Na Courtois en Lukaku trapt ook Simons na op Wilmots: "Dat is bullshit"

1076 stemmen
Na Courtois en Lukaku trapt ook Simons na op Wilmots:

Tijdens zijn periode bij de Rode Duivels liet Marc Wilmots altijd uitschijnen dat hij een uitstekende band had met al zijn spelers, maar achteraf blijkt dat hoegenaamd niet zo te zijn. De voorbije weken haalden Thibaut Courtois en Romelu Lukaku al stevig uit naar de ex-bondscoach en nu doet ook Timmy Simons een boekje open over Wilmots.


In Sport/Foot Magazine spreekt de veteraan van Club Brugge over zijn niet-selectie voor het WK vier jaar geleden. "Ik zou dezelfde beslissing genomen hebben als Wilmots. Het was zijn communicatie die me choqueerde, niet zijn beslissing. De dag waarop de selectie bekend gemaakt zou worden, zag ik dat hij geprobeerd had me te bellen. Ik had direct begrepen dat ik niet naar Brazilië zou gaan", blikt Simons terug.

"Ik herhaal: in zijn plaats zou ik ook beslist hebben om Simons niet op te roepen. Maar wat ik Wilmots wel verwijt, is dat hij me niet vroeger verwittigd had. Je moet me niet wijs maken dat hij zijn selectie gemaakt heeft een paar uur voor hij ze aan de pers bekend zou maken. Dat is bullshit! Hij wist het al een tijdje en hij had het me vroeger kunnen vertellen, één of twee maanden voordien. Ik zou mijn mond wel gehouden hebben, ik heb nog nooit iets gelekt naar de pers. Dat hij zo handelde na alles wat we samen meegemaakt hebben, dat doet mij pijn. We hebben samen een WK gespeeld en daarna hebben we jarenlang samengewerkt, eerst als assistent en speler, daarna als bondscoach en speler. Dat is toch niet niets? Alleen al daarom vond ik dat hij wel wat transparanter had mogen zijn, om eerlijk te zijn."

LEES OOK: Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Terechte kritiek?

Meest recent

Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

67
67
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

4
4
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

93
93
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

59
59
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

64
64
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

427
427
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

391
391
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

208
208
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

288
288
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

79
79
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

150
150
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

182
182
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

89
89
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

155
155
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

73
73
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

176
176
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

173
173
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

27
27
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

207
207
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

444
444
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

291
291
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

88
88
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

954
954
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

539
539
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

608
608

Meer sportnieuws