TU: 'Club wil grote naam én strikt toptalent voor de neus van Real en co'

door
TU: 'Club wil grote naam én strikt toptalent voor de neus van Real en co'

De titelstrijd is overal gestreden en dus zijn heel wat clubs druk bezig met de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.

JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge wil na de komst van Mats Rits nog stevig uitpakken en denkt daarbij aan een grote naam. Zo zou het zijn oog laten vallen hebben op André-Pierre Gignac. De Franse ex-international speelt tegenwoordig in Mexico bij Tigres. Het lijkt echter weinig waarschijnlijk dat Club de 33-jarige spits kan betalen.



Wie wél naar Club lijkt te komen, is Karlo Letica. De 21-jarige doelman werd gelinkt aan verschillende grootmachten - onder meer Real Madrid en Arsenal - maar komt volgens Kroatische media naar Brugge. Dat zou 2 à 3 miljoen euro op tafel leggen voor het sluitstuk van Hajduk Split.

Ook Siebe Schrijvers is alsmaar nadrukkelijker in beeld bij Club. Anderlecht, AA Gent en Standard hebben afgehaakt voor de spelmaker van KRC Genk. Daar kijken ze alvast uit naar een vervanger en daarvoor zijn ze uitgekomen bij... Club. Philippe Clement zou er immers Sander Coopman bij willen als Schrijvers vertrekt.



Clinton Mata staat ook nog altijd op het verlanglijstje van Club. Eind deze week zou het om de tafel zitten met Sporting Charleroi om over de transfer van de rechtsachter te onderhandelen.

En er is nog meer goed nieuws, want in een interview gaf Marvelous Nakamba aan dat hij wil blijven. De stofzuiger van Club was gegeerd door onder meer Fiorentina en Schalke na een sterk eerste seizoen, maar denkt desondanks nog niet aan een transfer.



Er ontwikkelt zich een stevige strijd om Landry Dimata. De jonge Belg kende een moeilijk eerste seizoen bij VfL Wolfsburg en een uitleenbeurt is daarom niet uitgesloten. Anderlecht wil opnieuw proberen hem binnen te halen, maar ook AA Gent zou aan zijn mouw trekken. Paars-Wit is daarnaast ook nog altijd bezig met de komst van Carlos Eduardo (Goias).

Ook voor Raphael Rossi is een Belgische titanenstrijd aan de gang. Anderlecht en Club Brugge werden al nadrukkelijk aan de verdediger van Boavista gelinkt, maar volgens Portugese media is nu ook Standard geïnteresseerd.



De Rouches zouden in ieder geval wel al een toptransfer gerealiseerd hebben. De definitieve komst van Mehdi Carcela zou immers eindelijk afgerond zijn. Met Granada werd een akkoord gevonden, de flankaanvaller zou een contract tot 2021 getekend hebben.

Bij KRC Genk moeten ze nog altijd een vertrek van Sander Berge vrezen. Door een blessure kwam de Noor de voorbije maanden amper aan voetballen toe, maar desondanks blijft hij gegeerd. Vooral in Spanje is hij populair, want daar willen Valencia, Sevilla en Villarreal hem. Maar er zijn ook andere opties, want hij zou ook op het verlanglijstje van Arsenal, Liverpool en Napoli staan.



Zulte Waregem zou een jong Belgisch talent op het oog hebben. Het wil de 19-jarige doelman Romain Matthys binnenhalen. Die stond dit seizoen onder de lat bij FC Luik in de tweede amateurliga.

BUITENLAND

Bij Manchester City zou de eerste grote aanwinst voor volgend seizoen bijna een feit zijn. Er zou bijna een akkoord zijn over de komst van Jorginho. Met de speler zelf is er al een persoonlijk akkoord ter waarde van 4,5 miljoen euro per jaar. Ook met Napoli is City er bijna uit. Het zou 47 à 48 miljoen euro betalen voor de middenvelder. Met bonussen kan dat bedrag nog oplopen tot 50 i

LEES OOK: 'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Moet Club proberen om Gignac te halen?

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

49
49
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

150
150
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

136
136
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

56
56
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

65
65
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

212
212
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

204
204
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

61
61
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

95
95
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

365
365
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

305
305
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

192
192
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

335
335
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

940
940
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

114
114
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

211
211
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

304
304
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

96
96
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

231
231
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

227
227
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

374
374
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

199
199
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

67
67
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

157
157
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws