TU: 'Club wil grote naam én strikt toptalent voor de neus van Real en co'

door
TU: 'Club wil grote naam én strikt toptalent voor de neus van Real en co'

De titelstrijd is overal gestreden en dus zijn heel wat clubs druk bezig met de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil na de komst van Mats Rits nog stevig uitpakken en denkt daarbij aan een grote naam. Zo zou het zijn oog laten vallen hebben op André-Pierre Gignac. De Franse ex-international speelt tegenwoordig in Mexico bij Tigres. Het lijkt echter weinig waarschijnlijk dat Club de 33-jarige spits kan betalen.



Wie wél naar Club lijkt te komen, is Karlo Letica. De 21-jarige doelman werd gelinkt aan verschillende grootmachten - onder meer Real Madrid en Arsenal - maar komt volgens Kroatische media naar Brugge. Dat zou 2 à 3 miljoen euro op tafel leggen voor het sluitstuk van Hajduk Split.

Ook Siebe Schrijvers is alsmaar nadrukkelijker in beeld bij Club. Anderlecht, AA Gent en Standard hebben afgehaakt voor de spelmaker van KRC Genk. Daar kijken ze alvast uit naar een vervanger en daarvoor zijn ze uitgekomen bij... Club. Philippe Clement zou er immers Sander Coopman bij willen als Schrijvers vertrekt.



Clinton Mata staat ook nog altijd op het verlanglijstje van Club. Eind deze week zou het om de tafel zitten met Sporting Charleroi om over de transfer van de rechtsachter te onderhandelen.

En er is nog meer goed nieuws, want in een interview gaf Marvelous Nakamba aan dat hij wil blijven. De stofzuiger van Club was gegeerd door onder meer Fiorentina en Schalke na een sterk eerste seizoen, maar denkt desondanks nog niet aan een transfer.



Er ontwikkelt zich een stevige strijd om Landry Dimata. De jonge Belg kende een moeilijk eerste seizoen bij VfL Wolfsburg en een uitleenbeurt is daarom niet uitgesloten. Anderlecht wil opnieuw proberen hem binnen te halen, maar ook AA Gent zou aan zijn mouw trekken. Paars-Wit is daarnaast ook nog altijd bezig met de komst van Carlos Eduardo (Goias).

Ook voor Raphael Rossi is een Belgische titanenstrijd aan de gang. Anderlecht en Club Brugge werden al nadrukkelijk aan de verdediger van Boavista gelinkt, maar volgens Portugese media is nu ook Standard geïnteresseerd.



De Rouches zouden in ieder geval wel al een toptransfer gerealiseerd hebben. De definitieve komst van Mehdi Carcela zou immers eindelijk afgerond zijn. Met Granada werd een akkoord gevonden, de flankaanvaller zou een contract tot 2021 getekend hebben.

Bij KRC Genk moeten ze nog altijd een vertrek van Sander Berge vrezen. Door een blessure kwam de Noor de voorbije maanden amper aan voetballen toe, maar desondanks blijft hij gegeerd. Vooral in Spanje is hij populair, want daar willen Valencia, Sevilla en Villarreal hem. Maar er zijn ook andere opties, want hij zou ook op het verlanglijstje van Arsenal, Liverpool en Napoli staan.



Zulte Waregem zou een jong Belgisch talent op het oog hebben. Het wil de 19-jarige doelman Romain Matthys binnenhalen. Die stond dit seizoen onder de lat bij FC Luik in de tweede amateurliga.

BUITENLAND

Bij Manchester City zou de eerste grote aanwinst voor volgend seizoen bijna een feit zijn. Er zou bijna een akkoord zijn over de komst van Jorginho. Met de speler zelf is er al een persoonlijk akkoord ter waarde van 4,5 miljoen euro per jaar. Ook met Napoli is City er bijna uit. Het zou 47 à 48 miljoen euro betalen voor de middenvelder. Met bonussen kan dat bedrag nog oplopen tot 50 i

LEES OOK: Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Moet Club proberen om Gignac te halen?

Meest recent

Engelse pers zet bepalende Trossard in de bloemetjes

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

20
20
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

44
44
Kompany verovert het voetbal: "Ooit FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

17
17
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

103
103
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

206
206
'Anderlecht davert: Sibierski zorgt voor aardverschuiving'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief directeur nu ook officieel beet. Zoals verwacht werd ...

287
287
Toekomst Kompany: sterke man Bayern doet straffe uitspraak

Vincent Kompany kan dinsdagavond geschiedenis schrijven als coach van Bayern München als hij ...

83
83
'Leegloop STVV: eerste grote vertrekker staat al klaar'

STVV is bezig aan droomseizoen en is ondertussen zelfs verzekerd van een Europees ticket. Desondanks ...

147
147
Ruben Van Gucht diep geraakt door overlijden Hans Otten

Het nieuws over het overlijden van Hans Otten heeft velen diep geraakt, en ook Ruben Van Gucht bleef ...

21
21
'Kassa kassa bij Club: Juventus klopt aan voor topdeal'

Club Brugge zal komende zomer verschillende sterkhouders zien vertrekken. En daarvoor neemt het ...

283
283
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

250
250
Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen in PO's

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

239
239
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

182
182
'Taravel onder druk: groot slachtoffer voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

364
364
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

79
79
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

106
106
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

119
119
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

63
63
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

116
116
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

96
96
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

303
303
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

101
101
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

42
42
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

270
270
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

399
399

Meer sportnieuws