Chakvetadze heeft uitstekend nieuws voor AA Gent

door
Chakvetadze heeft uitstekend nieuws voor AA Gent

AA Gent heeft sinds de aanstelling van Yves Vanderhaeghe een serieuze opmars gemaakt en daarbij kreeg de Ghelamco Arena enkele nieuwe lievelingen. Zo was Roman Yaremchuk met zijn doelpunten belangrijk, maar ook de nog altijd maar 18-jarige Giorgi Chakvetadze wist bij zijn invalbeurten al te bekoren.


AA Gent haalde de jonge Georgiër vorige zomer binnen voor de neus van Bayern München. "Er waren nog andere clubs geïnteresseerd, maar zij kwamen allemaal te laat. Ik heb me mijn keuze nooit beklaagd, want als ik naar Bayern was gegaan, had ik nooit zoveel speeltijd gekregen als hier", beseft Chakvetadze in Het Laatste Nieuws. "Gent wou me aanvankelijk nog een jaar bij Tbilisi laten, maar het seizoen liep af in Georgië. Het leek me beter om meteen naar Gent te komen. Zo kon ik mij sneller aanpassen aan de club en aan de Belgische competitie."

En Chakvetadze heeft goed nieuws voor de Buffalo's, want aan vertrekken denkt hij nog lang niet. "
Het is ook beter dat ik eerst nog een jaar of twee voor Gent voetbal. Dan zal ik een betere voetballer zijn. Maar nu wil ik een grote rol spelen in deze play-offs. Het is één van mijn grote dromen om met Gent naar de Champions League te gaan. Je kan op dit moment nog niet zeggen dat Brugge al kampioen is, want er kan nog veel gebeuren. Als wij zondag winnen, is er nog veel mogelijk."

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Zal hij volgend seizoen klaar zijn voor een basisplaats?

Meest recent

Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

74
74
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

64
64
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

39
39
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

337
337
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

72
72
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

229
229
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

149
149
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

635
635
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

21
21
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

388
388
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

385
385
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

238
238
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

317
317
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

418
418
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

81
81
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

101
101
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

737
737
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

158
158
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

342
342
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

383
383
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

524
524
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

396
396
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

701
701
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

672
672
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

364
364

Meer sportnieuws