Van Holsbeeck reageert op geruchten omtrent Antwerp en doet oproep aan Coucke

427 stemmen
Van Holsbeeck reageert op geruchten omtrent Antwerp en doet oproep aan Coucke

Marc Coucke is nu ook officieel voorzitter van RSC Anderlecht en het is nu afwachten wat de toekomst van Herman Van Holsbeeck gaat zijn.


Die wil snel een gesprek met zijn nieuwe baas. "De laatste maanden zaten wij op een schip zonder kapitein. Ik ben blij voor de ganse club dat de voorzitter (Marc Coucke, red.) eindelijk kan uitleggen hoe hij Sporting ziet. Ik lig nog onder contract bij Anderlecht en wacht vol ongeduld op een diepgaand gesprek. Luc Devroe wordt genoemd, maar het lijkt me logisch dat er eerst gesproken wordt iemand die al 15 jaar op post is", zegt hij aan HLN.be.

De naam van Van Holsbeeck werd al aan tal van clubs gekoppeld. "Antwerp, Charleroi of de Pro League… daar ben ik allemaal niet mee bezig. Wél ben ik met Anderlecht bezig. Voor mij is het belangrijk om te weten hoe mijn toekomst eruit zal zien. Ik kijk ernaar uit om zo snel mogelijk een gesprek met Coucke te voeren. Nu kunnen we eindelijk beginnen werken. Ik heb altijd gezegd dat ik zou stoppen in 2020. We zijn nu 2018… Ik wil mijn club trouw blijven tot de laatste dag."

LEES OOK: 'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'
164

Moet Coucke Van Holsbeeck aan boord houden?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

38
38
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

139
139
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

607
607
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

73
73
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

139
139
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

45
45
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

58
58
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

29
29
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

142
142
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

164
164
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

22
22
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

146
146
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

286
286
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

374
374
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

185
185
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

107
107
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

834
834
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

506
506
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

364
364
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

265
265
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

48
48

Meer sportnieuws