Beerschot-Wilrijk rekent op sterkhouder: "Hij is met voorsprong de beste in 1B"

door
Beerschot-Wilrijk rekent op sterkhouder:

Beerschot-Wilrijk kan zaterdag de promotie naar de Jupiler Pro League afdwingen nadat het in de heenwedstrijd tegen Cercle Brugge een uitstekende uitgangspositie wist af te dwingen. De hoofdrol was weggelegd voor Cercle-doelman Nardi, die met een blunder het enige doelpunt inleidde.


Bram Verbist, ex-doelman van Beerschot én Cercle en tegenwoordig keeperstrainer bij Beerschot-Wilrijk, vindt de Fransman wel één van de beste doelmannen van 1B. Uiteraard net als Beerschot-keeper Rafael Romo. "Maar daar moet ik dan onmiddellijk aan toevoegen dat Rafa met voorsprong de beste van de twee is", zegt Verbist op de website van de club.

"
Ik vind hem een straffe keeper. Hij heeft van alle doelmannen in 1B zonder twijfel de meeste punten voor zijn team gepakt. Veertien clean sheets, da's één op twee, die cijfers kunnen niet duidelijker zijn. Hij is sterk op z'n lijn, organiseert en anticipeert goed, straalt rust en klasse uit, heeft goede reflexen ook."

Verbist gelooft dan ook in een goede afloop. "
Het feit dat we thuis de nul wisten te houden is een bonus, dat kan en mag je niet ontkennen. Zoiets blijkt elke keer weer in dubbele confrontaties. Dus, we trekken met een relatief goede uitgangspositie naar ginder. Maar het wordt sowieso een moeilijke opdracht. Ik ga geen uitspraken doen over wie gaat winnen of uiteindelijk zal promoveren maar ben wel gematigd optimistisch wat onze kansen betreft. En als we onder druk komen te staan, zullen we ongetwijfeld weer kunnen rekenen op Rafa Romo. Want zoals die weer naar die finalewedstrijden toeleeft, da's niet normaal..."

🚀

Zal Beerschot het afmaken?

Meest recent

Wout wint Roubaix! Voetbalwereld geniet mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

63
63
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

146
146
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

26
26
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

69
69
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

72
72
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

12
12
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

131
131
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

117
117
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

203
203
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

135
135
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

178
178
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

23
23
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

215
215
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

73
73
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

226
226
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

286
286
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

140
140
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

218
218
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

112
112
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

258
258
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

111
111
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

95
95
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

199
199

Meer sportnieuws