OFFICIEEL: OHL dient klacht in tegen ref Van Driessche

119
OFFICIEEL: OHL dient klacht in tegen ref Van Driessche

Belgische clubs zijn een koning in het klagen over scheidsrechters, maar in eigen boezem kijken hoort er zelden of nooit bij. OHL is daar een goed voorbeeld van.


OHL komt met een onthutsend bericht:

Omdat de scheidsrechterlijke beslissingen van Bram Van Driessche in de wedstrijd tegen KV Kortrijk zo flagrant in ons nadeel waren, besliste OH Leuven om klacht in te dienen bij scheidsrechtersbaas Johan Verbist. Hiermee willen we als club een krachtig signaal geven dat we Play-Off 2 serieus nemen en dat wij onze kansen op een eerlijke manier willen verdedigen. Een aantal beslissingen van scheidsrechter Bram Van Driessche hebben voor heel veel frustratie en onbegrip gezorgd.

We willen als club een eerlijke kans krijgen in Play-Off 2 en dit was dinsdagavond overduidelijk niet het geval. Na de twee strafschoppen en de onterechte rode kaart in de wedstrijd tegen Zulte Waregem, werden opnieuw twee denkbeeldige penalty's toegekend. Deze beslissingen bleken bepalend te zijn voor het resultaat. Op die manier kunnen onze spelers hun kansen in Play-Off 2 niet ten volle benutten.

Gelukkig hebben we nog drie thuiswedstrijden voor de boeg waarin we zullen trachten zo veel mogelijk punten te vergaren. OH Leuven neemt Play-Off 2 heel ernstig en mag dit dan ook verwachten van de scheidsrechters die voor deze wedstrijden worden aangesteld. We hopen op deze manier een krachtig signaal te geven en verwachten een duidelijk statement van Johan Verbist.

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Onbegrijpelijk?

Meest recent

Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

28
28
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

93
93
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

70
70
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

108
108
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

182
182
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

90
90
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

110
110
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

108
108
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

98
98
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

67
67
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

38
38
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

175
175
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

116
116
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

55
55
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

64
64
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

28
28
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

285
285
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

80
80
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

125
125
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

106
106
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

113
113
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

345
345
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

73
73

Meer sportnieuws