Kums neemt ploegmaat in bescherming: "Normale reactie"

door
Kums neemt ploegmaat in bescherming:

Bij Anderlecht kunnen ze weer wat optimistischer uitkijken naar Play-Off I nadat de reguliere competitie afgesloten werd met drie zeges op een rij. Opvallend daarbij was de wederopstanding van Lukasz Teodorczyk, die na een jaar magere prestaties plots weer zijn torinstinct terugvond.


De Pool was in zijn lange dip niet de makkelijkste. "Ik vond het maar normaal dat die lastige periode zonder doelpunten aan hem vrat. Het is een natuurlijke reactie. Zeker omdat alles plots onder het vergrootglas werd gehouden. Ja, hij gedroeg zich soms nukkig, maar dat was vooral op zichzelf gericht", neemt Sven Kums hem in bescherming in Sport/Voetbalmagazine.

"
Hij lag wat in de knoop met zichzelf – zo kan je dat mekkeren het best inschatten. Maar ik vond het leuk dat hij zich niet afreageerde op de groep, maar zich bleef inspannen voor de ploeg. Diep vanbinnen was hij waarschijnlijk wel bezig met zijn eigen statistieken. Maar hij is geen egoïstische aanvaller. Ik zou hem eerder definiëren als collectieve denker die veel zweet laat voor de rest van het team."

LEES OOK: Hasi voorspelt nu al: "Kan eerste spits worden bij RSCA"

Ben je het eens met hem?

Meest recent

Sclessin brandt en ziet wedstrijd gestaakt worden na wangedrag

Standard leek vanavond lange tijd op weg naar een heroïsche overwinning. De Rouches stonden al ...

94
94
Strasbourg kan na fout Penders stunt niet vasthouden

RC Strasbourg heeft vrijdagavond in de Ligue 1 net naast een enorme stunt gegrepen. Het slaagde er ...

8
8
Ophef over rode kaart Standard: "Het is héél streng"

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League werd vrijdagavond afgetrapt met een interessante ...

83
83
Beerschot zorgt voor primeur in CPL na intense topper

Na een spannende topper heeft Beerschot voor een primeur gezorgd. De Ratten hielden SK Beveren in ...

106
106
'Zweden verrast vriend en vijand met nieuwe bondscoach'

Vorige week wist Engeland zich als eerste Europese land te plaatsen voor het WK van volgende zomer. ...

23
23
'Genk verliest man in vorm maar krijgt ook goed nieuws'

KRC Genk kende een zeer lastig seizoensbegin, maar pakte in de laatste competitiewedstrijden voor de ...

90
90
Volgende stap voor Vermant: vader Sven oordeelt

De komende weken zal Nicky Hayen knopen moeten doorhakken bij Club Brugge. Dat zal onder meer moeten ...

69
69
Grote veranderingen bij Union? Hubert schept duidelijkheid

Union neemt zaterdag een nieuwe start. Niet omdat het hun eerste wedstrijd na de interlandbreak is, ...

46
46
'Knaltransfer in de maak: Onyedika kent voorwaarde'

Het lijkt in de komende mercato's voor Club Brugge weer een helse klus te worden om een uittocht te ...

117
117
De Mil waarschuwt Charleroi na mislukte flirt met Union

Komend weekend staan er enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Op ...

109
109
Hasi voorspelt nu al: "Kan eerste spits worden bij RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag op Stayen tegen STVV. Dat belooft een zware dobber te worden voor de ...

226
226
KV Mechelen overweegt toptransfer: terugkeer cultheld?

Bij KV Mechelen gaan ze misschien nog een aanwinst voorstellen. Trainer Frederik Vanderbiest was op ...

145
145
Fink zet puntjes op de i: "Anders kan je beter zwijgen"

Bij KRC Genk moesten ze vorig week nog een officiële boodschap meedelen omtrent een onjuist ...

182
182
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht maakte van de interlandbreak niet alleen gebruik om een nieuwe structuur op poten te ...

107
107
Opvolger Mignolet? Club Brugge legt jonge doelman vast

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, waar Nordin Jackers vervolgens ...

144
144
'Schokeffect bij Anderlecht: killer in de box op komst'

Anderlecht wil in januari knallen met een pure afwerker: geen Dolberg-kopie, wel een diepte- en ...

304
304
Pro League bibbert: DAZN dreigt met drastische stappen

De soap omtrent de mediarechten blijft de gemoederen beroeren. Zo geraakte vrijdag bekend dat de Pro ...

324
324
Club Brugge fel gehavend: volgende sterkhouder valt uit

Club Brugge geeft zaterdag in Leuven het startschot voor een razend drukke periode, waarin de ...

485
485
VTM deelt opvallende waarschuwing uit aan Marc Coucke

Marc Coucke kreeg gisteren een onverwachte publieke vermaning van… VTM zelf. De ...

166
166
Mannaert negeert Hasi: Anderlecht op ramkoers met KBVB

RSC Anderlecht hervat de competitie na de interlandbreak met een verplaatsing naar STVV. Ook op het ...

362
362
Garcia verrast bij Rode Duivels: Tielemans én Vanaken out?

Mathematisch kan het nog mislopen, maar behoudens een mirakel gaan de Rode Duivels volgende zomer ...

487
487
DAZN voert druk op: Pro League vreest rampscenario

Terwijl de discussie rond het competitieformat weer oplaait blijft ook het televisiecontract het ...

585
585
‘Code rood Antwerp: buitenlandse investeerders redding’

Royal Antwerp FC kampt al een tijdje met financiële problemen. Eigenaar Paul Gheysens zit in de ...

1071
1071
Rode Duivels krijgen uitstekend nieuws voor WK 2026

De Rode Duivels hebben nog één zege nodig om kwalificatie voor het WK 2026 binnen te ...

544
544
'Anderlecht-jackpot: droombestemming Bertaccini in vizier'

Adriano Bertaccini maakte afgelopen zomermercato de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC ...

271
271

Meer sportnieuws