Timmermans rekent stevig af met Ferrera

door
Timmermans rekent stevig af met Ferrera

Het is nog maar de vraag of KV Mechelen volgend seizoen in eerste klasse zal spelen, want het begint aan de laatste twee wedstrijden van het seizoen als rode lantaarn. Nochtans eindigde het vorig seizoen onder Yannick Ferrera nog als zevende. Maar volgens Johan Timmermans is het wel bij de ex-trainer dat de schuld voor de huidige malaise ligt.


"Voor mij is alles begonnen vlak voor die 7-0-nederlaag in Sint-Truiden, de laatste match van vorig seizoen. De dag voordien heeft Ferrera aan onder anderen Schouterden en Paulussen gezegd dat ze hier niet meer zouden spelen. Terwijl dat niet het standpunt van de club was, net als bij het vertrek van Chen. Nadien was er ook nog een incident met Bjelica. Ik zeg niet dat het allemaal de fout is van één persoon. Maar er is toen heel veel onrust gecreëerd, terwijl dat niet nodig was", verklaart de voorzitter in Gazet van Antwerpen.

Daarna miste KVM volledig zijn start. "
Op dat ogenblik werd Ferrera wel op handen gedragen. Door heel velen. Als je dan zegt Daar is de deur, krijg je 12.000 man op je dak. We hebben hem vaak gecorrigeerd en erop aangesproken, maar elke keer was er een nieuw verhaal. Was het gras te lang, voelde hij zich toch beter bij een topclub en dergelijke meer. Dus: hadden we beter verdergegaan met Ferrera? Ik hoor mensen die betrokken zijn bij de club zeggen: We hadden hem beter vróéger ontslagen."

LEES OOK: Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

🚀

Is Ferrera de oorzaak van het rampseizoen?

Meest recent

Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

20
20
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

75
75
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

23
23
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

138
138
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

252
252
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

241
241
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

94
94
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

206
206
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

107
107
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

303
303
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

81
81
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

42
42
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

89
89
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

360
360
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

340
340
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

35
35
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

189
189
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

249
249
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

442
442
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

339
339
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

31
31
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

477
477
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

92
92
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

28
28
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

206
206

Meer sportnieuws