'Pro League vindt voorlopige opvolger voor Vanden Stock'

door
'Pro League vindt voorlopige opvolger voor Vanden Stock'

Bij de Pro League staan er de komende weken een aantal veranderingen op til. Er moet een opvolger gevonden worden voor Roger Vanden Stock, die na zijn afscheid bij Anderlecht ook zijn functie als voorzitter van de Pro League neerlegt. Maar er zijn nog meer vertrekkers.


Uit de Raad van Bestuur verdwijnen immers ook Patrick Janssens en Luc Devroe, nadat zij respectievelijk ontslagen werden bij KRC Genk en opstapten bij KV Oostende. Die clubs willen een vervanger uit eigen rangen sturen met Peter Croonen en Patrick Orlans, maar er zijn kapers op de kust.

Standard en Antwerp zouden immers ook de zitjes azen. Bruno Venanzi zou ook kandidaat zijn voor het plaatsje van Janssens, terwijl D'Onofrio dingt naar het zitje van Devroe. Mehdi Bayat (Charleroi), Joseph Allijns (KV Kortrijk), Michel Louwagie (AA Gent), Vincent Mannaert (Club Brugge), Johan Timmermans (KV Mechelen), Paul Van der Schueren (OHL) en Herman Van Holsbeeck (Anderlecht) zitten al in de raad.

UPDATE 19/03
Een voorlopige opvolger voor Vanden Stock is er alvast gevonden, want Het Nieuwsblad meldt dat Johan Timmermans voorzitter ad interim van de Pro League wordt. De voorzitter van KV Mechelen blijft aan tot de verkiezingen in juni. Verder werd er ook beslist over de twee vrijgekomen zitjes in de Raad van Bestuur, die gewoon bij Genk en KV Oostende blijven. Peter Croonen vervangt Patrick Janssens, Patrick Orlans neemt het plaatsje van Luc Devroe over.

LEES OOK: KBVB komt met groot nieuws: contract tot 2028

Goede beslissing?

Meest recent

De Mil lanceert transferoproep: "Dat hebben we nog nodig"

Rik De Mil leverde vorig seizoen straf werk bij Sporting Charleroi. Hij transformeerde een ploeg die ...

11
11
Fans Club Brugge in extase: hij is terug!

Bij Club Brugge lijken ze nog veel werk te hebben om hun ploeg voor volgend seizoen samen te ...

158
158
'Lucas Stassin dropt stevig transferbommetje'

De voorbije maanden bleek dat er nog werk aan de winkel is bij de Rode Duivels, waar Rudi Garcia aan ...

64
64
Vakantie ontspoort voor Gert Verheyen: ‘Net op tijd gered’

Voor veel 'voetbaldieren' is eindelijk een periode van rust aangebroken. Zo ook voor Gert Verheyen. ...

55
55
Heerenveen pakt uit met komst Antwerp-speler

Er heeft deze zomer bij Antwerp alweer een stevige leegloop plaatsgevonden. Negen spelers hebben ...

44
44
‘Leverkusen ziet Rode Duivel als redder’

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

461
461
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

155
155
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

97
97
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

99
99
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

151
151
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

346
346
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

174
174
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

314
314
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

194
194
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

145
145
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

36
36
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

696
696
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

420
420
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

158
158
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1392
1392
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

815
815
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

69
69
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

683
683
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1597
1597

Meer sportnieuws