Beerschot-Wilrijk rekent op sterkhouder: "Hij is met voorsprong de beste in 1B"

224 stemmen
Beerschot-Wilrijk rekent op sterkhouder:

Beerschot-Wilrijk kan zaterdag de promotie naar de Jupiler Pro League afdwingen nadat het in de heenwedstrijd tegen Cercle Brugge een uitstekende uitgangspositie wist af te dwingen. De hoofdrol was weggelegd voor Cercle-doelman Nardi, die met een blunder het enige doelpunt inleidde.


Bram Verbist, ex-doelman van Beerschot én Cercle en tegenwoordig keeperstrainer bij Beerschot-Wilrijk, vindt de Fransman wel één van de beste doelmannen van 1B. Uiteraard net als Beerschot-keeper Rafael Romo. "Maar daar moet ik dan onmiddellijk aan toevoegen dat Rafa met voorsprong de beste van de twee is", zegt Verbist op de website van de club.

"
Ik vind hem een straffe keeper. Hij heeft van alle doelmannen in 1B zonder twijfel de meeste punten voor zijn team gepakt. Veertien clean sheets, da's één op twee, die cijfers kunnen niet duidelijker zijn. Hij is sterk op z'n lijn, organiseert en anticipeert goed, straalt rust en klasse uit, heeft goede reflexen ook."

Verbist gelooft dan ook in een goede afloop. "
Het feit dat we thuis de nul wisten te houden is een bonus, dat kan en mag je niet ontkennen. Zoiets blijkt elke keer weer in dubbele confrontaties. Dus, we trekken met een relatief goede uitgangspositie naar ginder. Maar het wordt sowieso een moeilijke opdracht. Ik ga geen uitspraken doen over wie gaat winnen of uiteindelijk zal promoveren maar ben wel gematigd optimistisch wat onze kansen betreft. En als we onder druk komen te staan, zullen we ongetwijfeld weer kunnen rekenen op Rafa Romo. Want zoals die weer naar die finalewedstrijden toeleeft, da's niet normaal..."

🚀

Zal Beerschot het afmaken?

Meest recent

‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

13
13
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

73
73
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

30
30
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

32
32
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

58
58
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

104
104
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

158
158
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

204
204
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

415
415
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

103
103
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

887
887
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

304
304
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

104
104
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

476
476
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

287
287
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

237
237
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

349
349
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

459
459
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

126
126
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

620
620
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

250
250
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

1088
1088
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

246
246
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

498
498

Meer sportnieuws