TU: 'Club wil grote naam én strikt toptalent voor de neus van Real en co'

door
TU: 'Club wil grote naam én strikt toptalent voor de neus van Real en co'

De titelstrijd is overal gestreden en dus zijn heel wat clubs druk bezig met de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil na de komst van Mats Rits nog stevig uitpakken en denkt daarbij aan een grote naam. Zo zou het zijn oog laten vallen hebben op André-Pierre Gignac. De Franse ex-international speelt tegenwoordig in Mexico bij Tigres. Het lijkt echter weinig waarschijnlijk dat Club de 33-jarige spits kan betalen.



Wie wél naar Club lijkt te komen, is Karlo Letica. De 21-jarige doelman werd gelinkt aan verschillende grootmachten - onder meer Real Madrid en Arsenal - maar komt volgens Kroatische media naar Brugge. Dat zou 2 à 3 miljoen euro op tafel leggen voor het sluitstuk van Hajduk Split.

Ook Siebe Schrijvers is alsmaar nadrukkelijker in beeld bij Club. Anderlecht, AA Gent en Standard hebben afgehaakt voor de spelmaker van KRC Genk. Daar kijken ze alvast uit naar een vervanger en daarvoor zijn ze uitgekomen bij... Club. Philippe Clement zou er immers Sander Coopman bij willen als Schrijvers vertrekt.



Clinton Mata staat ook nog altijd op het verlanglijstje van Club. Eind deze week zou het om de tafel zitten met Sporting Charleroi om over de transfer van de rechtsachter te onderhandelen.

En er is nog meer goed nieuws, want in een interview gaf Marvelous Nakamba aan dat hij wil blijven. De stofzuiger van Club was gegeerd door onder meer Fiorentina en Schalke na een sterk eerste seizoen, maar denkt desondanks nog niet aan een transfer.



Er ontwikkelt zich een stevige strijd om Landry Dimata. De jonge Belg kende een moeilijk eerste seizoen bij VfL Wolfsburg en een uitleenbeurt is daarom niet uitgesloten. Anderlecht wil opnieuw proberen hem binnen te halen, maar ook AA Gent zou aan zijn mouw trekken. Paars-Wit is daarnaast ook nog altijd bezig met de komst van Carlos Eduardo (Goias).

Ook voor Raphael Rossi is een Belgische titanenstrijd aan de gang. Anderlecht en Club Brugge werden al nadrukkelijk aan de verdediger van Boavista gelinkt, maar volgens Portugese media is nu ook Standard geïnteresseerd.



De Rouches zouden in ieder geval wel al een toptransfer gerealiseerd hebben. De definitieve komst van Mehdi Carcela zou immers eindelijk afgerond zijn. Met Granada werd een akkoord gevonden, de flankaanvaller zou een contract tot 2021 getekend hebben.

Bij KRC Genk moeten ze nog altijd een vertrek van Sander Berge vrezen. Door een blessure kwam de Noor de voorbije maanden amper aan voetballen toe, maar desondanks blijft hij gegeerd. Vooral in Spanje is hij populair, want daar willen Valencia, Sevilla en Villarreal hem. Maar er zijn ook andere opties, want hij zou ook op het verlanglijstje van Arsenal, Liverpool en Napoli staan.



Zulte Waregem zou een jong Belgisch talent op het oog hebben. Het wil de 19-jarige doelman Romain Matthys binnenhalen. Die stond dit seizoen onder de lat bij FC Luik in de tweede amateurliga.

BUITENLAND

Bij Manchester City zou de eerste grote aanwinst voor volgend seizoen bijna een feit zijn. Er zou bijna een akkoord zijn over de komst van Jorginho. Met de speler zelf is er al een persoonlijk akkoord ter waarde van 4,5 miljoen euro per jaar. Ook met Napoli is City er bijna uit. Het zou 47 à 48 miljoen euro betalen voor de middenvelder. Met bonussen kan dat bedrag nog oplopen tot 50 i

LEES OOK: 'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Moet Club proberen om Gignac te halen?

Meest recent

Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

0
0
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

46
46
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

129
129
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

309
309
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

203
203
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

400
400
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

80
80
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

494
494
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

304
304
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

646
646
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

548
548
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

173
173
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

107
107
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

465
465
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

70
70
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

393
393
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

249
249
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

217
217
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

264
264
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

443
443
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

248
248
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

70
70
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

113
113
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

642
642

Meer sportnieuws