Eén Belg bij 50 beste tieners ter wereld

door
Eén Belg bij 50 beste tieners ter wereld

België wordt de jongste jaren serieus in de gaten gehouden als één van de landen die heel wat talent voortbrengen. De huidige generatie Rode Duivels telt een aantal Europese toppers, maar het is nog maar de vraag of er voor hen ook waardige opvolgers klaarstaan.


In zijn lijst met de 50 beste tienervoetballers ter wereld heeft Goal alvast plaats voor één landgenoot. Mile Svilar kreeg een eervolle vermelding van het medium. "Zijn Champions League-debuut tegen Manchester United eindigde met een dure fout, maar de 18-jarige had dan al genoeg getoond waarom Benfica van hem de jongste doelman ooit in het toernooi maakte", klinkt het.

Een plaats in de top vijf was voor Svilar echter niet weggelegd. Die bestaat in oplopende volgorde uit Phil Foden (Manchester City), Matthijs de Ligt (Ajax), Vinicius Junior (Flamengo), Gianluigi Donnarumma (AC Milan) en Justin Kluivert (Ajax), die de zogenaamde NxGn-trofee in ontvangst mag nemen.

Is Kluivert de beste tiener ter wereld?

Meest recent

Mulder schiet plots wakker: "Híj́ is de volmaakte Anderlecht-voorzitter"

Nu het ontslag van Wouter Vandenhaute officieel is goedgekeurd, wordt het uitkijken naar wie de ...

69
69
Garcia schuift KDB opzij: schandaal of superplan?

Youri Tielemans kreeg de armband en bedankte de bondscoach voor deze eer: 23 seconden na rust een ...

78
78
El Ouahdi vertelt pakkende reden achter uitblijven transfer

De Jupiler Pro League zag in de zomermercato heel wat smaakmakers vertrekken, maar er bleven ook ...

94
94
'In extremis transferbommetje Trossard: 22 miljoen'

Naast België is de zomerse transferperiode momenteel in nog meer landen geopend. En dus komen ...

86
86
Schok in Belgisch voetbal: Mannaert naar Anderlecht?

Wouter Vandenhaute is nu ook officieel geen voorzitter meer van RSC Anderlecht. Vrijdag werd zijn ...

770
770
Garcia gooit basiself op de schop: drie wijzigingen

Slechts enkele dagen na de pandoering aan Liechtenstein, moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak ...

296
296
'Opluchting voor Genk: toch nog uitweg voor Zeqiri'

KRC Genk kan al bij al tevreden zijn over zijn mercato tot dusver. Het verloor wel enkele ...

276
276
Dankzij oude bekende: eerste Afrikaanse WK-deelnemer bekend

Binnen negen maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico al van start en dus raken ...

84
84
Overnamesoap Beerschot: aandeelhouders reageren

Beerschot heeft er alweer woelige jaren opzitten, maar mogelijk lonkt er een frisse start voor de ...

235
235
Frankrijk bibbert naar zege, Karetsas schittert opnieuw

Vrijdag stonden er opnieuw de nodige kwalificatiewedstrijden op het programma voor het WK van ...

131
131
Stevige waarschuwing voor Coucke: "Niet vergeten!"

Vrijdag kwam de officiële bevestiging van wat al enkele dagen bekend was: Wouter Vandenhaute is ...

354
354
Van Bommel hakt knoop door over Nederlands aanbod

Het is intussen al meer dan een jaar geleden dat Mark van Bommel afzwaaide bij Antwerp, waar hij ...

97
97
Bij Cercle verguisde Vromant vindt straffe uitdaging

Bij Cercle Brugge gooiden ze het deze zomer over een volledig nieuwe boeg. Na een rampzalig seizoen ...

130
130
Nieuwe domper bij Duivels: speler haakt af voor Kazachstan

Veel tijd om na te genieten van de ruime zege in Liechtenstein hebben de Rode Duivels niet, want ze ...

355
355
'Paniek bij Anderlecht: Stroeykens voor prikje weg'

Anderlecht incasseert de laatste tijd de ene na de andere mokerslag. De Europese uitschakeling tegen ...

1106
1106
Vermeeren in vrije val: pijnlijke oorzaak duikt op

Arthur Vermeeren maakte deze zomer nog maar eens een transfer. De 20-jarige middenvelder verruilde ...

375
375
OHL heeft volgende transferdeal met Union beet

Bij Union is het nog een onverwacht druk einde van de mercato geworden. De landskampioen zag toch ...

66
66
‘Deadlinebom: Anderlecht wil nog gigantische transfer forceren‘

Bij Anderlecht ging alle aandacht vrijdag uit naar de officiële bevestiging van het vertrek van ...

1022
1022
Héél opmerkelijke transfer voor Alderweireld?

Toby Alderweireld hing afgelopen seizoen de schoenen aan de haak. Hij geniet nu wat van het leven, ...

944
944
Zinho Gano verrast en heeft nieuwe club beet

Zinho Gano heeft na enkele weken zonder club te zitten een nieuwe werkgever gevonden. De ervaren ...

227
227
Lommel SK pakt uit, Patro verrast met transfer

Lommel SK en Patro Eisden gaan dit seizoen volop voor promotie. De twee Limburgse tweedeklassers ...

249
249
Enorme vrees bij Duivels: "Groot probleem voor Garcia"

België won overtuigend van Liechtenstein. Op het einde van de wedstijd stond er 0-6 op het ...

208
208
Maakte Club Brugge grove fout? “19 clubs geïnteresseerd”

Club Brugge maakte de afgelopen seizoenen heel wat winst op spelers die doorstroomden uit de eigen ...

860
860
Coucke laat van zich horen na pijnlijk ontslag Vandenhaute

RSC Anderlecht voert weer heel wat veranderingen door. Tijdens de Raad van Bestuurd werd al deels ...

893
893
‘Na vertrek City: De Bruyne laat Guardiola nu bloeden’

Kevin De Bruyne nam na tien jaar afscheid bij Manchester City en de Rode Duivel tekende een contract ...

373
373

Meer sportnieuws