EXCLUSIEF: Dembélé verlengt niet bij Tottenham: "Er is veel interesse"

270
EXCLUSIEF: Dembélé verlengt niet bij Tottenham:

Bij Tottenham hebben ze met Toby Alderweireld, Jan Vertonghen en Mousa Dembélé drie Rode Duivels onder contract staan. De kans bestaat dat er twee de club in de zomer gaan verlaten. Alderweireld vertrekt zeker. Hij tekent niet bij en de club wil hem in de zomer van de hand doen.


De ervaren Belg wordt aan tal van clubs zoals Manchester United, Chelsea, Real Madrid, PSG en vele anderen gekoppeld. Mogelijk zal ook Mousa Dembélé de Spurs gaan verlaten. We spraken met Tom De Mul, zijn spelersagent, over diens situatie.

"Mousa heeft nog één jaar contract bij Tottenham. Hij heeft een fantastisch seizoen gespeeld en er beweegt heel veel rond hem. Er is veel interesse binnen en buiten Europa. We gaan het WK afwachten en ik hoop dat hij speelt in Rusland, want hij verdient dat na zo een topseizoen. Een moeilijk laatste jaar vermijden zoals bij Alderweireld? Voorlopig gaat Mousa niet bijtekenen", spreekt hij duidelijke taal. Dembélé werd de afgelopen maanden vaak gelinkt aan Juventus en onlangs nog aan het Chinese Beijing Guoan.

Vertonghen absolute top
Samen met Vertonghen speelde Dembélé een fantastisch seizoen. De Mul vindt het geen verrassing dat beiden dit niveau hebben bereikt. "Om eerlijk te zijn: ik ga niet zeggen dat ik dit 100% had verwacht, maar Mousa is natuurlijk een supertalent. Dat ziet iedereen. Jan heeft zich iets later ontwikkeld, maar ik zag hem altijd als een heel groot talent dat een grote carrière zou maken. Hij had altijd een goede mentaliteit, gecombineerd met zeer veel kwaliteiten. Het zijn twee toppers en ik denk dat er op dit moment geen betere linker centrale verdediger is dan Jan."

LEES OOK: Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Zal Dembélé Tottenham in de zomer verlaten?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

16
16
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

28
28
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

55
55
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

56
56
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

115
115
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

166
166
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

64
64
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

88
88
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

61
61
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

110
110
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

17
17
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

76
76
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

197
197
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

114
114
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

95
95
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

889
889
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

152
152
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

102
102
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

41
41
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

388
388
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

427
427
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

407
407

Meer sportnieuws