TU: 'Club wil grote naam én strikt toptalent voor de neus van Real en co'

632
TU: 'Club wil grote naam én strikt toptalent voor de neus van Real en co'

De titelstrijd is overal gestreden en dus zijn heel wat clubs druk bezig met de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil na de komst van Mats Rits nog stevig uitpakken en denkt daarbij aan een grote naam. Zo zou het zijn oog laten vallen hebben op André-Pierre Gignac. De Franse ex-international speelt tegenwoordig in Mexico bij Tigres. Het lijkt echter weinig waarschijnlijk dat Club de 33-jarige spits kan betalen.



Wie wél naar Club lijkt te komen, is Karlo Letica. De 21-jarige doelman werd gelinkt aan verschillende grootmachten - onder meer Real Madrid en Arsenal - maar komt volgens Kroatische media naar Brugge. Dat zou 2 à 3 miljoen euro op tafel leggen voor het sluitstuk van Hajduk Split.

Ook Siebe Schrijvers is alsmaar nadrukkelijker in beeld bij Club. Anderlecht, AA Gent en Standard hebben afgehaakt voor de spelmaker van KRC Genk. Daar kijken ze alvast uit naar een vervanger en daarvoor zijn ze uitgekomen bij... Club. Philippe Clement zou er immers Sander Coopman bij willen als Schrijvers vertrekt.



Clinton Mata staat ook nog altijd op het verlanglijstje van Club. Eind deze week zou het om de tafel zitten met Sporting Charleroi om over de transfer van de rechtsachter te onderhandelen.

En er is nog meer goed nieuws, want in een interview gaf Marvelous Nakamba aan dat hij wil blijven. De stofzuiger van Club was gegeerd door onder meer Fiorentina en Schalke na een sterk eerste seizoen, maar denkt desondanks nog niet aan een transfer.



Er ontwikkelt zich een stevige strijd om Landry Dimata. De jonge Belg kende een moeilijk eerste seizoen bij VfL Wolfsburg en een uitleenbeurt is daarom niet uitgesloten. Anderlecht wil opnieuw proberen hem binnen te halen, maar ook AA Gent zou aan zijn mouw trekken. Paars-Wit is daarnaast ook nog altijd bezig met de komst van Carlos Eduardo (Goias).

Ook voor Raphael Rossi is een Belgische titanenstrijd aan de gang. Anderlecht en Club Brugge werden al nadrukkelijk aan de verdediger van Boavista gelinkt, maar volgens Portugese media is nu ook Standard geïnteresseerd.



De Rouches zouden in ieder geval wel al een toptransfer gerealiseerd hebben. De definitieve komst van Mehdi Carcela zou immers eindelijk afgerond zijn. Met Granada werd een akkoord gevonden, de flankaanvaller zou een contract tot 2021 getekend hebben.

Bij KRC Genk moeten ze nog altijd een vertrek van Sander Berge vrezen. Door een blessure kwam de Noor de voorbije maanden amper aan voetballen toe, maar desondanks blijft hij gegeerd. Vooral in Spanje is hij populair, want daar willen Valencia, Sevilla en Villarreal hem. Maar er zijn ook andere opties, want hij zou ook op het verlanglijstje van Arsenal, Liverpool en Napoli staan.



Zulte Waregem zou een jong Belgisch talent op het oog hebben. Het wil de 19-jarige doelman Romain Matthys binnenhalen. Die stond dit seizoen onder de lat bij FC Luik in de tweede amateurliga.

BUITENLAND

Bij Manchester City zou de eerste grote aanwinst voor volgend seizoen bijna een feit zijn. Er zou bijna een akkoord zijn over de komst van Jorginho. Met de speler zelf is er al een persoonlijk akkoord ter waarde van 4,5 miljoen euro per jaar. Ook met Napoli is City er bijna uit. Het zou 47 à 48 miljoen euro betalen voor de middenvelder. Met bonussen kan dat bedrag nog oplopen tot 50 i

LEES OOK: Club NXT-talent klopt op de deur: “Ik wil debuut maken”

Moet Club proberen om Gignac te halen?

Meest recent

Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

12
12
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

17
17
BILD: Vincent Kompany afgevoerd naar ziekenhuis

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

151
151
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

12
12
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

71
71
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

55
55
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

28
28
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

29
29
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

65
65
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

99
99
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

46
46
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

101
101
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

63
63
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

249
249
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

40
40
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

179
179
Toptalent komt plots boven bij Anderlecht: Bruno verklaart

Anderlecht stond donderdagavond onder zware druk in Polen na de nederlagen tegen Dinamo Zagreb en ...

342
342
Geen JPL-voetbal vanavond: Kortrijk-Mechelen afgelast

Competitievoetbal was de voorbije anderhalve maand schaars in ons land. Eind september en begin ...

96
96
De Ketelaere krijgt ervan langs in Italië: "Dat doet hij niet"

Het werd donderdag een uitstekende Europese avond voor de Belgische clubs, maar andere landgenoten ...

184
184
'Bom' op Belgisch voetbal wordt sisser: Antwerp vangt bot

De voorbije jaren zijn er al enkele bommetjes ontploft in de voetbalwereld, die het transfersysteem ...

218
218
TRANSFERUURTJE: 'Nilis verrast, Genk hakt knoop door over revelatie'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

108
108
Vitor Bruno rekent op ‘lieveling’: Anderlecht-pion staat op

RSC Anderlecht deed vertrouwen op in de Europa League. Tegen Jagiellonia won Anderlecht met 0-3. ...

297
297
Nachtmerrie wordt sprookje: Antwerp-fan Huybrechts in extase

Kim Huybrechts leek naast het EK darts te grijpen en zag alweer een grote kans door de vingers ...

41
41
Florucz baalt ondanks zege Union: “Zo wil je niet voetballen”

Union SG gooit hoge ogen in Europa. De Brusselse club won in een leeg Düsseldorf met 4-0 van ...

45
45
Club NXT-talent klopt op de deur: “Ik wil debuut maken”

De afgelopen seizoenen braken heel wat talenten bij Club Brugge door via Club NXT. De U23-ploeg van ...

390
390

Meer sportnieuws