Waseige is duidelijk: "Martinez moet hem sowieso meenemen"

door
Waseige is duidelijk:

De oefenwedstrijd tegen Saudi-Arabië heeft Roberto Martinez weer stof tot nadenken gegeven om in juni zijn uiteindelijke WK-selectie van 23 spelers samen te stellen. Voor de laatste zes of zeven tickets voor Rusland zijn er nog een aantal twijfelgevallen. Het dossier dat tot dusver voor het meeste beroering zorgde, was dat van Radja Nainggolan.


Voor ex-bondscoach Robert Waseige is het echter duidelijk. "Hij moet Radja sowieso meenemen", zegt hij aan Het Laatste Nieuws. "Omdat hij over kwaliteiten beschikt die we in deze groep niet terugvinden. Radja is een box-to-box-middenvelder die defensief zijn werk doet én doelpunten scoort. Witsel zal niet veel scoren, hé. Radja is wel doelgericht als middenvelder en daarom moet je hem meenemen."

Dat Nainggolan zou kunnen gaan morren als hij niet speelt, is voor Waseige geen argument. "
Er kan vroeg of laat een probleem met een teamgenoot ontstaan, maar dat kan ook met andere spelers het geval zijn. Dat is ergens ook de schoonheid aan een eindtoernooi. Het is een moeilijke beslissing, maar ik zou hem altijd meenemen. Zelf kende ik tijdens het WK in Japan en Zuid-Korea wat problemen met Wesley Sonck (die aanvankelijk op de bank moest zitten, red.), maar dat was van een andere aard. Ik heb hem toen toch tegen Rusland laten spelen en dat heeft opgebracht. Er is altijd wel iets en het is niet gezegd dat Radja de oorzaak zal zijn. Puur sportief zou ik hem altijd meenemen."

LEES OOK: Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Leko zaait mist over Tzolis en keeperskwestie Club Brugge

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

0
0
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

203
203
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

67
67
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

87
87
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

130
130
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

158
158
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

325
325
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

134
134
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

111
111
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

464
464
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

158
158
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

117
117
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

619
619
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

181
181
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

407
407
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

345
345
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

252
252
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

234
234
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

565
565
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

303
303
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

145
145
‘Olivier Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

90
90
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

196
196
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

644
644
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

293
293

Meer sportnieuws