'AA Gent-topper op weg naar Bundesliga, vervanger al in zicht'

door
'AA Gent-topper op weg naar Bundesliga, vervanger al in zicht'

AA Gent lijkt Moses Simon en Lovre Kalinic in de zomer kwijt te geraken, maar er is nog meer interesse voor enkele spelers.


Nigeriaanse media weten dat een club uit de Bundesliga zich nadrukkelijk manifesteert voor Samuel Kalu. De Nigeriaanse winger kan ook naar de Ligue I en de Premier League, maar hij zou te veel moeilijkheden bekomen om een werkvergunning te krijgen. Daarom is de Bundesliga een goede optie en de Buffalo’s hopen 15 miljoen euro te vangen.

Gent zoekt alvast een vervanger en wil mogelijk wéér gaan shoppen bij Trencin, de club waar het Kalu weghaalde. De nummer twee uit de Jupiler Pro League zou er Hillary Gong op de voet volgen. Dat is een 20-jarige rechtsbuiten uit Zambia die dit seizoen al goed was voor 8 goals en 12 assists in alle competities samen. Hij ligt nog tot medio 2019 onder contract bij Trencin.

LEES OOK: Skoras duidt na glansrol grote verschil met Club aan

Moet Gent Kalu laten gaan als het 15 miljoen kan krijgen?

Meest recent

Vrancken trekt belangrijke les uit afstraffing

Na zeven wedstrijden is STVV zijn ongeslagen status kwijt. De Kanaries gingen zondagavond pijnlijk ...

22
22
Vazquez doet Anderlecht straffe belofte na bevrijdende goal

Anderlecht speelde zondag zijn eerste wedstrijd na de interlandbreak en na het turbulente einde van ...

163
163
Barça houdt voor minipubliek schietoefening tegen Valencia

FC Barcelona heeft de aansluiting met Real Madrid zondag niet verloren. Het blijft in het spoor van ...

34
34
Modric en Saelemaekers doen San Siro ontploffen

AC Milan begon zijn seizoen dramatisch met een thuisnederlaag tegen Cremonese, maar lijkt stilaan ...

90
90
Rode kaarten Degreef en Erabi: Hasi maakt ref helemaal af

De kraker tussen Anderlecht en Genk van zondagavond heeft heel wat voer voor discussie opgeleverd. ...

625
625
El Ouahdi komt met bizarre reactie na schwalbe

De topper tussen Anderlecht en Genk heeft zondagavond uiteindelijk een gelijkspel opgeleverd. ...

244
244
Storm bij Anderlecht: Coosemans haalt uit na rode kaart

Anderlecht heeft zondag vrede moeten nemen met een puntje in de topper tegen Genk. Het leek nochtans ...

409
409
Skoras duidt na glansrol grote verschil met Club aan

AA Gent maakte zondag een statement, want het boekte een zeer knappe zege tegen Antwerp. Met een man ...

418
418
STVV gaat volledig met de billen bloot tegen Westerlo

STVV begon uiterst fraai aan de competitie en kon vandaag weer mee aan kop komen. De Kanaries ...

53
53
Rob Schoofs koestert één grote droom na debuut bij Union

Union pakte gisteren in de absolute slotfase de zege op het veld van Dender. De landskampioen trekt ...

104
104
Lotto Park kookt: Vazquez en rood zorgen voor spektakel

In het Lotto Park werd het vanavond allesbehalve een gewone topper. Anderlecht moest al vroeg met ...

392
392
Dries Mertens viert babyborrel in kolkend Lotto Park

Anderlecht staat momenteel op voorsprong in de topper tegen Racing Genk, al moet het wel nog een ...

119
119
Doku schittert in verwoestende Manchester-derbyzege

Jérémy Doku heeft zich op weergaloze wijze in de kijker gespeeld tijdens de ...

220
220
Ongeziene vierklapper: Ex-KV speler beleeft droom in CPL

De Challenger Pro League blijft garant staan voor spektakel. Na vijf speeldagen steken SK Beveren en ...

127
127
Olivier Renard spreekt vrijuit: "Het is een schandaal!"

Op dit moment speelt Anderlecht in het eigen Lotto Park tegen Racing Genk. Voor Paars-Wit is het de ...

432
432
De Ketelaere glundert na berenmatch: "Dát is cruciaal"

Verschillende (kandidaat-)Rode Duivels lieten dit weekend opnieuw van zich spreken op de Europese ...

68
68
Coucke dropt nieuw bommetje vlak voor Anderlecht-Genk

RSC Anderlecht neemt het zondagavond op tegen KRC Genk. Vlak voor de aftrap van dat duel in het ...

570
570
VAR-fase bedaart gemoederen: Janssen én Samoise reageren

AA Gent heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt. Ondanks een vroege rode kaart voor ...

361
361
Cercle krijgt tik op eigen veld van debuterende Zebra's

Voor Rik De Mil is Jan Breydel nog steeds vruchtbare grond. Een gezwind Charleroi maakte deze ...

35
35
Grote terugkeer in basiself Anderlecht, Oh speerpunt Genk

RSC Anderlecht snakt na een erg woelige periode naar een gunstig resultaat. Liefst zondagavond al op ...

135
135
Janssen trekt pijnlijke conclusie na zure nederlaag

Antwerp FC is met een slipper aan het tweede luik van het seizoen begonnen. De Great Old verloor ...

258
258
De Ketelaere zet Serie A op stelten, Salah redt Liverpool

Charles De Ketelaere heeft zondag een gepast vervolg gegeven aan zijn goede prestatie bij de Rode ...

151
151
AA Gent-fans smullen: "Dankuwel Club Brugge!"

Na een wisselvallige start van het seizoen, zette AA Gent in het slot van de zomermercato nog een ...

318
318
RWDM fleurt fandag op en draait Seraing door gehaktmolen

RWDM greep vorig seizoen op dramatische wijze naast promotie. Onder leiding van nieuwbakken coach ...

60
60
Club door in UCL? Vandenbempt doet voorspelling

Volgende week is het zover, dan trekt de League Phase van de Champions League zich op gang. Club ...

298
298

Meer sportnieuws