio de opvolger van Caicedo moeten worden. De nummer vijf uit de Serie A is gecharmeerd door het profiel van de targetman van Club Brugge en is al tot actie overgegaan. Helaas voor de Italianen was hun bod van 7.5 miljoen euro ontoereikend voor blauw-zwart.  

Wesley zou zelf al een akkoord hebben met Lazio, Italiaanse media melden nu zelfs dat sportief directeur van Lazio Igli Tare één dezer dagen naar België wil afreizen om met Club Brugge te onderhandelen. Volgens Il Messaggero zou Tare nu weleens een bod neer te leggen waarmee Club Brugge akkoord kan gaan. Ondertussen meldt het Turkse Aktas dat Galatasaray Wesley ook een voorstel gedaan zou hebben.

UPDATE 14/06
Galatasaray lijkt de hoop opgegeven hebben om Wesley binnen te halen. Het Turkse Aslan Arenasi meldt dat de Turkse topclub zijn vizier richt op een absolute toptransfer. Galatasaray zou alles op alles zetten om Danny Welbeck van Arsenal aan te kopen, Wesley zou degraderen tot alternatief mocht de Engelse spits niet haalbaar blijken. De Turken hopen een topspits te contracteren om volgend seizoen te kunnen uitblinken in de Champions League. Volgens de Turkse media zou het gaan om een huurcontract voor één seizoen.

LEES OOK: Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Gaat Welbeck naar Galatasaray?

Meest recent

Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

14
14
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

24
24
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

28
28
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

31
31
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

170
170
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

91
91
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

78
78
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

31
31
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

241
241
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

42
42
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

87
87
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

42
42
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

71
71
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

375
375
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

532
532
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

358
358
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

454
454
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

172
172
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

257
257
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

189
189
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

191
191
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

154
154
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

379
379
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

100
100
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

350
350

Meer sportnieuws