EXCLUSIEF: Dembélé verlengt niet bij Tottenham: "Er is veel interesse"

270 stemmen
EXCLUSIEF: Dembélé verlengt niet bij Tottenham:

Bij Tottenham hebben ze met Toby Alderweireld, Jan Vertonghen en Mousa Dembélé drie Rode Duivels onder contract staan. De kans bestaat dat er twee de club in de zomer gaan verlaten. Alderweireld vertrekt zeker. Hij tekent niet bij en de club wil hem in de zomer van de hand doen.


De ervaren Belg wordt aan tal van clubs zoals Manchester United, Chelsea, Real Madrid, PSG en vele anderen gekoppeld. Mogelijk zal ook Mousa Dembélé de Spurs gaan verlaten. We spraken met Tom De Mul, zijn spelersagent, over diens situatie.

"Mousa heeft nog één jaar contract bij Tottenham. Hij heeft een fantastisch seizoen gespeeld en er beweegt heel veel rond hem. Er is veel interesse binnen en buiten Europa. We gaan het WK afwachten en ik hoop dat hij speelt in Rusland, want hij verdient dat na zo een topseizoen. Een moeilijk laatste jaar vermijden zoals bij Alderweireld? Voorlopig gaat Mousa niet bijtekenen", spreekt hij duidelijke taal. Dembélé werd de afgelopen maanden vaak gelinkt aan Juventus en onlangs nog aan het Chinese Beijing Guoan.

Vertonghen absolute top
Samen met Vertonghen speelde Dembélé een fantastisch seizoen. De Mul vindt het geen verrassing dat beiden dit niveau hebben bereikt. "Om eerlijk te zijn: ik ga niet zeggen dat ik dit 100% had verwacht, maar Mousa is natuurlijk een supertalent. Dat ziet iedereen. Jan heeft zich iets later ontwikkeld, maar ik zag hem altijd als een heel groot talent dat een grote carrière zou maken. Hij had altijd een goede mentaliteit, gecombineerd met zeer veel kwaliteiten. Het zijn twee toppers en ik denk dat er op dit moment geen betere linker centrale verdediger is dan Jan."

LEES OOK: Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Zal Dembélé Tottenham in de zomer verlaten?

Meest recent

Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

7
7
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

33
33
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

28
28
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

62
62
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

285
285
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

140
140
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

55
55
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

348
348
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

109
109
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

703
703
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

103
103
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

92
92
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

79
79
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

192
192
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

351
351
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

313
313
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

543
543
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

917
917
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

149
149
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

939
939
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

219
219
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

695
695
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

243
243

Meer sportnieuws