TU: 'Club wil grote naam én strikt toptalent voor de neus van Real en co'

door
TU: 'Club wil grote naam én strikt toptalent voor de neus van Real en co'

De titelstrijd is overal gestreden en dus zijn heel wat clubs druk bezig met de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil na de komst van Mats Rits nog stevig uitpakken en denkt daarbij aan een grote naam. Zo zou het zijn oog laten vallen hebben op André-Pierre Gignac. De Franse ex-international speelt tegenwoordig in Mexico bij Tigres. Het lijkt echter weinig waarschijnlijk dat Club de 33-jarige spits kan betalen.



Wie wél naar Club lijkt te komen, is Karlo Letica. De 21-jarige doelman werd gelinkt aan verschillende grootmachten - onder meer Real Madrid en Arsenal - maar komt volgens Kroatische media naar Brugge. Dat zou 2 à 3 miljoen euro op tafel leggen voor het sluitstuk van Hajduk Split.

Ook Siebe Schrijvers is alsmaar nadrukkelijker in beeld bij Club. Anderlecht, AA Gent en Standard hebben afgehaakt voor de spelmaker van KRC Genk. Daar kijken ze alvast uit naar een vervanger en daarvoor zijn ze uitgekomen bij... Club. Philippe Clement zou er immers Sander Coopman bij willen als Schrijvers vertrekt.



Clinton Mata staat ook nog altijd op het verlanglijstje van Club. Eind deze week zou het om de tafel zitten met Sporting Charleroi om over de transfer van de rechtsachter te onderhandelen.

En er is nog meer goed nieuws, want in een interview gaf Marvelous Nakamba aan dat hij wil blijven. De stofzuiger van Club was gegeerd door onder meer Fiorentina en Schalke na een sterk eerste seizoen, maar denkt desondanks nog niet aan een transfer.



Er ontwikkelt zich een stevige strijd om Landry Dimata. De jonge Belg kende een moeilijk eerste seizoen bij VfL Wolfsburg en een uitleenbeurt is daarom niet uitgesloten. Anderlecht wil opnieuw proberen hem binnen te halen, maar ook AA Gent zou aan zijn mouw trekken. Paars-Wit is daarnaast ook nog altijd bezig met de komst van Carlos Eduardo (Goias).

Ook voor Raphael Rossi is een Belgische titanenstrijd aan de gang. Anderlecht en Club Brugge werden al nadrukkelijk aan de verdediger van Boavista gelinkt, maar volgens Portugese media is nu ook Standard geïnteresseerd.



De Rouches zouden in ieder geval wel al een toptransfer gerealiseerd hebben. De definitieve komst van Mehdi Carcela zou immers eindelijk afgerond zijn. Met Granada werd een akkoord gevonden, de flankaanvaller zou een contract tot 2021 getekend hebben.

Bij KRC Genk moeten ze nog altijd een vertrek van Sander Berge vrezen. Door een blessure kwam de Noor de voorbije maanden amper aan voetballen toe, maar desondanks blijft hij gegeerd. Vooral in Spanje is hij populair, want daar willen Valencia, Sevilla en Villarreal hem. Maar er zijn ook andere opties, want hij zou ook op het verlanglijstje van Arsenal, Liverpool en Napoli staan.



Zulte Waregem zou een jong Belgisch talent op het oog hebben. Het wil de 19-jarige doelman Romain Matthys binnenhalen. Die stond dit seizoen onder de lat bij FC Luik in de tweede amateurliga.

BUITENLAND

Bij Manchester City zou de eerste grote aanwinst voor volgend seizoen bijna een feit zijn. Er zou bijna een akkoord zijn over de komst van Jorginho. Met de speler zelf is er al een persoonlijk akkoord ter waarde van 4,5 miljoen euro per jaar. Ook met Napoli is City er bijna uit. Het zou 47 à 48 miljoen euro betalen voor de middenvelder. Met bonussen kan dat bedrag nog oplopen tot 50 i

LEES OOK: 'Guardiola zet zijn zinnen op sleutelpion Club Brugge'

Moet Club proberen om Gignac te halen?

Meest recent

'Anderlecht doet geschiedenis herleven met nieuwe deal'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de halve finale van de beker en hoopt dat het daarmee ...

18
18
'Guardiola zet zijn zinnen op sleutelpion Club Brugge'

Het is nog wachten op de eerste aanwinst van de winter bij Club Brugge. Aan uitgaande zijde beweegt ...

77
77
Ontsnapt aan rood? Zo oordeelt Kana zelf over fase

Anderlecht heeft zich donderdagavond geplaatst voor de halve finale van de beker na een nipte zege ...

82
82
Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

207
207
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

137
137
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

42
42
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

434
434
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

441
441
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

154
154
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

312
312
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

97
97
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

630
630
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

127
127
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

136
136
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

396
396
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

491
491
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

163
163
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

590
590
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

655
655
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

226
226
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

539
539
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

85
85
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

207
207
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

978
978

Meer sportnieuws