TRANSFERUURTJE: 'RSCA drukt door voor volgende transfer, Club schiet in actie'

534 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'RSCA drukt door voor volgende transfer, Club schiet in actie'

De titelstrijd is overal gestreden en dus zijn heel wat clubs druk bezig met de komende zomermercato. VoetbalNieuws zal daarom dagelijks de belangrijkste transfernieuwtjes bundelen in dit Transferuurtje om een duidelijk overzicht te geven van wat er zich in binnen- en buitenland afspeelt.

JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht drukt alweer door voor zijn volgende aanwinst. Het zou de onderhandelingen geopend hebben met Tema Youth over Joseph Paintsil. De 20-jarige Ghanees was het voorbije seizoen een revelatie bij Ferencvaros. Ook Club Brugge informeerde al, net als Southampton en FC Köln. Ook KRC Genk blijft geïnteresseerd.



Club lijkt een versnelling hoger te schakelen op de transfermarkt. Het rondde dinsdag de komst van Mats Rits af en haalde ook Carl Hoefkens terug. De ex-verdediger wordt assistent-trainer bij de beloften. En nu toont de kampioen ook nadrukkelijke interesse in Siebe Schrijvers. De offensieve middenvelder wil vertrekken bij KRC Genk, waar hij te weinig aan spelen toekomt en bovendien nog maar één jaar contract heeft. De Limburgers vragen 3 miljoen euro, maar die prijs zal wellicht nog zakken.

Ook een doelman is nog altijd prioriteit en daarvoor valt alsmaar nadrukkelijker de naam van Karlo Letica. De 21-jarige speelt immers bij Hajduk Split, een ex-club van Ivan Leko, en Club heeft met Tomislav Rogic ook een Kroatische keeperstrainer. Letica bewees bovendien al over talent te beschikken, want hij werd de voorbije maanden ook al gelinkt aan Real Madrid. Ook de Amerikaan Alex Bono blijft een optie. Daarnaast zou er ook nog een derde concrete piste zijn.



De strijd om Chancel Mbemba lijkt Club dan weer niet te gaan winnen. De verdediger heeft al een persoonlijk akkoord met Anderlecht, al wil dat zeker niet zeggen dat hij sowieso naar Brussel trekt. Ook Standard blijft zeer concreet en beschikt over de nodige middelen. Enkel Club zou al een achterstand hebben in de strijd om de Congolees van Newcastle United.

Bij Genk zullen er naast Schrijvers nog een pak spelers vertrekken. Maar liefst vijftien spelers zoeken deze zomer mogelijk andere oorden op. Colley is al bijna weg en Brabec, Zebli en Naranjo mogen definitief vertrekken. Ook een transfer van Jackers, Uronen, Karelis en Samatta is niet uitgesloten. Voor Coucke, Khammas, Janssens, Sabak, Benson en Vanzeir lonkt wellicht een uitleenbeurt.



Het lijkt er alsmaar meer op dat Standard na zes maanden Zinho Vanheusden alweer zal verliezen. De 18-jarige verdediger kwam amper één keer in actie en dat is te weinig voor zowel de speler als Inter Milan. Hij zou daarom op weg zijn naar KV Oostende, waar hij wel zeker lijkt te zijn van speelminuten.

BUITENLAND

Real Madrid zou alvast zijn verlanglijstje voor volgend seizoen opgesteld hebben. Het wil zich op drie posities versterken: een nieuwe doelman, rechtsachter en centrale verdediger. Ook het binnenhalen van een grote naam is een optie. Voor dat laatste is Eden Hazard een kandidaat, net als Neymar, Mohamed Salah en Paulo Dybala. In doel is Thibaut Courtois één van de namen op het lijstje van Real, al is Alisson de topkandidaat. Ook David De Gea is nog altijd in beeld.

LEES OOK: 'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

Heeft Anderlecht nog een flankaanvaller nodig?

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

3
3
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

61
61
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

44
44
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

94
94
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

17
17
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

167
167
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

130
130
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

672
672
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

879
879
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

312
312
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

173
173
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

249
249
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

187
187
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

149
149
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

170
170
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

102
102
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

72
72
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

116
116
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

84
84
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

167
167
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

346
346
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1130
1130

Meer sportnieuws