Beerschot-Wilrijk rekent op sterkhouder: "Hij is met voorsprong de beste in 1B"

door
Beerschot-Wilrijk rekent op sterkhouder:

Beerschot-Wilrijk kan zaterdag de promotie naar de Jupiler Pro League afdwingen nadat het in de heenwedstrijd tegen Cercle Brugge een uitstekende uitgangspositie wist af te dwingen. De hoofdrol was weggelegd voor Cercle-doelman Nardi, die met een blunder het enige doelpunt inleidde.


Bram Verbist, ex-doelman van Beerschot én Cercle en tegenwoordig keeperstrainer bij Beerschot-Wilrijk, vindt de Fransman wel één van de beste doelmannen van 1B. Uiteraard net als Beerschot-keeper Rafael Romo. "Maar daar moet ik dan onmiddellijk aan toevoegen dat Rafa met voorsprong de beste van de twee is", zegt Verbist op de website van de club.

"
Ik vind hem een straffe keeper. Hij heeft van alle doelmannen in 1B zonder twijfel de meeste punten voor zijn team gepakt. Veertien clean sheets, da's één op twee, die cijfers kunnen niet duidelijker zijn. Hij is sterk op z'n lijn, organiseert en anticipeert goed, straalt rust en klasse uit, heeft goede reflexen ook."

Verbist gelooft dan ook in een goede afloop. "
Het feit dat we thuis de nul wisten te houden is een bonus, dat kan en mag je niet ontkennen. Zoiets blijkt elke keer weer in dubbele confrontaties. Dus, we trekken met een relatief goede uitgangspositie naar ginder. Maar het wordt sowieso een moeilijke opdracht. Ik ga geen uitspraken doen over wie gaat winnen of uiteindelijk zal promoveren maar ben wel gematigd optimistisch wat onze kansen betreft. En als we onder druk komen te staan, zullen we ongetwijfeld weer kunnen rekenen op Rafa Romo. Want zoals die weer naar die finalewedstrijden toeleeft, da's niet normaal..."

Zal Beerschot het afmaken?

Meest recent

Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

2
2
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

25
25
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

56
56
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

78
78
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

147
147
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

48
48
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

135
135
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

373
373
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

193
193
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

42
42
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

175
175
Play-Off-boost AA Gent: De Mil heeft uitstekend nieuws

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

211
211
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

84
84
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

163
163
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

206
206
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

229
229
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

156
156
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

337
337
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

251
251
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

71
71
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

42
42
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

150
150
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

175
175

Meer sportnieuws